“De Turken in Duitsland zijn een tijdbom in ieder geval de meerderheid van hen.” Deze uitspraak komt van Peter Cohen, een Amerikaanse gastprofessor aan de universiteit van München, die dit in zijn nieuwste studies in Duitsland tot uiting brengt.
Nu al wonen er 3 miljoen Turken in Duitsland, 2,5 miljoen van hen bezitten het Duitse staatsburgerschap en de meerderheid zijn conservatieve moslims. Zijn ze geïntegreerd in de Duitse samenleving? Nee. De meerderheid spreekt gebroken Duits, vooral de ouderen.
“Ze willen zich niet in de Duitse samenleving integreren”, zegt Hartmut, die uit angst voor represailles van gewelddadige Turken niet herkend wil worden. “Ze haten het zelfs als je ze migranten noemt. Ze voelen zich heel Turks. Ze zijn toevallig in Duitsland, omdat de voorgaande generaties in de jaren-60 naar Duitsland waren gekomen om er te werken in de auto- en kolenindustrie. Tegenwoordig voelt de meerderheid van de Turken, zelfs de jonge Turken, zich hier in Duitsland zeer Turks”, voegt Hartmut er aan toe, een socioloog aan een Duitse universiteit.
Professor Cohen bevestigt datgene wat Hartmut over de Turkse immigranten zegt. “In de VS integreren de immigranten normaalgesproken uiterlijk in de tweede generatie. Mijn onderzoek laat zien dat de meerderheid van de Turken erop staat zijn Turkse identiteit en zijn culturele erfgoed te behouden. Ze voelen zich alleen thuis in de Turkse cultuur.”
Slechts weinig Turken werken, zogenaamd omdat er geen banen voor hen zijn.
“Vinden ze geen werk? Dat klopt niet, er worden heel veel banen aangeboden. Maar ze geven er de voorkeur aan om op staatskosten te leven en een comfortabel leventje te leiden. Waarom zouden ze dan aan het werk moeten gaan? Het Duitse sociale stelsel moedigt hen niet aan en dwingt hen er niet toe om werk te zoeken”, zegt Hartmut. “Enkelen van hen leven van een sociale uitkering en hebben daarnaast nog een deeltijdbaan, waarvan noch het arbeidsbureau noch de financiële autoriteiten vanaf weten.”
Bron:
http://europenews.dk/de/node/65955
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
Dat zal in Nederland niet veel beter zijn.
LikeLike
Terug naar Turkije. Al die extreem nationalisten terug naar Turkije.
LikeLike
Kan het die Turken niet echt kwalijk nemen.
Als iemand voor sinterklaas wil spelen, zijn er altijd mensen die graag ontvangen.
Overigens, ik heb twee turkse collega’s en die werken echt heel hard. Aardige snuiters.
Toch zou het beter zijn als eens een begin werd gemaakt met remigratie van al die lui.
LikeLike
En, ik zie geen reden waarom dit in NL anders zou zijn.
Duidelijk is ook dat de islam hier een grote rol vervuld.
Want de islam heeft de ummah hoog in het vaandel.
Het islamitisch wereldrijk in wording, overal waar de islam voet aan de grond krijgt.
Het antoniem van integratie is desintegratie is het synoniem van islam.
Kijk wat er gebeurd in Midden-Afrika, vooral de Arabische gebieden.
Een sterke beweging naar meer en meer islamitisch fundamentalisme.
Waarom zou dat, misschien wat trager, in Europa anders verlopen ?
Kijk ook in China, kijk in Thailand, kijk in Birma: meer islam = meer onderdrukking.
Geen woorden maar cijfers over desintegratie ?
Kijk hier.
http://antivenin.blogspot.com.es/2008/03/de-islam-als-veroveringsideologie.html
LikeLike
Mensen het is de Islam. Deze waanzinnige ideologie, maakt moordenaars van mensen, wat wil je ook, MO was een bekend halsafsnijder, karavanenberover en kleuterneuker. Zolang als de RODEN en de policor politieke bende doorgaan met wegkijken, groeit het probleem alleen nog maar, en ik zie geen verandering bij deze politieke nietsnutten. Behalve de PVV en de SGP alhier, pampert de hele pluche klever bende de moslims.
LikeLike
En afgaan doet ie die bom. En let dan eens wie de schuld dan krijgt!
LikeLike
De autochtone bevolking?, want we zijn niet lief genoeg voor ze geweest?
LikeLike
In frankrijk zijn ze momenteel 150 goederenwagons kwijt.
http://www.spitsnieuws.nl/archives/buitenland/2013/03/franse-spoorwegen-zijn-150-wagons-kwijt
Misschien weet Brussel wel waar ze zijn…
Je zou dan hopen dat ze een begin zouden maken met gastarbeiders retour afzender te sturen,
maar waarschijnlijk worden eerder de politieke tegenstanders van de EU gedeporteerd naar het Midden Oosten…
Vandaag zijn 56000 handtekeningen overhandigd, dus we gaan het zien.
LikeLike
“Enkelen van hen leven van een sociale uitkering en hebben daarnaast noch een deeltijdbaan, waarvan noch het arbeidsbureau nog de financiële autoriteiten vanaf weten.”
En als ze er wel van afweten, dan zullen ze niets zeggen. Want stel je voor dat de moslims boos worden.
LikeLike
In Nederland is het precies hetzelfde, het lijkt wel alsof de generatie die hier geboren is nog nationalistischer zijn dan hun ouders ooit geweest zijn.
Wat het dan weer moeilijk te begrijpen maakt dat er maar zo weinigen remigreren, en degenen die dat wel doen die doen dat met een levenslange uitkering op zak.
Wedstrijden van het Turkse nationale elftal zijn in alle landen van de EU thuiswedstrijden voor de turken (én risicowedstrijden…)
LikeLike
Het is ook de bedoeling om er Eurabia van te maken. Lees: Bat Yór, Oriana Fallaci, Robert Spencer, Hans Jansen., enz.enz.
LikeLike
Bij ons worden ze versterkt en gesteund door de Arabieren uit Marokko.
LikeLike
En Erdogan helpt ze geweldig met zijn uitspraken zoals o,a,
assimilatie is een misdaad tegen de mensheid welke hij deed in Duitsland.
LikeLike
Niet de turken alleen zijn een tijdbom maar dat hele achterlijke gewelddadige islamgedoe in Europa is een tijdbom waarbij het lontje zeer kort geworden is a.g.v. dat gewelddadig barbaars gedoe.
In héél Europa komt het de burgers de strot uit, de enige redding voor Europa is dat achterlijke primitieve barbaarse gedoe verwijderen van het grondgebied.
In de 16de eeuw hebben ze zich al eens in Oostenrijk tegen een berg gelopen laat dat aub heel snel opnieuw plaatsvinden maar dan in héél Europa, tenminste als we nog een toekomst willen nalaten aan onze kinderen en kleinkinderen.
LikeLike
Ben het helemaal met je eens Jean
LikeLike
Ben het helemaal eens met Jean!!
LikeLike
LikeLike
Goh hoe kán dát nou?
LikeLike
Turken in Duitsland eisen dat de Armeense genocide begaan door Turken uit de Duitse schoolboeken wordt verwijderd “anders steken wij Duitsland in brand”, aldus Ali Soilenmezoglu.
http://www.tert.am/en/news/2013/06/24/germany-genocide/
Der “schwierige”Armenier – Ein Abend mit Sahin Ali Söylemezoglu
Die Armenier, die in den westarmenischen Villayets des Osmanischen Reichen lebten, hätten mit den Russen gegen die Türken kollaboriert und seien ihnen in den Rücken gefallen. Die auf den Deportationen umgekommenen Armenier seien das blutige Werk der Kurden und Tscherkessen gewesen. Die jungtürkische Regierung hätte damit nichts zu tun gehabt. Im Gegenteil, sie hätte sogar versucht die Armenier zu schützen.
http://madlens-blog.blogspot.nl/2010/01/der-schwierigearmenier-ein-abend-mit.html
LikeLike
Nederland wil geen turken, te veel wordt er dan gestolen ❤
LikeLike