1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op “E. J. Bron” worden gemodereerd. Webmaster E. J. Bron heeft andere verplichtingen naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
‘A Pete Lump production’!
Om je te bescheuren, waar haal je het vandaan? 😆
LikeLike
Correctie Piet: het moet zijn: beware of the dhimmi.
http://www.telegraaf.nl/buitenland/12985720/__Meisje_Pakistan_naar_jeugdrechter__.html
LikeLike
Perfect gedaan Piet , zo zag ik hussein osama en zo zie ik hem .
Yes we can , because thats wat he is .
LikeLike
Piet ik vind hem geweldig. Ook de lef. !!!!
LikeLike
Haha! Hij is goed!
LikeLike
Schitterend, Piet!
Het was me geheel onbekend dat je ook DVD’s kon maken. Wat flap ik er nu weer uit……
Het is weer eens een andere aap, vermomd als taqqiya-wolf, uit de mouw en Mitt Romney zal je graag behulpzaam bij de verspreiding, zal je inmiddels hebben vernomen.
LikeLike
Piet je hebt jezelf overtroffen, hij is zeer orgineel. Kudo’s!
LikeLike
Geweldig, Piet!!
LikeLike
Nieuws over iPhones…
http://www.telegraaf.nl/buitenland/12986953/__Oproep_tot_iPhoneverbranding__.html
Nou heb ik toevallig een eenvoudig lul-ijzer, ik vind internet op een telefoon ook baarlijke nonsens, maar je, je hebt nu eenmaal hele volksstammen die er geil van worden om de hele godganse dag naar een mini-scherm te turen. Verbranden is dus zeer over the top.
Maar dat kun je binnen de meeste religieuze kringen verwachten.
Onthouden: religie is verzonnen.
LikeLike
Geweldig ! lijkt vaag op het archetype van sommige Belgische Parlementariërs.
LikeLike
Chapeau Piet !!!
LikeLike
http://www.ad.nl/ad/nl/1014/Bizar/article/detail/3321393/2012/09/24/Kopers-van-diamant-krijgen-gratis-jachtgeweer.dhtml
LikeLike
Heftig Piet Klont!
LikeLike
Verdomde MSM-huichelaars!
http://michael-mannheimer.info/2012/09/19/fundstelle-des-tages-50-raketen-fallen-in-24-stunden-auf-israel/
LikeLike
@Allen: Dank u wel!
Liefst ging ik op alle comments even één voor één in, maar dan komt dit touwtje vól met mijn eigen geouwe… en daar heb ik geen zin in.
Wel goed, die opmerking van @Ko Lumbus over ‘Pete Lump’, scherp opgemerkt! 😀
O ja, @ Gerrit: Zwetszeijl: Op het origineel stond ooit: ‘Beware the moon’.
Inderdaad hoort het officieel te zijn: ‘Beware OF the moon’, maar ook ín die film sprak die kerel duidelijk uit: ‘Beware the moon, lads’…
So…shut up! 😆
LikeLike
Ik mis in het geheel wie welke rollen speelt, een trailer en trouwens ook op Bol dotje com kon ik hem niet bestellen hetgeen mij verdroot want ik lachte me bijkans schier dood.
Ach die piet die met zijn penseel en humor met scherp schiet
LikeLike
PK 16:54
Natuurlijk wil je het niet hebben over het schip vol geld dat bij je komt aanleggen……
Brood kartoneter.
LikeLike
@Aegregatius sc:
Had ik jou nog niet gezegd je waffel te houden?
Bij deze dan: Hou je waffel!!
@ Cor: Die foto die ik ooit eens ergens op het net van je zag, doet me wat denken aan Einstein, wanneer hij die gekke kop trekt.
Dus aan jou: Beware the paint! (Vraag maar aan Mongolius cs) 😀
LikeLike
PK 17:11
Ik zal die arme Cor besparen wat je mij hebt aangedaan……. Zeker weten en voortdurend chantabel . Dat kan menigeen best wel tussen de regels lezen, waarde (K)lont.
Wooooeha . Au.
LikeLike
Piet ik zie je niet, maar lees het wel, nu schiet ik in een acute stuip, waardoor ik onder het tafelkleed kruip, maar waarde penseelvirtuoos, maak een Stoker nimmer boos, want Dracula, serpenten en ander gespuis bestormen dan acuut uw huis.
Aegolius cs
Aegolius acadicus (Zaaguil)
Aegolius funereus (Ruigpootuil)
Ja dan had die Piet een makkie, maar als we een verbond aangaan, dan meen ik dat uilen in menig horror verhaal en film de lezers en kijkers kippenvel bezorgde, dus als we de handen ineen slaan, kunnen we de klodderaar wel aan
LikeLike
Hij is geen dhimmi, hij is hardcore committed to the cause. Als je zijn geopoliteke handleingne analyseerd heeft hij precies alles gedaan wat je moest doen om het Midden Oosten volkomen te destabiliseren. Dat is hun werkwijze, destabilisatie en dan erin stappen om de macht over te nemen.
LikeLike
@Petrossa:
Dat kan allemaal wel wezen, maar hoe ik ’t ook heb geprobeerd, ik kreeg ‘Beware the hardcore who’s committed to the cause’ er maar niet op, bij gebrek aan ruimte!
😀
LikeLike
@Piet:
I’ll only shut up when I DECIDE when the time is right to shut up,get it?
LikeLike
@EJB
Deze is voor jou! http://www.damnlol.com/meanwhile-in-germany-20281.html
LikeLike
Niks mis mee! BMW + Bier!! (er ontbreekt alleen nog zo´n lekkere “Gertrude”) 😉 😀
LikeLike
Hier kun jij echt niet aan tippen, Klont!!!
http://www.damnlol.com/thats-some-freaky-sht-man-20299.html
LikeLike
Dijenkletser!!! http://www.damnlol.com/first-fart-in-a-relationship-20307.html
LikeLike
Awesome!! Jack Nicolson is de beste vind ik.
http://www.damnlol.com/city-art-is-awesome-20331.html
LikeLike
G.Deckzeijl zegt:
24 september 2012 om 21:09
I don’t quite get it, Gerrit…
Why don’t you just shut up?
LikeLike
@Gerrit:
Ja, die Nicolson is erg goed, maar dat gekleurde hekwerk-face vind ik ook ‘ijzersterk’!!
LikeLike
Ik heb me onderlaatstelijk in een comment afgevraagd of Obama de Anti-Christ zou kunnen zijn.
Dit portret kom aardig in de buurt van wat men zich daarbij zou kunnen voorstellen.
Ik vind dat uitermáte racistische bot in de neus overigens een aardig detail.
Die verdomde kroeskop moet niet denken dat-ie achter zijn half-zwarte huid kan schuilen.
Hebt u wel een beetje opgelet, heer Klont, of die tanden wel van een Afrikáánse leeuw zijn?
LikeLike
Kroeskop halfzwarte huid? geeft me wel iets om aan te denken Heer pennings
LikeLike
cor stoker 24 september 2012 om 17:58
We gaan het proberen Stoker, wat is in de naam?
Compliment voor uw blog dat sinds de verandering heel snel loopt!
LikeLike
@Martien Pennings:
Op A7 betichtte ene Laar(s)mans mij ook al van het maken van een ‘heerlijke racistische prent’.
Nu luidt mijn vraag aan u, waarde heer Pennings: U verandert toch niet bij volle maan af en toe in een West-Friese Laarsman in Amsterdam?
Althans, ik vermoed dat u daar uw bolwerk vol met geschriften heeft.
Die tanden zijn overigens van een in Kenya verdwaalde wolf in schaapskleren.
LikeLike
Aegolius cs zegt:
25 september 2012 om 17:01
Jij gaat helemaal niks!
Denk aan het Mona Toetje!!
Ik ben van zinnens deze voor te leggen aan de webmaster.
LikeLike
Hé (K)lont 18:48
Zojuist ontdekt………. Gelukkig ben je nog voldoende bij zinnen hoewel het een compromitterend beeld schets van een verdorven mens waar nochtans een aureool ontbreek=tip.
Gelukkig ook over jou wat gevonden: internet laat altijd sporen van ‘n verderfelijk persoon achter.
LikeLike
@ Aegolius
U maakt me nieuwsgierig wat Piet betreft. Wat voor verderfelijks staat er van hem op internet? 😆
LikeLike
@ Wachteres 15:25
Uw reactie is mijn eerste verdediging […] jegens Klont. En van dát geheim kan ik helaas ook u, niet deelgenoot maken. Zijn “liefdevolle” chantage wordt hiermede in de hand gehouden, alhoewel hij vermoedelijk het internet zal afschuimen, de schelm!
U zult het me vast vergeven…….
LikeLike
Ach…Uylius, wat bazelt ge nu toch weer?
Doe Wachteres en mij een plezier en ontrafel ons uw geheim.
(Durf te wedden dat het zoals altijd weer geen ene moer voorstelt) 😀
LikeLike
Trouwens, mevrouw Wachttoren, vanwaar uwe nieuwsgierigheid?
LikeLike