Nadat David Cameron woensdag in een opiniestuk aankondigde een beperking van het recht op vrij verkeer van mensen binnen de EU te zullen bepleiten op de top voor Oost-Europese zaken die vandaag in het Litouwse Vilnius van start gaat, hebben ook Frankrijk en Duitsland aangekondigd beprekingen op ‘ongebreidelde immigratie’ te zullen invoeren. Berlijn en Parijs delen Camerons visie dat de intrede van Bulgaarse en Roemeense werkers in de EU-28 begin volgend jaar de steun voor populistische partijen in de aanloop naar de Europese verkiezingen van mei enkel dreigt te vergroten. Merkels grote coalitie van CDU en SPD pleit voor strengere maatregelen om het ‘frauduleus claimen van sociale uitkeringen’ tegen te gaan en zo de aansporingen voor immigratie te beperken. Frankrijk plant strengere grenscontroles voor grensarbeidersverkeer. Lees verder>>> |
Google Translate
Twitter Updates
- Exit Rutte-III, de EU en de VN! ejbron.wordpress.com/2019/12/11/exi… 2 hours ago
- VIDEO - Motto kabinet-Rutte: "Eigen kabinetsleden eerst!" ejbron.wordpress.com/2019/12/11/vid… 3 hours ago
- Nuttige idioten . . . ejbron.wordpress.com/2019/12/10/nut… 13 hours ago
- Demoniseren . . . ejbron.wordpress.com/2019/12/10/dem… 13 hours ago
Archief
- december 2019
- november 2019
- oktober 2019
- september 2019
- augustus 2019
- juli 2019
- juni 2019
- mei 2019
- april 2019
- maart 2019
- februari 2019
- januari 2019
- december 2018
- november 2018
- oktober 2018
- september 2018
- augustus 2018
- juli 2018
- juni 2018
- mei 2018
- april 2018
- maart 2018
- februari 2018
- januari 2018
- december 2017
- november 2017
- oktober 2017
- september 2017
- augustus 2017
- juli 2017
- juni 2017
- mei 2017
- april 2017
- maart 2017
- februari 2017
- januari 2017
- december 2016
- november 2016
- oktober 2016
- september 2016
- augustus 2016
- juli 2016
- juni 2016
- mei 2016
- april 2016
- maart 2016
- februari 2016
- januari 2016
- december 2015
- november 2015
- oktober 2015
- september 2015
- augustus 2015
- juli 2015
- juni 2015
- mei 2015
- april 2015
- maart 2015
- februari 2015
- januari 2015
- december 2014
- november 2014
- oktober 2014
- september 2014
- augustus 2014
- juli 2014
- juni 2014
- mei 2014
- april 2014
- maart 2014
- februari 2014
- januari 2014
- december 2013
- november 2013
- oktober 2013
- september 2013
- augustus 2013
- juli 2013
- juni 2013
- mei 2013
- april 2013
- maart 2013
- februari 2013
- januari 2013
- december 2012
- november 2012
- oktober 2012
- september 2012
- augustus 2012
- juli 2012
- juni 2012
- mei 2012
- april 2012
- maart 2012
- februari 2012
- januari 2012
- december 2011
- november 2011
- oktober 2011
- september 2011
- augustus 2011
Informatie
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.Bescherming privacy
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Zoek naar een artikel
RSS Feed
RECENTE REACTIES
verwardeman op Hoe Klimaatpaus Frans Timmerma… Steven op Demoniseren . . . wauso op Aan de politie top of flop op Demoniseren . . . wauso op Hoe Klimaatpaus Frans Timmerma… kampersrene op Hoe Klimaatpaus Frans Timmerma… wauso op Nuttige idioten . . . Jan op Hoe Klimaatpaus Frans Timmerma… Henk.V op Nuttige idioten . . . Richard op Nuttige idioten . . . Ineke op Beloning directeuren goede doe… boorzalf op FOTO: De links-radicale Antifa… boorzalf op Hoe Klimaatpaus Frans Timmerma… Klaas op Nuttige idioten . . . boorzalf op VIDEO Jensen: “Het domst… “Vrucht van de boom” (PDF)
IN MEMORIAM JAAP MOLLEMA (“Frik”)
MEDEDELING:
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft- Follow E.J. Bron on WordPress.com
DONEREN
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer. Bij voorbaat dank! Webmaster E.J.
Ik vertrouw ze geen moer ! Wat zal ze hinderen meteen daarmee
te beginnen ? Het behouden van de EU ! Maar deze rekening gaat
zowiezo niet op ! De Ukraine weet verdomt goed waarom ze aan
Rusland vasthouden ! De hele troep van naive Demonstranten
zullen nog dankbaar zijn voor deze beslissing !
LikeLike
De Roden voelen de hete adem van de EU-oppostie in hun nek en dus nemen zij het programma van haar, éxtreem rechts’ over.
LikeLike
En wat doet Nederland?
http://www.telegraaf.nl/binnenland/22014710/__PvdA__Grenzen_verder_open__.html
LikeLike
Het is keloel in de ruimte !!!
1 – de grenzen staan wagenwijd open
2 – als er dan toch nog een gepakt word hoe gaan ze die dan uitzetten ?
stoere praat
god wat haat ik die lui zo langzamerhand. Imbecielen !
LikeLike
Weer een MISLEIDING van de eerste orde. Ook CAMERON, zal uiteindelijk bukken voor ” DE HOER VAN BABYLON”, de EUSSR. Dit is gewoon een grote komedie, om de burgers “zand in de ogen”, te strooien!
LikeLike
Ik lees dat de multikulle islamofiele ratten op de valreep het zinkende euroschip willen verlaten (eerder de koers verleggen) want blijkbaar zijn ze door een of andere Goddelijke voorzienigheid ingegeven dat ze op averij afstomen.
Alleen in de bioscoop weet men het op voorhand, deze stuurmannen hebben echter geen enkel idee hoe groot de averij zal blijken en besluiten zonder de kapitein of eerste officier te wekken (door blinde paniek ingegeven) de koers te verleggen.
Men weet dat iedere handeling in paniek genomen meestal fataal afloopt, ook voor dit logge kostenverslindende monster is dit van toepassing.
Goed on topic 🙂 heb het al een paar keer geplaatst ; opties nemen op Pampers zal een gestage klim op de beurs maken door een plotselinge grotere vraag en dan niet door blije mama’s in de huishouding.
Het begint te dagen bij het schoften dat het wel eens grondig fout zou kunnen gaan met de nakende eurabia verkiezingen en dus doen wat ze de dag ervoor verweten van “extreem rechts/ populistisch/racistisch”.
Het kan verkeren als de nood hoog is, we weten dat er in Italie een schoft tererchtstaat die vrouwen en kinderen liet sterven omdat hij in zijn broek scheet en in een bootje sprong en mensen die bij hem aan boord wilde wegduwde, (zuiver persoonlijke mening 9mm in zijn blaaskop case solved en kosten gespaard) dus paniek is er everywhere waarom niet bij islamofiel linkse multikulle schoften die hun eiegn bevolking eronder stampen en likken bij de islam(iet).
Hoop op een verpletterde overwinning voor Rechts en islamofoob maar dat zal het enkel worden in het land van meisje Marine op andere locaties zal het een kleinere verschuiving geven, maaar net niet genoeg zodat de islamofiel ratten lustig gaan verderdoen(mark my words jammer maar zo zal het zijn).
Tussen haakjes lees steeds dat reageerders praten over revolutie of zelfs “civil war”… een beetje de situatie analyseren dan de feiten zoals ze zijn en de vooruitzichten bij elkaar leggen en…dan weet men dat zoiets je reinste wishful thinking is niet meer dan dat, ik weet ‘de wens is de vader van de gedachte’ maar anno 2013 start je geen revolutie, je start zelfs geen begin van een “civil war” een beetje de brains gebruiken en het hoe en waarom is duidelijk men moet alleen voor ogen houden dat het anno 2013 is.
LikeLike
Zoals ik het zie gaan we die inderdaad niet beginnen. Wij gaan smeken om~ en stemmen op regeringen die ons daartegen beschermen.
Zodat we avondklokken, roadblocks op strategische kruisingen, razzia’s in wijken, en dat soort grappen alleen maar in het begin een beetje wennen zullen vinden.
En voor we een paar jaar verder zijn zullen we blij zijn als het bij een paar honderd geïmproviseerde mortieren per jaar uit de enclaves blijft.
LikeLike
Yep, iemand die het ook weet al die plannen klaarliggen, ik heb dat al vaker gepend maar wat baten kaars en bril…
Het is zoals steeds mensen denken van och het komt allemaal nog wel goed en als het nodig is doen we zoals in de cinema en starten maar eventjes een revolutie…
Wat voor zinnings kan men daar nog op antwoorden.
LikeLike
uit schrik voor een verpletterende afstraffing van de kiezer gaan ze vlug wat rechtse,zogenaamde populistische thema’s overnemen,niet inlopen!!!
LikeLike
Duitsland zegt dat nu wel, maar ze sturen zelfs vliegtuigen en bussen om het spul op te halen uit alle windstreken. Want er kan nog meer bij, we zitten nog lang niet vol en we hebben nog genoeg Bio Duitse arbeidsslaven die de uitkeringen, huizen, inrichtingen, huur en gezondheidszorg voor ze verdienen. Veel Bio Duitsers hebben dan ook zelfs twee banen ondertussen. Zolang die nog niet uitgestorven, afgemaakt, gekopschopt of op andere wijze verwijderd zijn, is het motto: kom binnen alsjeblieft, hoe meer hoe beter. Dat moet de Bio Duitser maar uithouden is het credo.
LikeLike
Maar wij hebben deze vakkrachten toch dringend nodig?
LikeLike