Vanochtend ging ik naar de sociale dienst om daar mijn hond aan te melden. Eerst zei de dame achter de balie: “Honden krijgen geen uitkering!”
Dus legde ik haar uit, dat mijn hond zwart is, werkloos, lui, geen Nederlands spreekt en geen idee heeft wie zijn vader is en ook geen identiteitspapieren bezit.
Dus zocht ze het op in haar boek om te kijken aan welke voorwaarden men moet voldoen om voor een uitkering in aanmerking te komen.
Aanstaande vrijdag krijgt mijn hond zijn eerste geld.
Nederland is een prima land…
E.J. Bron
Het is bij de beesten af, E.J.!
LOL!
LikeLike
Zeker en vast jouw hond, E.J., de zwarte Labrador die aan die oplichtende trouwe hondenogen vast zit. 😉
LikeLike
Beste E.J. : wist je dit al…??? http://tinyurl.com/4yspwpw
http://tinyurl.com/6xfvzpw
(pdf, één pagina)
Wat een prachtige foto, trouwens! Lijkt me een heel lief beest.
Maar mocht je geen hond hebben, kun je de info natuurlijk gewoon doorgeven.
Toch?
LikeLike
Een loodgieter uit West-Vlaanderen krijgt de opdracht om een defecte w.c.te gaan herstellen in Oostende op de derde verdieping.
De loodgieter belt aan en er komt een vrouw met hoofddoek op het balkon staan en die roept naar beneden: ‘Wat jij hebbe moete?’
De loodgieter: ’t Is voor uw schijthuis dat niet wilt wareke!’
Waarop de vrouw zich omdraait en tegen d’r man zegt: ‘Achmed voor jou, iemand van Sociale Dienst’…
LikeLike
Ik heb ook een zwarte hond maar ik ga er zelfs voor zorgen hij is mijn best maatje en zal ik niets hebben ga ik mijn Boterham in twee delen de groeten peter
LikeLike
Van welke planeet kom jij, Peter..???
LikeLike
Bank boekie voor dieren lijkt me zo gek niet.
Voor zijn eigen eten,mandje halsband , dokters kosten ,
alles wat zij,hij hebben moeten .ja toch
LikeLike
Irem S.: “Ik ben een huishond”
http://hvv.amsterdampost.nl/HVV/www.hetvrijevolk.com/index1c39.html?pagina=13315
LikeLike