Geplaatst door:
E.J. Bron
(h/t jowitteroos)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(h/t jowitteroos)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Julia op Ziekenhuisbaas gecensureerd na… | |
Henk der Niederlánde… op FOTO: Nederland, 17 januari 20… | |
Republikein op Afscheid van het tijdelijk won… | |
Tistochwat op FOTOSHOPPER | |
M. Devrindt op De dag dat Amerika stierf . .… | |
Tistochwat op FOTOSHOPPER | |
George van der Sluis op President Donald Trump | |
Monalisa op Tweet van Geert | |
Blaffertje op Stem PVV! | |
Zijlstra op Ziekenhuisbaas gecensureerd na… | |
Realpredictor op President Donald Trump | |
Yvonne op Ding-dong-dic-tatuur, galmt de… | |
Republikein op President Donald Trump | |
Mary op SOCIALISTISCH/FASCISTISCHE DIC… | |
R Thomasson op Aan Erik Mouthaan |
HEERLIJK!
Kijk, de balans komt altijd, maar dat maken wij niet meer mee.
Als de moslims de nu-nog welvarende landen hebben leeggezogen (hebben ze maar 100 jaar voor nodig) en teruggebracht naar het stenen tijdperk, want geen onderhoud infrastructuur, want niet werken, dan vinden ze misschien nog wel eens een oude dia, of een fotoboek, van hoe het was.
En dan gaan ze misschien nadenken. Alhoewel,,, ignore previous line,
Zit zo een script in voor Stephen King…
LikeLike
Nou Hans ik denk dat het niet zolang duurt.
Dat leegzuigen wat wij sinds ww 2 hebben opgebouwd gaat veel sneller dan jij denkt.
Het gaat op het ogenblik zi snel achteruit dat niemand het nog kan volgen.
Telkens neer werkelozen en de begrotingstekorten lopen met sneltreinvaart op.
LikeLike
Nu zullen de migranten zeggen dat de Euro-Australiërs zèlf indringers zijn. Maar dan rijst de vraag wat de moslim-migranten te zoeken hebben op land van Inheemse Australiërs. Moslims willen zowel het Midden-Oosten, als Europa, dus moeten ze niet zeuren als (niet-islamitische) Europeanen zowel Europa als Australië willen. Overigens zijn uitkeringen ook heel leuk om tijd vrij te maken om moslims te BESTRIJDEN!
LikeLike
Helaas zijn de RODEN vuile gore KLOOTZAKKEN ook in Australië aan de regering. En net als hier zijn de RODEN de vrienden van de MUZELMANNEN, en ook voor ieder uit alle ’s heren landen die met een zielig verhaal aan komen zetten. Wat een wereld, de rooie ratten zullen niet rusten totdat heel onze beschaafde wereld uitgezogen en kaalgevreten is. Wat heb ik een hekel aan de linkse huichelaars!
LikeLike
Het zijn volksverlakkers en landverraders.
LikeLike
En zo hoort het ook volgens Links. Onderdrukkende volkeren moeten vernietigd worden. Dat heeft Frantz Fanon zelf gezegd.
LikeLike