1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.276 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Veelbelovend die islam.
LikeLike
Baardmans zegt: we believe that sharia will dominate Belgium.
Geloven is verkeerd gebruik van de hersenfunctie: wanneer gaat dat soort klootzakken dat eindelijk eens leren? Meer over de hersenfunctie van sommigen in het interview van Pierre Jacques Vinken hier te vinden: http://tinyurl.com/chvotkr
LikeLike
geef mij een sniper ik regel dat hier vlug
LikeLike
Deze baardapen hebben wel allemaal een grote bek over ons systeem.
Maar vraag ze eens waar hun inkomen vandaan komt.
LikeLike
Zoist Jan ,
***********
Daar gaat het niet eens om .groote bek hebben ze ,en ons wijze willen ze vernietigen
baard apen ook in overvloed Het gaat om andere dingen die wij nog maar achter moeten komen.
Die wereld moet door ons vernietigd worden .ookal willen wij dat niet Maar hun eis is te overwelmend daarom doen wij het in vrede en geven we ze alles ..
Zo zijn wij hier eenmaal ,{GOED neeee }
LikeLike