“PvdA gaat slechtste resultaat behalen”

Screenshot_17

De PvdA gaat woensdag beduidend lager scoren dan de 16% van vorige keer en haalt daarmee het slechtste resultaat ooit bij gemeenteraadsverkiezingen. Dat verwacht Maurice de Hond. In zijn zondag gepubliceerde peiling verwacht hij ook een behoorlijke lagere opkomst dan in 2010 (die was toen 54%).

Nederland zit nog steeds in een „stabiel landelijke electorale periode”, met constant slechte scores voor de twee regeringspartijen. Ook de verschuivingen van deze week zijn miniem (PVV min 1, ChristenUnie plus 1). Deze uitslag is niet één op één te vertalen naar de uitslag van 19 maart, omdat sommige landelijke partijen niet in alle gemeenten meedoen en er lokale partijen op de kieslijst staan.

Lees verder>>>
(h/t Monalisa)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink .

14 reacties op “PvdA gaat slechtste resultaat behalen”

  1. Sjaak zegt:

    De Hond ! ?

    Einde citaat !

    Like

  2. Tom Hendrix zegt:

    Hoe eerder de PvdA verdwijnt, hoe liever dat mij is!

    Like

    • Monalisa zegt:

      Tom mag er ook nog een andere partij mee de afgrond in!!

      Like

      • Tom Hendrix zegt:

        @Monalisa: 16.53. uur. Natuurlijk beste Monalisa, buiten deze Partij van de Afbraak ook de Vereniging Van Dieven, en wat mij betreft ook D66 en het CDA. Deze 4 partijen, hebben vanaf 1972 geregeerd, in wisselende samenstelling van kabinetten, derhalve zijn deze partijen SCHULDIG aan de afbraak van ons eens zo mooie landje!

        Like

  3. Partij van de Achterlijken , c.q. Ploerten Verneuken De Autochtonen , c.q. Partij Van De AFBRAAK had al heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lang geleden bij wet verboden moeten zijn , een zeer staatsgevaarlijke organisatie met / van randdebielen en landverraders !

    Like

  4. baksteen zegt:

    Op de Telegraaf gereageerd met:
    Ik vind het nog heel knap dat de PVV 18% haalt terwijl ze 24/7 gebasht worden op de NPO..

    niet geplaatst zoals u begrijpt

    Like

  5. Yiooda zegt:

    P.V.D.A.

    Poverheid Veroorzaakt Door Armoedzaaierallah.

    Yiooda.

    Like

  6. lucky bee zegt:

    Nog beter is het als alle marxistische partijen opgedoekt wordt.Wij willen nog de ilslam nog de Dictatuur van het porlettariers, in ons land hebben.

    Like

  7. bigljohn zegt:

    De Hond is een compagnon van de MSM media. Hij is in staat om nog meer argeloze kiezers op het verkeerde been te zetten. Goed dat er internet bestaat en wij beter weten. Het is te hopen dat vele MSM georienteerde Nederlanders ons doen volgen. Wij moeten daarom hun op deze mogelijkheid wijzen.

    Like

  8. Een corruptere tyfuszooi als de PVDA moet nog worden uitgevonden !

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s