Ah. De eeuwige slachtoffers vinden zichzelf weer… het slachtoffer.
Je gelooft het niet, maar de broer van de moslimextremist die op klaarlichte dag een Britse militair (Lee Rigby) vermoordde vindt het totaal oneerlijk dat broerlief de rest van zijn leven gevangen moet zitten.
Jeremiah Adebolajo believes Michael Adebolajo should not be forced to die behind bars and claims the judge in his Old Bailey trial caved in to ‘pressure’ after ‘gave the public what they wanted’.
Last month Adebolajo, 29, was given a whole-life term, while Michael Adebowale, 22, was jailed for life with a minimum of 45 years.
Adebolajo kreeg de zwaarst mogelijke straf omdat de rechter gelooft dat hij nog altijd een gevaar vormt voor de samenleving. Sterker nog, volgens de rechtbank is er een groot gevaar op herhaling. Dat betekent dus dat de Britten er ernstig rekening mee houden dat hij meer terroristische aanslagen pleegt als hij vrijkomt.
Zijn broer vindt dat maar belachelijk:
Lees verder>>>
(h/t Wachteres)
Wat ze broer bedoeld is dat het ‘m nu het martelaarschap hebben afgenomen en ie nog langer moet wachten op ze plek bij die 72 maagden. Ze hadden ‘m dus dood moeten schieten, dan was ze taak volbracht.
LikeLike
Idd Bert , dat is trouwens de enige oplossing om uit dit diep dal te geraken : rotzooi moet opgeruimd worden
LikeLike
Mij wordt zelfs niet verbazen als hij door de rechters vrij wordt gelaten; The Commonwealth politiek hey!
LikeLike
En weer dat EISEN, van dat HAATBAARDENVOLK! Kotsmisselijk word ik daarvan!
LikeLike
Och, je kunt van die gebroeders Adebolajo zeggen wat je wilt, huichelaars zijn het ergens niet.
Waarschijnlijk veel te primitief van inslag om tegenover de buitenwereld de verfijnde kunst van de Takiyya te bedrijven.
Dezulken laten ons nog eens zien wat de Islam in haar oervorm is!
LikeLike
Zo te lezen is broer lief ook niet veel wijzer , wellicht wil hij met zijn broer de cel delen.
LikeLike