1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.277 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Hé, zijn dit niet die neonazi´s van de Koekamp!!??
LikeLike
ahhah LOL
LikeLike
Hahahaha, hmmm geloof dat je gelijk hebt 😉
LikeLike
@ Nee E.J., dat is het soort minkukels waar Pechdrol van vindt dat ze hier vrij mogen rondlopen en ook met zijn goedkeuring gaat ons geld naar hen toe.
Maar dat is oké omdat links dat oké vindt.
LikeLike
Kan die linkse muts E.Gans een puntje aan zuigen.
LikeLike
Waaraan bedoelt U? Aan bepaalde lichaamsdelen van die lui, soms?
Zou ze misschien nog best willen ook, want als linksmens is ze toch niet tegen moslims; die wil ze best wel even van dienst zijn. (Alleen willen ZIJ dat misschien niet; ze oogt niet bepaald als een maagd in het Paradijs -veronderstel ik.)
LikeLike
Deze mensen kan je niets kwalijk nemen, het probleem is volgens Pechtold natuurlijk dat deze mensen slecht onderwijs genoten hebben, en dat kun je van de PVV aanhang niet zeggen, die moesten beter weten! Of zit ik er nu helemaal naast? LOL
LikeLike
Enig juiste remedie voor dat allahschreeuwende uitschot: DIT.
http://www.huffingtonpost.com/2013/06/22/pork-laced-bullets-designed-to-send-muslims-straight-to-hell_n_3480150.html?utm_hp_ref=mostpopular
LikeLike
http://www.snopes.com/rumors/pershing.asp
LikeLike
Dit is nu het volk wat door Samsom en co vertoeteld, en beschermd wordt: Je moet ze bestuderen, en daarna leren begrijpen, en zoveel mogelijk accepteren, zelfs vanwege hun “andere” opvattingen. De “hitlergoet” brengen, en je hebt er wat moeite mee? Kijk maar even discreet een ander kant uit. Linkse Islamofascisten.
LikeLike
Goh, dit soort filmpjes zie ik nou nooit bij de publieke omroep.
LikeLike
Ziehier de MOSLIM SS HANDSCHAR MANSCHAPPEN anno 2013, de vriendjes van de verrader PECHTHOLD, en de vriendjes der RODEN, hun 5e COLONNE!!
LikeLike
Dat zijn vast heel aardige mensen die het beste voor hebben met Syrië…. We moeten ze maar snel bewapenen zodat ze die ellendige dictator Assad kunnen verdrijven… Aldus de Obama/EU politiek. En het gaat nog gebeuren ook, zucht…..
LikeLike
@Ronald, 30-9, 20:56
Uitgelezen kans om ze tzt zelf uit te gaan zenden, toch??
LikeLike
@ G.Deckzeijl
Er is zó ontzettend veel materiaal…De islamisering gaat maar door en de regerende kliek en de hele elite zijn zo volslagen kierewiet, we zouden 24 uur per dag kunnen uitzenden, non-stop.
LikeLike
@Ronald, 1-10, 00:08
24/7 uitzenden? Why not? Zie het maar als de omgekeerde versie van hetgeen Goebbels eens zei, namelijk:
…als je een leugen maar vaak genoeg herhaalt gaat iedereen het vanzelf als de waarheid beschouwen…
Aldus: continu de waarheid over die veroveringsideologie naar buiten brengen, dus bv. zo:
http://tinyurl.com/a6tx2w4
Of zo:
http://tinyurl.com/als6ns7
Of zo:
http://tinyurl.com/cjzsqzz
LikeLike
D66 of PvdA demo?
LikeLike