1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.287 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
BertG Chapeau voor je cartoon.
LikeLike
Ik heb ‘m niet gemaakt maar kwam deze tegen op geenstijl.
Zo handig ben ik helemaal niet met bewerken van plaatjes.
LikeLike
Prachtig !!! 🙂
LikeLike
Grappig hoor http://tinyurl.com/o6ds34e
LikeLike
Leuke cartoon!
LikeLike
Geweldig!! Die twee rode idioten zijn wel een belediging voor de echte Peppie en Kokkie. : )
LikeLike
Steengoed!!
LikeLike
Paar geheugensteuntjes m.b.t. het verwerpelijke gedrag van de terroristische anarchist Samson en zijn abjecte partij:
http://www.dumpert.nl/mediabase/271231/85c8b414/diederik_samsom_sla_ze_.html
http://www.elsevier.nl/Politiek/nieuws/2011/9/Samsom-Marokkanen-hebben-monopolie-op-overlast-ELSEVIER316636W/
LikeLike
Rick die linken zijn wel oud maar toch bedankt Paar geheugensteuntjes en hij weet wat hij niet meer gezegd heeft chapeau.
LikeLike
😉 “Al is de leugen nog zo snel…de waarheid achterhaalt hem wel”.
Zag het meer in de context van het recente Geert bashen n.a.v. zijn uitspraken over Marokkanen op de Haagse markt. Geert heeft het woord slaan echter nog nooit in de mond genomen.
LikeLike
Rick dat krijg je als je te veel stickies gerookt hebt, en met radioactief spul gespeeld heeft, dat tast je hersens aan zie maar aan zijn haardracht.
LikeLike