U dacht dat we met de GAS-boetes nu toch echt wel alles gezien hadden. Het kan nog erger. In Groot-Brittannië wordt een wet ingevoerd die kinderen van 10 jaar bestraft met een soort van GAS-boetes. De wet pakt niet alleen ‘overlast’ aan maar ook ‘de dreiging van overlast’.
‘Eindelijk een wet die bijna iedereen verbiedt om bijna alles te doen.’ Het zou een quote over de verstrengde wet op de GAS-boetes in ons land kunnen zijn. Die wet maakt het sinds 1 januari mogelijk om de meest absurde vormen van overlast – eigenzinnig gedefinieerd door de gemeentebesturen en eigenzinnig geïnterpreteerd door de GAS-ambtenaren – te bestraffen met boetes tot 350 euro. Ook kinderen van 14 jaar kunnen met de nieuwe GAS-wet hard aangepakt worden door burgemeesters en ambtenaren.
Maar het citaat is een bedenking van de Britse krant The Guardian over een wet die in Groot-Brittannië in de maak is om overlast aan te pakken. De Britse wet gaat nog verder dan wat onze parlementsleden hebben goedgekeurd.
Lees verder>>>
(h/t Wachteres)
Er is toch wel enige lijn te bespeuren in het Britse rechtssysteem. Weet U ook wèlk?
Ze pakken consequwnt de verkeerden!
LikeLike
ConsequEnt, uiteraard.
LikeLike
Ziehier het gore vuile satanische GELAAT van de anti-democraten, met name aangestuurd vanuit de duivelse EUSSR! Dictatuur, dat is waar we heen gaan in heel Europa, en alles ondersteunt door zgn. democratische partijen als de socialisten, sociaal-democraten, liberalen en christen-democraten! Om moedeloos van te worden!
LikeLike
Het gaat steeds sneller en sneller
LikeLike
Verdwaald in de doolhof?
LikeLike
http://tinyurl.com/m6arc25
GAS-boete voor wie Vlaamse vlag ontplooit
Jan Nolf
11/01/2014 om 10:30 – Bijgewerkt om 10:30
Misschien zullen nu zelfs de hevigste fans van de Gemeentelijke Administratieve Sancties overstag gaan. Want ook wie Vlaamse vlaggen aan een aankomstmeet ontplooit, komt ooit in gevaar. Vijf Vlaamse vlaggenzwaaiers ondervonden het.
LikeLike