Bron:
http://nos.nl/artikel/485383-video-nl-jihadisten-duikt-op.html
Geplaatst door:
E.J. Bron
(h/t felix)
Bron:
http://nos.nl/artikel/485383-video-nl-jihadisten-duikt-op.html
Geplaatst door:
E.J. Bron
(h/t felix)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
scherpschutter1943 op Oranje boven . . . | |
VarAway op Polen wijst Brussels gasnoodpl… | |
scherpschutter1943 op De rood wit blauwe vlag van de… | |
Andre op Polen wijst Brussels gasnoodpl… | |
karton op Oranje boven . . . | |
Frits op De rood wit blauwe vlag van de… | |
BosscheBol op Schrijver Salman Rushdie neerg… | |
Frits ter Weele op Washington, Brussel en de NAVO… | |
E.J. Bron op FOTOSHOPPER: Karl Lauterbach .… | |
hannah op Mainstream desinformatie . .… | |
waalkade4bd8489a57 op De rood wit blauwe vlag van de… | |
koosv8 op De rood wit blauwe vlag van de… | |
Ronald op Lief . . . | |
Henk der Niederlánde… op CARTOON | |
koosv8 op Mainstream desinformatie . .… |
Deze mensen moet direct het Nederlanderschap ontnomen worden wegens dienstneming in vreemde krijgsdienst!
LikeLike
Ik heb het al gestuurd naar de PVV, met hetzelfde argument, ter behandeling in de tweede kamer
LikeLike
-Nou, die stemt straks gewoon PvdA.
LikeLike
Na 50 sec. afgezet. Gaat de EU daar straks wapens aan leveren?
En dat komt straks weer terug(als ze niet door de kogels van Assad neergemaaid zijn) alsof er niks aan de hand is? Teeven, Opstelten, stelletje ellendige gesubsidieerde katuitdeboomkijkers,
wat ga je aan die situatie doen? Bagatelliseren? Hopen dat ’t overwaait?
LikeLike
http://www.amsterdampost.nl/nederland-hofleverancier-jihadis/#comment-92891
LikeLike
@Henk V 00.01. uur. Absoluut, dat hebben ze ook gedaan, met nederlanders die vochten in de spaanse burgeroorlog. Maar ik hou er rekening mee, dat de pvda dit wel niet wil, deze hakbars zijn hun stemvee!
LikeLike
Voor iedere uiteengereten kadaver van een Nederlander die samen met Al Qaida vecht zal ik de vlag uitsteken.
Voorlopig is men niet uitgevochten want ik las gisteren dat Iran een enorme hoeveelheid wapens naar Assad stuurt.
De PvdA vindt het prima, noemt dat werkervaring en integratie in de Syrische samenleving.
(ik wacht met smart op Neurenberg 2.0)
Rutte en draaideurcrimineel Samsom voeren oorlog omdat hun populariteit net als van Hollande (dus oorlog in Mali) tanende is.
LikeLike
Hun Nederlandse paspoort wordt niet afgenomen. Let maar op
Al decennia lang wordt de Nederlandse grondwet door politici genegeerd.
De wet zegt dat illegalen het land uitgezet moeten worden. Maar politici laten ze gewoon blijven.
In het verdrag van Lissabon staat dat landen die hun broek niet kunnen ophouden financieel niet geholpen mogen worden. Maar toch doen ze het.
De scheiding van kerk en staat wordt continu met voeten getreden.
Politici hebben de plicht om diegenen die onze wetten ondermijnen het land uit te zetten. Doen ze niet, enz.
Dus…………………….wat stelt de wet dan nog voor?
LikeLike
Dit filmpje is nep, het is een montage.
LikeLike
Wat een vreedzame gelovigen zijn het toch!
Brrrrrrrrr…, het maakt me doodsbang en ik verafschuw dat gejank en dat gebuk.
Het is vreselijk om te weten dat we door de islam onder de voet zullen worden gelopen.
Er is geen ontkomen aan want het dociele volk hier laat zich als makke schapen door de linksen (en door slapjanus Rutje) naar de slachtbank leiden…
En als hij, de duivel (als die bestaat),
http://niburu.co/index.php?option=com_content&view=article&id=3444:alle-wegen-leiden-naar-lucifer-video&catid=53:blijvend-actueel&Itemid=71
erachter zit, kun je het helemaal wel vergeten.
LikeLike
De vijand zit al binnen. Het paard van Trjoje is al aan het werk.
LikeLike
Fout : Troje.
LikeLike
Al Nusra traint kleine kinderen om te moorden:
http://www.liveleak.com/view?i=872_1364323432
Moraal: toon geen enkele clementie met wie dan ook als het er op aankomt (mocht je dat nog beleven)
LikeLike
Voorlopig komen de ‘Nederlandse’ terroristen van Marokkaanse afkomst (zoals dat heet) niet terug aangezien het Syrische leger al-Qusayr heeft heroverd op de internationale terroristen:
Key Syria town of al-Qusayr falls to government troops
Syrian rebel fighters and wounded civilians were forced to flee al-Qusayr Wednesday, as Syrian troops, supported by Hezbollah militia, advanced on the strategic city close to the Lebanese border.
Many (rebel) battalion leaders have been killed, and the airport has been occupied by Hezbollah again.
http://www.usatoday.com/story/news/world/2013/06/05/syrian-tv-army-in-control-of-key-town-of-qusair/2390947/
Obama en McCain in tranen
LikeLike