1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.286 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Prachtig, vooral die deadpan kop van de vader.
LikeLike
Was ist denn das hier für eine merkwürdige Sprache…Ist das Finnisch, oder Norwegisch!?
LikeLike
Bist du blöd oder was? Das hier ist eine Niederländische Website!!
Webmaster
LikeLike
Whoehaaaaaaa. Soms kom ik echt niet meer bij hier!!
LikeLike
Das war grapfig!
LikeLike
Habe immer gedacht, dass Holländer mehr Sinn für Humor haben, habe mich wohl geirrt…Na ja, trotzdem patriotische Grüße aus Deutschland, gegen die Islamisierung Europas!
LikeLike
Haben sie auch bestimmt! Habe ihnen nur falsch verstanden. Entschuldigung. Gegen die islamisierung Europas! Darin sind wir uns soewieso einig!
Mit herzlimchem Gruss,
Webmaster E.J. Bron
LikeLike
Ik zou graag mee doen, maar helaas heb ik geen Duits toetsenbord.
LikeLike
Hoef je ook niet te hebben, Joannes om een ö of ä te typen. Eerst de 2 puntjes oftewel Umlaut en dan meteen de letter o of a.
LikeLike
Ga ik in elk geval gelijk proberen. Want lig daar altijd mee te klooien. Maar de ringel S vind ik toch de mooiste letter in het Duitse taal gebruik. Ga eens kijken of ik hem bij de symbolen kan vinden.
LikeLike
Option-S op de Mac
LikeLike
Bedankt voor de tip.
Gr. Rob
LikeLike
Ik heb geen Umlaut erop Maja. Ik heb een qwerty toetsenbord. Toch bedankt.
Eerlijk gezegd waag ik me er ook niet meer aan.
Ik heb Duits wel op de middelbare school geleerd, ook handelscorrespondentie.
Ik heb het de jaren erna nauwelijks gebruikt en dan verwatert het toch wel redelijk snel.
Dat geldt eveneens voor het Frans.
Jammer is dat.
LikeLike
Shift (ingedrukt houden), dan toets aanhalingstekens, beide toetsen loslaten en de letter typen waar je de Umlaut op wilt plaatsen!
Dus bijvoorbeeld: ü ä ö enz.
LikeLike
Ja zo bedoelde ik het ook. 😦
LikeLike
Stond deze cartoon hier niet al een keer eerder?
Meen me zoiets te herinneren. Maar dan in het Nederlands.
LikeLike
CHECK EVEN JE MAILBOX TISTOCHWAT!
E.J.
LikeLike
ó ázó
LikeLike