Geplaatst door:
E.J. Bron (www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron (www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Lekke Fietsband op Volksvijanden . . . | |
Olie bol op Reprise . . . | |
Olie bol op FOTO . . . | |
droevige mof op De ongemakkelijke waarheid . .… | |
Wim Vreeswijk op “Schwabinet” zet l… | |
Wim Vreeswijk op LOL! | |
droevige mof op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Niek op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Boike op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Olie bol op Waarom Jerry Afriyie op Keti K… | |
Belozersky op Schapen . . . | |
paulzwueste op “Wij van WC-eend…… | |
Henk der Niederlánde… op Nooit vergeten! Dit zijn de me… | |
Wim Vreeswijk op “Onthutsende” podc… | |
Rini Stegeman op “Wij van WC-eend…… |
Toch wel bijzonder dat de Duitse regering deze ellende over haar zelf heeft uitgeroepen en iedere dag verder stimuleert.
Ik zie hier hetzelfde als in pulpuitzendingen als ‘Tabitha salon take over’. Het is natuurlijk goedkoop amusement maar in die uitzendingen zie je precies in de drie kwartier waarom het met een kapsalon razendsnel bergafwaarts gaat. De leiding mag die naam niet hebben, laat zich alles aanleunen van het personeel dat vaak ook nog eens mateloos onbeschoft is tegen de klanten.
Een regering die zich van smerig en weerzinwekkend volk alles laat aanleunen onder het mom van vrijheid van religie, geen greintje zelfrespect kan tonen voor haar eigen samenleving en dus er voor zorgt dat steden leeg lopen, mensen emigreren en het uitschot uit de woestijn de zaak overneemt.
LikeLike
Steeds vaker dit soort islamitische provocaties in de EU, ik denk dat we met z’n allen op grote rotzooi afstevenen. Na verloop van tijd wordt het zooitje weer vrijgelaten en begint alles weer van voren af aan, zo goed als zeker zal dan het aantal rotzooitrappers nog groter zijn. In ieder geval laten de autoriteiten een machtig wapen om deze waanzin de kop in te drukken onbenut en niet alleen in Duitsland.
LikeLike
Ja,ja mensen de islamisering van Eurabié ligt op koers. Natuurlijk dankzij onze onvolprezen politici, dat weer wel.
LikeLike