1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.286 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Dit plankje is veel makkelijker dan het vorige, geleend van ibn ghaldoun?
LikeLike
Lachúhhhhhh….! Maar niet heus. Laat die goeie ouwe Hoogeveen er als-je-blieft buiten!
LikeLike
😆 😆 😆
LikeLike
Over leesplankjes en kinderen gesproken. Jemen een fundamenteel islamitisch land met sharia wetgeving. Land van uitersten. Aan een kant bestaat er in Jemen een schaduwparlement bestaande uit kinderen (waarschijnlijk kinderen uit de bovenlaag) en aan de andere kant zitten er kinderen in de gevangenis die wachten op hun executie omdat ze voor zware misdaden die ze wel of niet begaan hebben veroordeelt zijn. De video laat duidelijk zien dat het land sterk beïnvloed wordt door oude tribale machten.
LikeLike
Stammen in overvloed. Blijven steken in 1400. Hele regio is achterlijk. Israël omringd door tuig van het ergste soort.
LikeLike
Denken jullie dat die EU criminelen dat kunnen lezen?
We zouden ze beter met dat plankje op hun leeg hoofd slaan hopende dat er toch nog beweging in zou komen, we moeten eerst hun riant inkomen met 75% verlagen en ze over die overgebleven 25% belastingen doen betalen, wedden dat een massa van die leeglopers een andere job zal gaan zoeken, maar ja wie wil er nu dergelijk onbetrouwbaar uitschot onder zijn personeel hebben???
LikeLike
Triest dat ik hierom moet lachen…
LikeLike