1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.287 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Ja, die Nasser kan ik me nog goed voor de geest halen. Geliefd door zijn vijanden, en gehaat door zijn vrienden. Met zo n vriend heb je geen vijand nodig.
LikeLike
de Palestijnse beweging zijn de nieuwe Nazi’s. Afschuwlijk dat niemand hier een standpunt tegen inneemt. Misschien de PVV ?
LikeLike
Sluit Israel een verbond met ‘de dood’ (Jesaja 28)? In ruil voor een dimmy-status en een road map naar de hel?
Het is net alsof WO2 nog niet helemaal voorbij is. De uniformen verschillen een beetje, maar de ideeën zijn nog altijd kwaadaardig en gevaarlijk.
LikeLike
Joop is enigszins verward, hoor hij hier regelmatig dat je andere meningen MOET respecteren en de de verkondigers van die andere mening in hun waarde MOET laten, Joop heeft daar wat problemen mee.
Kan iemand mijn op weg helpen.
LikeLike
Dam MOET niet Joop. Ik heb het zo langzamerhand een beetje helemaal gehad met dat woord “respect”!!
LikeLike
Dan ben je niet enigste hiermee.
Altijd maar roepen dat je overal respect voor moet hebben.
Flikker lekker op zeg met je respect. Dat bepaal ik zelf wel.
LikeLike
Dat maakt mij blij want ook bij mij komt het al heel lang de neus uit.
LikeLike