DEN HAAG – Het aantal nieuwe WW-uitkeringen die door het UWV werden verstrekt bereikte vorig jaar een recordaantal van 613.200. Dat betekent een stijging van 22 procent vergeleken met het jaar 2012. Dat maakte uitkeringsinstantie maandag bekend.
Het oude record dateert uit 1995. Toen werden er 611.000 nieuwe uitkeringen verstrekt. Vooral uit de zorg, het grootwinkelbedrijf, het transport en de metaalsector kwamen er vorig jaar veel nieuwe WW’ers bij. Uit de cijfers blijkt verder dat aan 55-plussers, jongeren tot 25 jaar en vrouwen relatief meer nieuwe uitkeringen werden verstrekt.
Lees verder>>>
(h/t Monalisa)
Die cijfers kloppen niet, want het kabinet zegt dat het héél goed gaat met de economie!!! 😦
LikeLike
@ E.J.Bron
U weet toch hoe meesterlijk dit kabinet is in het manipuleren van de cijfers, als het maar voor hen positief wordt uitgelegd, de gewone burger is daarbij van secundaire belang.
LikeLike
@ Monalisa
Dat moet u niet doen, ons rare verhaaltjes voorschotelen.
Het gaat juist uitstekend met onze economie. Dat oudjes in hun eigen vuil liggen kan helemaal niet.
Die kunnen al tijden niet meer peopen van de honger.
LikeLike
CITAAT KathrynDoorman Schrijft 1,4 MILJOEN uitkringsgerechtigden..! Dat is me nogal wat op een bevolking van 17 miljoen. Ik vraag me af: is dat ex- of inclusief de Roemeense en Bulgaarse neppers..? En is dat ex- of inclusief de “opkraspremie” van levenslang maandelijks Euro 600,00 voor ex immigranten die teruggaan naar hun eigen land? Mijn klacht is: Wij Nederlanders moeten wel dokken maar informatie krijgen we van de overheid bijna niet over deze zaken. We moeten het hebben van heel toevallig lezen in de krant.
LikeLike
Is dat ook inclusief of exclusief al die AOW’ers die in het buitenland vertoeven en die zo langzamerhand de 150 jaar gepasseerd zijn,?
Toen de SVB dat ter berde bracht schoot links weer in een Pavlov, dus kon het SVB de keutel weer intrekken. En dit land suft gewoon verder.
LikeLike
dat zijn zonder die aow’ers dat zijn er 3 miljoen.maar ik ben nog maar 68 jaar
LikeLike
http://www.powned.tv/nieuws/binnenland/2014/04/aantal_asielzoekers_in_nl_stij.html
LikeLike
nou dat hoef ik dan niet meer aan te vullen , gr. bob
LikeLike
Mogen we ook weten hoeveel handophouders van niet-Nederlandse afkomst bij dit aantal inbegrepen is?
Dat zal ons wel niets aan gaan.
LikeLike
Maar volgens Dijsselbloem gaat het berg op!
LikeLike
Yvonne van Cleef welke berg! we hebben maar 1 berg in Nederland die ligt in Limburg.
LikeLike
@ Yvonne van Cleef: 17.04. uur. Ach, beste Yvonne, dat moet hij zeggen, van onze MARX RUTTE, onze nationale Pinokkio. Ik weet nog wat hij beloofde voor de verkiezingen: iedere werkende 1000,- euro extra, de hypotheekrenteaftrek zou veilig zijn bij de nep liberalen der VVD, en GEEN CENT NAAR GRIEKENLAND. Neen, meneer RUTTE brengt tientallen miljarden met gemak naar de RODEN der EUSSR te Brussel!
LikeLike
Ik bedoelde het ook sarcastisch.
LikeLike
613.200 WW’ers tegen 700.000 “gastarbeiders” zouden die gewoon naar huis gaan blijven er nog maar 87.800 WW’ers over….
LikeLike
Dat zijn de echte teken geloof ik ze zuigen onse bloed uit!
LikeLike
Inderdaad TEKEN, en weet u wat het ergste daarvan is? Dat je doodziek van een tekenbeet kan worden dus is het oppassen geblazen als u in de buurt van de verkeerde politicus komt.
LikeLike