Geplaatst door:
E.J. Bron
Geplaatst door:
E.J. Bron
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Sabeltant op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
Michael W. op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
LUCIA op Parkeerplaats voor vrouwelijke… | |
LUCIA op Bedreigend voorbeeld: Zo meedo… | |
LUCIA op Donderslag in Weimar: Rechtban… | |
LUCIA op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
LUCIA op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
Tijl Uylenspiegel op Geef mij maar een spray, beste… | |
LUCIA op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
M. op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
delamontagne op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
Monalisa op Geef mij maar een spray, beste… | |
Henk der Niederlánde… op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
Sobieski op LONGREAD – Erdoğanistan: De ni… | |
Fran op Lavrov wordt duidelijk: We kun… |
Zegen de Joden te midden van al die geestelijke doden!
LikeLike
1 Ik sta achter Israël
2 strijd is vreselijk, iets voor grote mannen. Strijd is niets voor kinderen.
3 Ik vind dit een vreselijke foto.
Het gaat niet aan om kinderen te leren iets toe te juichen wat zij niet ten volle kunnen begrijpen.
Hoezeer ik Israël ook steun
Het allerliefst zou ik hen toch een mooi pallywood beeld laten zien
met de opdracht zich voor te stellen dat de huilende mamma op het beeld hun eigen mamma zou zijn die zich beklaagd om hun eigen …
Het is allemaal BIG SHIT
dat kinderen hierbij staan te juichen
wel, daarbij zijn verschillende gedachten mogelijk.
Mijn bescheiden mening is dat Israël het woord dat het leven zelf heilig is goed in het oog moet houden, en dit aan haar kinderen zou moeten doorgeven
…
Ik weet het
ik heb makkelijk praten vanachter mijn toetsenbordje
LikeLike
In Nederland op koninginnedag ziet het er bizarder uit Marcel. Kom op zeg, een paar kinderen met een vlaggetje. Wie weet reden daar pa’s, broers, ooms, neven enzovoort voorbij.
Het komt op mij bij geen stukken na zo opruiend over als het Palestijnse vlagvertoon met kreten als Hamas, Hamas enzovoort.
LikeLike
Je hebt ergens wel gelijk Toets
maar wat hebben die kinderen er nou voor verstand van.
Als een 5 jarige in Gaza staat te roepen “Netanjahu killer ”
moeten we dan op deze wijze antwoord geven ?
Leunstoelmoralisme is altijd makkelijk
ik heb 1 keer dit ‘live’ mogen zien
’t jongetje vond dat ene Tudjman een killer was
en liep met een vlag van de VN trouwens
Ene Gotovina is net vrijgesproken
Ik zal eens goed zoeken in de schoenendozen hier, ik moet er nog een foto van hebben.
Ik kreeg in 1995 al kippevel toen ik dat jochie zag
Ik vraag me vaak af hoe vreedzaam zijn gedachten zullen zijn tegenwoordig
hij zal de strijdbare leeftijd wel bereikt hebben.
Ik kan het niet goed omschrijven
als ik zie hoe die Haniye in 2 stukken uit zijn auto word gesleept dan denk ik Yeah baby ! Rest In Pieces you mofo, well done Israël. Veel Palestijnen zullen dergelijke gedachten hebben als ze een stukje jood aan het bordje van de bushalte zien hangen.
Ik kan me echter maar niet losmaken van de gedachte dat dit geen gedachten zijn die we in de geest van onze kinderen moeten planten.
LikeLike
Haniye in twee stukken?
Haniye bevindt zich toch in één stuk ergens onder een school of ziekenhuis?
LikeLike
PS ~ Wat de kinderen op de foto betreft, we weten niet wat ze denken. Maar je kan moeilijk de realiteit voor deze kinderen verbergen. Wat ga je zeggen als er luchtalarm is en ze naar een schuilruimte moeten rennen? Wat moet je uitleggen als de kinderen al maanden horen over de raketten? Kinderen leven niet in een luchtbel en komen er dan opeens op hun 18e uit in een voor hen totaal nieuwe wereld.
Of deze kinderen van de foto met haat zijn opgevoed, weet ik natuurlijk ook niet. Maar het is een feit dat kinderen in Israel over het algemeen niet met haat worden opgevoed, niet thuis en niet op school.
Niet te vergelijken met veel zg. Palestijnse kindertjes die zich verkleden met namaak bomgordeltjes en poseren met geweren, liedjes zingen waarin ze roepen Joden te doden, tv kinderprogamma’s hebben (Sesam street) vol Jodenhaat, etc.
LikeLike
http://www.jpost.com/Defense/Article.aspx?id=292248
LikeLike
@Dorith
Er staan zes kinderen wat te zwaaien met een vlag, dat stelt toch niks voor. Als dat bij koninginnedag langs de route zou staan zou men er heel wat ander onder kunnen zetten. Slechts zes kinderen zwaaiden hare majesteit toe enzovoort.
Ik zie het meer als dat ik mensen uitzwaai om het even welke luchthaven.
LikeLike
Op de Volkskrant een artikeltje over de Iron Dome met foto van drie knaapjes zonder vlaggetjes.
http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2808/Israelisch-Palestijns-conflict/article/detail/3349767/2012/11/17/Israel-rekent-op-de-Iron-Dome-hoe-werkt-het.dhtml#.UKh8HX1E3b0.facebook
Ik bedoel maar, je kunt kinderen niet gescheiden houden van wat er om hen heen gebeurd en gesproken wordt.
LikeLike
Palestijnse- en islamitische kinderen worden met HAAT tegen elke jood en christen opgevoed, dat moet van hun HAATBOEK KORAN. De rest is gewoon oeverloos gelul, ik sta 100% achter Israel.
LikeLike
Ik die hier slechts een aantal Joodse kinderen die hun steun betuigen aan het IDF. Als je inderdaad kijkt naar de palestijnse kinderen dan worden die opgevoed met niets anders dan haat tegen Joden. Ik heb nog nooit een foto gezien van Joodse kinderen die toneelstukjes opvoeren inclusief legerkleding, bomgordels, bivakmuts en plastic Uzi’s rondsjouwen en uitroepen dat alle palestijnen dood moeten….
Ik sta voor de volle 100% achter Israël!
LikeLike
Oeps: hoe laat of vroeg het ook is: Typen met een peuk in je klauwen staat altijd garant voor typos: ‘die’ moet ‘zie’ zijn…
LikeLike
Ik was juist erg geroerd, het deed me denken aan het onthaal van de Geallieerden net na de tweede WO.
Alleen iets minder druk 😉
Ik denk dat die jochies zich heel goed realiseren dat zij zelf daar rijden over een paar jaar. Wat dat voor een offer is, hoe gevaarlijk dit kan zijn… en dat ze het doen voor de veiligheid van anderen.
LikeLike
Helemaal mee eens Treintrie. Die kinderen beseffen naar mijn mening verdomd goed dat die millitairen daar rijden om hun te beschermen.
LikeLike