Volgens een nieuwe peiling is meer dan de helft van de Duitsers tegen een EU-toetreding van Oekraïne. Volgens het opinieonderzoeksbureau “Forsa” (in opdracht van het weekblad “Stern”) is 57% van de Duitse burgers tegen een toetreding van het land tot de EU. Slechts een derde deel (32%) is voor een toetreding.
Eind februari wilde nog 49% dat Oekraïne in de toekomst EU-lid wordt. Slechts 36% had dit vier weken geleden afgewezen.
Economische sancties tegen Rusland op grond van de annexatie van het voormalige Oekraïense schiereiland de Krim wordt door 63% afgewezen, slechts 27% is hier voorstander van.
Bron:
www.zuerst.de
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
FOUT ! MEERDERHEID VAN
DE DUITSERS WILLEN UIT DE EU !
ERGO ! GEEN DISKUSSIE MEER
WIE ER NU WEL WIL OF NIET !
NEDERLAND LATEN WE NIET
AFNEMEN VAN DEZE EU PARASITEN !
EVENMIN LATEN WE ONS NIET NOG
LANGER VAN DE ON – INTIGREERBARE
MOSLIM TREITEREN !
WIJ ZIJN ALLE JUWELIEREN !
FUCK THE EU !
LikeLike
Hele goeie !
We zijn allemaal juwelieren.
Houden we er in.
LikeLike
Peiling: Meerderheid van de Duitsers is tegen EU-toetreding van Oekraïne zelf de eigen bevolking wil er uit alleen dat horen ze niet in nederland.
LikeLike
Volgens de peilingen van Maurice de Hond is meer dan 68% van de Nederlandse bevolking tegen het criminele gedrag van de Marokkanen en tegen de multiculturele waanzin. En er wordt zoals gewoonlijk door de reguliere politici de hele mik mak weggeredeneerd en ontkent.
LikeLike
peterselie1 dat doen ze al vanaf 2001
LikeLike
Ben er terdege bewust van Monalisa, voor als nog géén oplossing gevonden door de reguliere politiek.
LikeLike
Kom er nu pas achter dat ik mijn reactie eigenlijk in een ander topic geplaatst moest worden, tsja het is nog vroeg ‘Zomertijd’.
LikeLike
Dan hadden ze geen Merkel moeten kiezen.
LikeLike
@ s breget: 10.33. uur. Dat heeft U goed gezegd!
LikeLike
Nog de Oekrainers nog de Russen hebben ooit demokratie zo als dat wij in westen hebben genoten, hebben beleefd.Alleen God kan ze hier uit helpen en niet wij.Ze zijn allebeide lid van de Orthodoxe kerken oost Europa’s.
LikeLike