1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.277 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Iedereen zou deze film moeten bekijken, in klaslokalen, op het publieke netwerk, de commerciële netwerken, in bioscopen, et cetera!
LikeLike
Kreeg ik uit GB via UKIP…
LikeLike
Ik had ‘m gevonden bij http://www.vrijspreker.nl. Gewoon in NL.
Daar heeft ie 2x gestaan.
LikeLike
Pingback: De EU in Video: Hoe Durven Ze! | E.J. Bron
Gewoon een joetje gelapt om het van de grond te krijgen. Mag ik niet eens legaal en gratis de film zien. WTF? Zo blijf je dit soort iniatieven niet steunen! Althans, ik niet.
LikeLike
Nou, als deze film echt vertoond zou worden op al die punten die Wans Horst opnoemt, zou het in Brussel gaan stuíven, denk ik!
Uitstekende film, overigens: Helder en duidelijk. En…..dat eindconclusie….?
Geen twijfel mogelijk: We moeten er uit! Hoe we het doen, doen we het!
LikeLike
Pingback: Een open brief aan de Nederlandse regering en de leden van de Tweede Kamer | E.J. Bron
Pingback: Een open brief aan de Nederlandse regering en de leden van de Tweede Kamer | Jasterke's kwijt-zonder-spijtsite
Helemaal top, bedankt voor het plaatsen!!!
Het is een beetje laat nu, maar ik ga er
morgen zeer zeker naar kijken.
LikeLike
Zou er niet iemand zijn die deze video op TV wil uitzenden????
LikeLike
Hij staat reeds op YouTube. Op die manier kunnen veel meer mensen erbij (daarom is hij ook in het engels) en kan iedereen hem doorsturen en bekijken op het moment dat die persoon uitkomt.
LikeLike
Dit is op eunmask herblogden reageerde:
THE REAL STORY! STEM TEGEN DE LEVENSGEVAARLIJKE DICTATOR: DE EU
LikeLike
het is toch vreemd dat de tv alles uitzendt wat een beetje vreemd of anders is waarom dan niet deze docu of zal de eu toch al veel meer te vertellen hebben dan wij dachten en wordt er alleen positieve dingen over de eu uitgezonden normaal smullen de tv bazen toch van dit soort dingen??
LikeLike
Alles dat subsidie ontvangt zal het nooit eens worden met Wilders. Wilders is tegen de EU, dus deze film gevuld met feiten zal zeker niet worden uitgezonden vóór zondag.
Bovendien is het de natte droom van links (inclusief de VVD) om een keertje een vet maandelijks salaris als EP-parlementariër bijgeschreven te krijgen. De onkostenregelingen spreken dit soort mensen ook aan.
Ik heb mijn stem al uitgebracht op de #1 van de PVV, wie dat nog niet gedaan heeft, het kan toch tot 21:00, waarna de uitslag bekend zal worden gemaakt via GeenStijl.
Ik verwacht dikke winst voor de PVV! Eindelijk die leugenachtige pro-EU beunhazenmet hun neus op de feiten drukken, hetgeen we in 2005 niet mochten en nadien ook niet.
LikeLike