1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.287 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Gecondoleerd aan alle nabestaanden van Malmö. Heel veel sterkte met dit verlies.
LikeLike
Elk EU -voordeel hep ook ze nadeel
LikeLike
Bert, het lijkt erop dat mijn emails naar jou en naar aantal mensen toe geblokkeerd zijn door censuur bij Gmail, daarvan akte.
LikeLike
??? Stuur eens even een “TEST”-mail naar beide mailadressen Edwin!!!
E.J.
LikeLike
Gedaan.
LikeLike
Als je daar woont ga je ,als je pech hebt,2 keer kapot:letterlijk en figuurlijk!Hoe hebben ze het toch zo ver kunnen laten komen?Ik begin begrip te krijgen,soms,voor Breivik!Alleen had hij geen kinderen moeten pakken.
LikeLike
Ooit zullen er zovele Breivikken in Europa zijn, dat de justities er totaal geen vat meer op hebben. Wat de E.U. gezaait heeft zal op een gegeven ge-oogst worden.
LikeLike
Dat heten nu Jihadjongens en -meisjes.
LikeLike
Breivik had niets anders moeten pakken dan móslims, dan waren zijn theorieën voor meerdere mensen nog beter te bevatten of althans te volgen geweest.
Maar je zou niet raar moeten opkijken als zijn hele warboel aan idealen, waarin alleen hij de weg weet, tenslotte via de één of andere ondoorgrondelijke route onverwachts exact bij JOU zou uitkomen.
Daar heb jij al die tijd dan totaal geen weet van gehad, maar hij komt bij jou uit!
Die jonge Socialisten als slachtoffer waren volgens mij ook maar een schakeltje in het geheel waar hij besloten had, zich op te concentreren. Die man is echt anti-àlles en voor een leek totaal niet te volgen.
LikeLike
@ Theresa. Misschien was deze Breivik wel totaal waanzinnig. Wie doodt er nu zomaar zoveel ongewapende, jonge pubers. Dan moet je wel een beetje erg gèk zijn.
LikeLike
@Vederso,19.27u.: Is hij hoogstwaarschijnlijk ook: Geniaal gek…..
LikeLike
deze ‘kinderen’ Yvonne, waren o zo gezellig de moord op een Joods gezin aan het ‘na spelen’ en ze hadden er heel veel plezier in, je kunt dat nog zien op de foto’s van hen toen.
Het waren in wezen de nieuwe ‘linxe gutmenschen’, volkomen geïndoctrineerd door hun ouderlijke ‘linxe gutmenschen’ dus ik begrijp zijn gedachtengang wel een beetje,
hij wilde een ‘nieuwe generatie linxe gutmenschen’ tegen gaan…
zou fijn zijn als dat ook en màsse gedaan werd bij de moslieten ipv GELD te sturen na HUN zoveelste moord op Israëli!
LikeLike
Ik wist dat niet.Maar in dat licht bezien,ga je hem toch anders bekijken!
LikeLike
Zo was het precies !
LikeLike
Stuur ze allemaal naar Lapland na de zomers Ramadan zijn geen enkele meer in leven.
LikeLike
http://www.thelocal.se/20140702/green-mp
LikeLike
En ik vraag mij maar steeds af wat toch de achterliggende gedachte is, om de oorspronkelijke burgers van zo’n mooie stad zo ongelukkig te maken met een zooitje ongeregelde mohammedanen. Waarom toch? Het is een stad met een rijke geschiedenis, er moeten toch nog mensen zijn in Zweden die opkomen voor hun erfgoed? En het gaat maar door, de ene schitterende grote stad na de ander gaat naar de Filistijnen, het is werkelijk ongelooflijk wat ze de burgers allemaal aan doen. De enkele keer dat ik als ‘oud Amsterdammer’ de stad bezoek, sla ik stijl achterover, en ik ben daar toch geboren en getogen, maar ik heb medelijden met de Amsterdammers die niet op tijd zijn weggegaan, die zitten doodongelukkig te wezen in wijken waar allerlei allochtonengespuis hun leven tot een hel maakt.
LikeLike
Met dank aan de RODEN, socialisten en communisten die DAT mogelijk hebben gemaakt. En de EUSSR drijft ons in dezelfde richting!
LikeLike
Nog een paar jaar en ze(moslims) vormen de meerderheid in de hele randstad, de verhouding is nu al ongeveer bijna 50/50 en in bepaalde wijken (waaronder die van mij)
is het al 80% mohammedanen.
Gezien het voortplantingsgedrag (ze hebben door hun uitkering niets anders te doen) zal die overheersing na het bereiken van die 50/50 heel erg snel gaan(RotterdamZuid) en dan zullen ook de stedelijke autochtone vluchtelingen van nu weer ingesloten worden, en ja dan zullen ze moord en brand schreeuwen. TE LAAT!!!!!!
Het is in en in triest, dat die stemmers op de linkse partijen dit nog steeds niet willen inzien, de hufters, zelfbevlekkers, landverraders .
LikeLike
Dat was dan ook het nobele streven van Reepalu die een jaar terug opgevolgd werd door lellebel Katrin Stjernfeldt Jammeh Hier beide op de foto en natuurlijk dik bevriend
http://a.cdn-expressen.se/ImageHandler.axd?guid=f313b466-3e1a-4014-9b2a-e71a17514fe1&imageFormat=secondColumn
Een vriendje van Jammeh:”Bombardeer Israël”
LikeLike
Groenen even geschift als soc.dem.: Green MP likens jihadists to WWII freedom fighters
The comments came on Tuesday during a seminar in Almedalen about Islamophobia. On hand were Integration Minister Erik Ullenhag and Green Party MP Mehmet Kaplan, who is the former spokesman for the Muslim Council of Sweden.
While the talk was mostly about Islamophobia, matters took a turn when the integration minister said that there was a problem with young Muslims heading to Syria to be jihadists, according to political scientist Stefan Olsson, who was on the scene.
Ullenhag’s comment prompted a reaction from Kaplan, who said the jihadists were nothing to worry about and were similar to Swedish freedom fighters who joined the Finns in World War Two to fight the Soviets.
http://www.thelocal.se/20140702/green-mp
Volgens de gek berust alles op een misverstand: “IK ben verkeerd begrepen”
LikeLike
Heeft iemand immigratiekoningin malmström al in kennis gesteld?
LikeLike
De hiervoor geplaatste comments wijzen in een richting. Namelijk samen in actie tegen de haatbaarden. Niet wachten op een volgende verkiezingsronde. Op een of andere manier moet de massa gemobiliseerd worden. We moeten ze wakker schudden. De huidige regering moet weg en dat zo snel mogelijk zodat gestart kan worden met remigratie van de soepjurken en hoofddoekjes.
Weg met de haatbunkers.
Allah bestaat niet. Mohammed (als die al bestaan heeft) was een pedofiele crimineel, gespecialiseerd in het overvallen van karavanen, het afhakken van hoofden en het hallucineren van ongeloofwaardige fantasieën. De sekte die in deze onzin gelooft moet verboden worden en de aanhangers als staatsgevaarlijke gekken uitgewezen worden.
LikeLike