De Swedish Free Press Society en Dispatch International presenteren Tommy Robinson en Kevin Carroll. Zweedse en Deense media portretteren de English Defence Leauge (EDL) als een stelletje gewelddadige voetbalhooligans en verachtelijke racisten. Maar zijn ze dat ook? Kom en luister naar wat de leiders van de EDL zelf te vertellen hebben.
Tommy Robinson en Kevin Carroll zullen een bezoek brengen aan Malmø en Kopenhagen om uit te leggen waarom zij zich verzetten tegen de islamisering van Engeland en hoe ze dat denken aan te pakken. Na hun toespraken zal er uitvoerig gelegenheid zijn om vragen te stellen.
Malmø, 28 september 2013
Plaats: Folkets Hus, 1 Olof Palmes plats
Tijd: 14.00 uur – 16.00 uur
Entree: 200 Zweedse Kronen
Hartelijke groeten,
Hans Erling Jensen
(Free Speech Europe – directeur)
Update: de bijeenkomst gaat vermoedelijk niet door. Lees hier waarom niet (Engelstalig)
http://www.d-intl.com/2013/08/28/editorialwhat-does-the-english-defence-league-want/?lang=en
Ik ben benieuwd door hoeveel zweeden deze sgn rassisten worden begroet.
LikeLike
Verrassend! Hoe dat zo opeens? Hebben deze organisaties soms iets te maken, met de journalisten die hier ook al eens in een artikel aan het woord kwamen en die door de politieke correctie zo lelijk in de knel dreigden te raken? Prima natuurlijk; tijd dat ze van zich afbijten. Al is het uitnodigen van deze jongens wel een waar huzarenstukje! Het is niet te hopen, dat het voor hen (the Swedish Free Press Society en Dispatch International) niet nóg ingrijpender gevolgen heeft!
LikeLike
Eén keer te veel ‘niet’ gebruikt in de laatste zin, zie ik.
LikeLike
Het is te hopen dat er op die avonden geen mossels aanwezig (mogen) zijn, want ik zie hen er voor aan dat ze de hele avond zullen verzieken met hun (ongefundeerde) kritiek!
Ik hoop dat Robinson en Carroll op een open en eerlijke manier hun grote zorgen m.b.t. de islamisering van Europa tot uitdrukking kunnen brengen.
Als je een eerlijk verhaal hebt, valt je toch niets te verwijten?
LikeLike
Als ze het land in komen……..ik denk van niet!
LikeLike
Ik denk het ook niet Baksteen.
LikeLike
Binnenkort kunnen we niet meer spreken van “blonde/gebronsde Zweden” om de “jongeren” lees islam(ieten) te duiden want dra is Zweden een rijpe vrucht geplukt door de islam(ieten).
Lees en bekijk bijgevoegde link, komt van
http://www.barenakedislam.com/ dus altijd interessant materiaal in de context islam(ieten) versus Vrije Westers Wereld.Doet me sterk denken aan het engeland van de linkse islamofiele multikulle geitenwollensokken cameron de rechtoplopende nachtmerrie voor Rechtse islamofobe Britse patriotten, daar tappen ze uit hetzelfde vaatje: islam(ieten) mogen de GOORSTE SMEERLAPPERIJ uitdragen op borden, de politie LETTERLIJK achteruit doen LOPEN (uit schrik?????), midden op straat hun kont omhoogsteken…cameron de **** laat betijen en heeft opdracht elk (let wel : ELK) Brits protest desnoods met geweld te smoren of beeindigen.
http://www.barenakedislam.com/2013/08/28/disgusting-sweden-is-now-sharia-compliant/
LikeLike
Kijk hier dan maar eens Europe in 2029 (als t nog zolang duurt ? )
LikeLike