De Franse minister van Buitenlandse Zaken, Laurent Fabius
Laurent Fabius zegt dat Europa de betrekkingen met Zwitserland zal herzien, nadat het ervoor stemde om de [immigratie]quota opnieuw ter sprake te brengen. De Franse minister van Buitenlandse Zaken, Laurent Fabius, heeft gezegd dat Europa haar betrekkingen met Zwitserland zal herzien na een ‘zorgwekkende’ Zwitserse stemming om de immigratiequota voor de Europese Unie opnieuw ter sprake te brengen.
“Het is een zorgwekkende stemming, omdat het betekent dat Zwitserland zich in zichzelf wil terugtrekken”, zei Fabius tegen RTL-radio. “We gaan onze betrekkingen met Zwitserland herzien”, zei hij, verwijzend naar Europa.
De Zwitserse kiezers hebben zondag maar net voorstellen gesteund die het relatief vrije verkeer van burgers van en naar de EU beperken en die de bilaterale akkoorden met het blok mogelijk uit elkaar halen.
Zwitserland is geen lid van de EU, maar het blok vertegenwoordigt de grootste handelspartner. De huidige overeenkomst inzake het vrije verkeer van mensen ondersteunt de mondiaal gerichte economie van Zwitserland, die grote aantallen buitenlandse professionals in dienst heeft.
De ja-stemming voor het initiatief “stop de massa-immigratie” werd ook scherp bekritiseerd door de Europese Commissie in Brussel, die zei dat zij de gevolgen voor de betrekkingen met Zwitserland zou onderzoeken.
Fabius zei: “Naar mijn mening is het slecht nieuws, zowel voor Europa als voor de Zwitsers, omdat Zwitserland zal worden bestraft.”
Bron:
www.theguardian.com
Vertaald uit het Engels door:
Wachteres
(voor www.ejbron.wordpress.com)
Kijk…Zo “functioneert” dus het monsterlijke gedrocht uit Brussel.
Geen enkel respect voor welke democratische beslissing van wie dan ook!!
Krijgen de “dames” en “heren” hún zin niet; dán gaan ze dreigen en straffen.
Leve de EUSSR…Leve de dictatuur 😦
LikeLike
Een soevereine democratisch staat die democratisch per referendum een beslissing neemt wordt afgestraft door Brussel? Gaat dit ook gelden voor de rest van de wereld die niet aan een van de eisen voldoet? Wat een dictatoriale zotten zijn het toch.
LikeLike
Dat is de EU: het organiseren van strafexpedities, in casu tegen Zwitserland dat te soeverein wil zijn.
LikeLike
Ik ga steeds meer walgen van de EUSSR. Zwitserland is soeverein en gaan ze hun eigen kant op dan wordt er gelijk gedreigd met sancties. De parallellen met het grote rijk waar Hitler voor stond worden telkens duidelijker.
LikeLike
Urbanus,
Heb je die griezel uit Gent, verhofrot of zoiets, al bezig gehoord?
Zijn postje komt in gevaar dus gaat de griezel dadelijk over tot dreigingen met strafexpedities;
Dat zoiets nog vrij rondloopt kan er bij mij niet in, en maal lullen en maar zakken vullen.
LikeLike
TUUUUUURLIJK , en gelijk dreigen , goed heee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nou alle peentjes rechtop , dankzij mevr. le Pen in france , de britten met Nigel voorop ,
Geert er met zijn rare haar achteraa n , de duitsers met de AFd , de echte Finnen etc .
EENS KIJKEN OF DEMOCRATIE NOU TOCH NOG BLIJKT TE BESTAAN !!
IK HEB ER EEN LIEDJE VAN GEMAAKT :
het feest gaat beginnen !! etc
morgen roept er weer 1 of andere ongekozen droplul , :
OORLOG , EN HET LICHT GAAT UIT, NOU ZEKER WETEN MET DAT ZOOITJE IN BRUSSEL
DE OUDE DOODDOENERS !!!
LikeLike
Fabius zei: “Naar mijn mening is het slecht nieuws !
——————————————————————–
Hug ! Hoofdling scheitende hond heeft ges(b)roken !
Uitgerekent een land dat niks maar ook niks meer te
melden heeft ! Van alle landen in de EU is Frankrijk
die de grootste bek hebben en waar het weinigste
van te verwachten is ! Doordat ze ook nog de
meeste moslims en arabieren hebben die dit
land in een duivelstempo naar beneden trekken,
zijn zij het ook die ons helpen dat de EU uiteindelijk
naar de kloten gaat !
LikeLike
Wij Europese burgers moeten de Zwitsers steunen en wij moeten die EU verraders zwaar afstraffen, Europa moet vrij dan dictatuur én islam geveegd worden.
LikeLike
Uit protest heb ik besloten morgen een Zwitserse vlag
met de opschrift : ZO FUNKTIONEERT DEMOKRATIE !
te kopen en goed zichtbaar voor iedereen naar buiten
aan mijn huis te hangen !
Wanneer duizenden hetzelfde zouden doen,zou dit een
goed signaal zijn !
LikeLike
Jean dus niet massaal door frankrijk rijden als we naar spanje willen, neem het vliegtuig helaas dat kreigen we niet voor elkaar daar is die europeaan te stom voor.
LikeLike
Monalisa,
Ong. 40 jaar geleden zijn we eens naar Frankrijk op vakantie geweest en dat was tevens ook de laatste keer, wij Vlamingen weten wat we aan franskiljons hebben, NIETS, NOPPES, NIENTE, alleen maar dreigingen en parasitisme daarom dat wij Vlamingen “eisen” dat Vlaanderen een Onafhankelijke Democratische Seculiere Republiek wordt, dus vrij van die EU misdaadorganisatie, vrij van franskiljons, vrij van de coburgers en vrij van religie idioten een republiek die ‘rekening’ houdt met de wil van de burgers.
Dat zal de enige oplossing worden voor overleven en nog enige toekomst te kunnen nalaten aan onze kinderen en kleinkinderen.
LikeLike
wij Vlamingen weten wat we aan franskiljons hebben, een mooi uitspraak Jean
LikeLike
wat deze minister een “zorgwekkende stemming” noemt is gewoon democratie in werking. het meest zorgwekkende is de anti-democratische uitspraak van deze linkse dictator
LikeLike
@Realist: 21.10. uur. Inderdaad, deze vuile smerige “Hond”, Fabius, deze zak str.nt, laat zien hoe de RODE FASCISTEN denken over democratie! Potverdomme hetzelfde als de moslims, daarom zijn de RODEN/SOCIALISTEN ook de 5e colonne der muzelmannen!
LikeLike
Kan je nagaan als dit al gezegd wordt over een niet eu lid staat wat er gaat gebeuren als we uit de eu zouden treden.
Maar we kunnen er wel in blijven geloven. ik dus niet, en in het geheel dus niet.
LikeLike
Hij heeft wel een punt, want nu ligt de hele zwitserse handel in gruzelementen,jammer hé!
LikeLike
Een zeer zuivere en eerlijke reactie op dit artikel Realist
Hier kan Ik voor de volle 100 % in mee gaan.
LikeLike
Dat de technocraten van de EU democratie zorgwekkend vinden zegt genoeg over de bedoelingen van deze maffieuze bende.
LikeLike
Weinig meer toe te voegen aan bovenstaande reacties: Het is je reinste gotspe!
Aan de Europese burgers om in Mei te laten zien, dat ze beslist NIET achter deze aanmatigende houding staan: EU Adieu!
LikeLike
Fabius, val nu niet achterover, is een socialistische apparatsjik! Van de PVDA of Partij Van De Allochtonen zeg maar. Een van de Franse top 10 voor Nürnberg 2.0
LikeLike
“Veiligheidsraad onverdeeld unaniem over militair ingrijpen in Zwitserland na besluit tot immigratiequota”
Ik zal niet verbaasd zijn
LikeLike
Ik wel, de druk zal op en ander manier opgevoerd worden, vooral economisch , iets met banken en zo van doen.
LikeLike
http://www.tijd.be/nieuws/sector_werkgelegenheid/EU_dreigt_met_acties_tegen_Zwitserse_quota.9464731-3259.art?ckc=1
En de EU dreigt ook al!
LikeLike
Wachteres,
Dat is het enige wat die EU misdaadorganisatie kan én overeind houdt nl. “dreigen”, dat zien die klaplopers als democratie…
LikeLike
“omdat Zwitserland zal worden bestraft.” Alleen dit zinnetje van Fabius geeft al aan wat een smerige dictatuur de Europese Unie is, als je niet doet wat wij willen….dan straffen we je !!
Wat een smeerlappen, BAH !!!
LikeLike
Ik maak me meer zorgen om de Franse minister Fabius als over de Zwisters, Hij is een ras echte socialist.
LikeLike
fabius…christen, maar als jood geboren. zonde.
LikeLike
Mooi nu kan iedereen het ware gezicht van het EU-gezwel zien. Wellicht zijn ze in de leer geweest bij de Islam, dreigen en angst zaaien. Dus voor mij geen Franse kaas maar Zwitserse kaas. De Eu is er alleen voor multinationals die staan te springen op goedkope werkkrachten , met schamele werkovereenkomsten.
LikeLike
Brussel blokkeert energie-onderhandelingen Zwitserland
De Europese Unie (EU) heeft het eerste speldenprikje uitgedeeld in de richting van Zwitserland. Met oog op de dreigende beperking van arbeidsmigranten van de EU naar Zwitserland heeft Brussel de onderhandelingen over een energiecontract stilgelegd.
Woensdag zullen de eventuele strafmaatregelen van Brussel bekend worden gemaakt. In aanloop van die maatregelen worden onderhandelingen, zoals die over het energie-akkoord, stilgelegd.
http://www.elsevier.nl/Europese-Unie/nieuws/2014/2/Brussel-blokkeert-energie-onderhandelingen-Zwitserland-1461592W/
LikeLike
Jan Als ik nu het nederlanse voetbal bekijkt zit er meer z–te in dan blanken maar Tja dat is ook de enige jop waar ze dan in werken een paar jaar maar.
LikeLike
Als ik de Frans Minister was, en hij niet alleen, zou ik mij ook zorgen maken. Stel, dat er wel lidlanden uitstappen die andermans deficit moet aanvullen . Het is toch prachtig dat andere landen je ‘leef-maar-raak-mentaliteit’ financieren.
Voor mij, ondanks alle bangmakerij, mag de uitstap zo spoedig mogelijk een feit zijn. Elke week is er een te lang. Weg met die fascisten!!
LikeLike
Nu kan je meteen zien hoe democratisch
de EU is…
Ik stem in ieder geval PVV in mei.
LikeLike
Jade dat zouden meer mensen moeten doen maar tja de mens is niet snugger.
LikeLike
Geplaatst door: berexstone Op de telegraaf (WUZ)
Het Zwitserse wintersportgebeuren ontstond rond 1825 in het Zwitserse Berner-Oberland. Nabij het toen nog nauwelijks bestaande Interlaken. Nu zeer bekende plaatsen als Mürren, Wengen en Grindelwald bestonden slechts uit enkele boerenschuren. Toch ontwikkelde het toerisme zich razendsnel. In 1830 waren er 140 bedden voor toerisme in Interlaken, een tiental jaren later kwamen de eerste van alle luxe voorziene hotels aan de, bij veel Nederlanders zeer bekende Höheweg. Ook de scheepvaart voor passagiers op de meren van Thun en Brienz kende een rappe ontwikkeling. Ondertussen begonnen de Zwitsers gedurende de tweede helft van de 19e eeuw aan tal van technische projecten, ja zelfs hoogstandjes. Met als ultieme prestatie de mogelijkheid om met een trein vanaf Kleine Scheidegg (na eerst een rit met een andere tandradbaan vanaf één van de twee dalstations Lauterbrunnen of Grindelwald) de Jungfraujoch te bereiken. Maar niet voordat u eerst een halte hebt gemaakt in de Eigerwand (waar men zelfs een raam kan openen voor alpinisten om aan de bestijging van één ’s werelds gevaarlijkste en moeilijkste bergbeklimmingen te beginnen, namelijk die van de Eiger-Nordwand. Even later stopt de trein opnieuw. Ditmaal met uitzicht op de Eismeergletscher. De belangrijkste voedingsbron van de Rhône die uiteindelijk in de Middellandse Zee zal uitmonden. Tegelijkertijd met de ontwikkeling van het toerisme, toen hoofdzakelijk zeer rijke Engelsen en uit hun koloniën afkomstige Indiërs, wat Fransen en Duitsers, hier en daar een Rus, zelfs Nederlanders (getuige een verslag van een stoomboot die weliswaar op het Meer van Genève ontplofte en veel slachtoffers maakte, waaronder Nederlanders, hetgeen er op wijst dat Nederlanders alreeds in de 19e eeuw Zwitserland bezochten). Ondertussen werd in Interlaken een hotel gebouwd. Het Grand Hotel Victoria Jungfrau. Dit hotel, zoals iedere horeca-ondernemer of horeca-geïnteresseerde zou moeten weten, was het eerste Palace-hotel in z’n soort (en is het nog steeds). Alle andere hotels van dat niveau, in Zwitserland, aan de Côte d’Azur, Biarritz, kortom overal, namen dit hotel als voorbeeld van hoe het écht moest! En dit brengt ons bij het Zwitserland van 2013. Ook nu, anno 2014 laten ze ons zien hoe het, nu op democratisch gebied, moet. Uit de Zwitserse referenda kunnen veel landen op deze planeet zeer veel leren. Democratie en vrijheid van meningsuiting zijn immers zaken van meer dan het allerhoogste belang. De Zwitsers hebben zich in een bindend (daar wordt dus niet van afgeweken) referendum uitgesproken voor quota om het aantal immigranten, ook uit EU-landen, te beperken. De Europese Commissie “betreurt dat het initiatief voor de invoering van immigratiequota er komt via deze stemmming. Dat druist in tegen het principe van het vrij verkeer van personen tussen de Europese Unie en Zwitserland.” Het is duidelijk dat de EU “vrij verkeer van personen” belangrijker vindt dan de democratie. En niet alleen de democratie, maar ook veiligheid of criminaliteit. Dat “vrij verkeer” moet volgens de EU opgedrongen worden, desnoods tegen de wil van de meerderheid van de bevolking in. Daarmee zijn nog niet alle bruggen tussen de EU en Zwitserland opgeblazen maar het proces van geleidelijke inpalming van Zwitserland is daarmee wel bemoeilijkt. De Zwitsers zullen zich mischien nog los kunnen maken van de enorme zuigkracht van de EU. Ze hebben hun grenzen, hun identiteit, hun vrijheid en hun democratie tenminste voorlopig gered. Waar ik me grote zorgen over maak is de reactie van de gehele eurocratische top nadat de uitslag van het referendum bekend werd. Het begrip ‘democratie’ bleek volledig zoek. Eens te meer een bewijs dat de EU louter en alleen grotere belangen nastreeft: namelijk de EU-Superstaat. Het viel in zekere zin nog mee dat er geen ideeën geopperd werden om een soort Berlijnse Muur te bouwen rond Zwitserland. Vrijheid kent geen grenzen. Maar blijkbaar wel in Brussel, waar woorden als sancties, straffen, dwarsbomen, de eerste reacties bleken te zijn uit de monden van de ‘democratisch’ verkozenen.
LikeLike
namelijk de EU-Superstaat. Dat wou Hitler ook!!!!
LikeLike