VIDEO: “Stille verovering” – het einde van de vrijheid van meningsuiting in het Westen

 

Geplaatst door:

E.J. Bron

(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Islam, Vrijheid van meningsuiting, Westen. Bookmark de permalink .

8 reacties op VIDEO: “Stille verovering” – het einde van de vrijheid van meningsuiting in het Westen

  1. G.Deckzeijl zegt:

    Ik ben van mening dat deze wereld beter af is zonder allerlei religieuze- dan wel pseudo-religieuze hersenspinsels.
    http://tinyurl.com/6fl3tpo
    Alle religie is verzonnen, incl. de politieke veroveringsideologie islam.
    Dat is geen belediging of laster of zelfs kwetsen, dat is een onontkoombaar feit.
    Het interesseert me geen ene malle moer wie daar anders over denkt, sterker: degenen die er anders over denken hoeven me niet aan m’n kop te gaan zeiken, dat is verspilde moeite.
    Dat is simpel. Ik dring hen ook geen(verzonnen) zaken over niet-bestaande goden en hun schoenpoetsers cq pooiers op! Voor het overige verwijs ik iedereen naar…
    http://tinyurl.com/3v3kah7

    Like

  2. G.Deckzeijl zegt:

    Vervolg van 16:05, deze keer over blasfemie.
    http://www.hln.be/hln/nl/957/Binnenland/article/detail/1623720/2013/04/29/Waalse-topambtenaar-schopte-Femen-activiste.dhtml
    Wanneer gaan al die reli-fundies godverdomme eens leren dat wat enkel in hun sufgerukte koppen bestaat, pertinent niet beledigd, gelasterd of gekwetst kan worden..????

    Like

    • luckybee zegt:

      In de kortsmogelijke tijd, hebben de Goddelozen meer doden op hun geweten als de religieuze mensen beste G.Deckzeijl.Denk aan Hitler, Stalin , Lenin, Mao,en vele anderen.En daar voor waren het de Jacobijner, dat in Frankrijk de hele adelstand vermoord hebben (Guilottine)Robbespierre, Marat en Danton). Waar en wanneer hebben wij Calvinisten die de leer van Jezus vol volgden, zulke massamoord gepleegd?Ik ben berijd met je hier over te discuseren.

      Like

      • BertG. zegt:

        Jij blijft aan de gang hé. Met iedereen en alles maar goddeloze te noemen.
        Wanneer houden die christenhonden daar nou eens mee op. Wordt echt vervelend.
        Lijken wel moslims. Weinig verschil hierin.
        Vinden ook dat alles komt door die goddeloze op deze wereld.

        Like

  3. Jade zegt:

    Gatverdamme, we vallen van de ene shit in de andere.
    Als Den Uyl destijds de boel gewoon had laten klappen,
    zouden we er dan al niet lang bovenop gekomen zijn
    zonder die ellendige islam en die peperdure klote-olie???

    Like

  4. vanhetgoor zegt:

    Dan wordt het tijd dat wij een eind maken die onzin. Als er enge clubjes zijn die met hun eigen regeltjes komen dan moet daar maar eens een halt tegen worden geroepen. Misschien moet er een wedstrijd komen wie het beste Allah in zijn hemd kan zetten. Uiteraard is het moeilijk om iets dat niet bestaat te beledigen, maar ik zie wel kansen. Ik denk aan een soort ‘twitter’-bericht maar dan met maximaal 66 woorden. Een korte tekst waarbij Allah ingekopt moet worden en afgemaakt. Er kan ook een klasse met essays komen van exact 666 woorden.

    God en Allah staan op de allerhoogste rots en overzien de schepping. Dan vraagt Allah aan God: “Heer, als Gij werkelijk de almachtige bent, kunt gij dan ook een rots scheppen die zo groot is dat U hem niet kunt optillen?” Dan zegt God: “Zeg, Allah als jij die moslims niet verneukt waarom moeten ze dan allemaal met hun kont omhoog op de grond gaan liggen?”

    Like

  5. G.Deckzeijl zegt:

    @vanhet goor, 18:42 Alleen de link is GENOEG..!!!
    Twitter deze link maar eens: http://tinyurl.com/be54uxd
    Of deze: http://tinyurl.com/cbluo54
    Ook heel effectief: http://tinyurl.com/cc45mmg
    Leuke mop, trouwens, erg sterk! Hier is er nog eentje.
    Kijk op pag. 44/deze pdf… http://tinyurl.com/7zl4y95
    …. naar de mop van Wilders.
    En die laatste tiny kun je ook twitteren, als je wil.
    Kan iedereen die twittert, vind ik.

    Like

  6. Jan zegt:

    Obama “Het is de vrijheid van meningsuiting die oorzaak is van de toename van binnenlands terreur en om dit te voorkomen moeten wij samenwerken met moslimorganisaties omdat zij tegen geweld zijn. Moslims zijn een fundamenteel deel van de Amerikaanse samenleving.”

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s