De publieke omroep is te links en grijpt te veel terug op bekende gezichten. Hierdoor wordt een te groot deel van de Nederlandse bevolking niet vertegenwoordigd in het publieke bestel.
‘Er is sprake van gebrek aan pluriformiteit en talentontwikkeling. Daardoor loopt de publieke omroep het risico te verworden tot eenheidsworst,’ zegt Mathieu Weggeman, lid van de Raad voor Cultuur, tegen het Nederlands Dagblad.
Weggeman zegt dat het geluid van de VARA binnen de publieke omroep zwaar is oververtegenwoordigd. ‘Bij de koffieautomaat wordt ’s ochtends gepraat over wat er in De Wereld Draait Door en bij Pauw & Witteman is besproken.’
Dat weten wij al jaaaaaaren! Dit is als mosterd na de maaltijd!
LikeLike
Omdat de VARA binnen de publieke omroep zwaar is oververtegenwoordigd, krijgen we steeds dezelfde soort soep voorgeschoteld. Mij te eenzijdig, vaak discriminerend richting christenen, anti Israël en Joden, pro moslims, kortom, ik voel me beslist niet thuis aan de linkerkant.
Vooral die veel te duur betaalde gasten als Pauw & Witteman, Paul de Leeuw e.a., kan ik missen als kiespijn. Voor mij dus al een tijdje geen publieke omroep meer.
LikeLike
Cathja,
Volkomen mee eens.
LikeLike
Wereld Draait Door en bij Pauw & Witteman Zijn de twee zendingen dat Nederland zo snel als het kan geislamiceerd moet worden.Ze kunnen wat mij betreft missen als kiespijn.
LikeLike
De PvdA is dan ook de enige politieke partij die een eigen mediakanaal heeft, lees, propagandakanaal heeft die bovendien door de staat wordt gefinancierd.
LikeLike
Ze zijn vergeten te melden dat ook de NOS een voorpost van links is.
LikeLike
Kan die VPRO die rode Vara Haan niet nog een keer neerschieten?
LikeLike
LikeLike
Zoals verwacht en tot mijn grote ergernis, reageren de op straat geïnterviewden weer als een slappe lauwe dweil!
LikeLike
Eens, vooral die ene vrouw klonk als Mariëtte Hamer 😉
LikeLike
Ja @ Tistochwat, het gaat de meesten nog veel te goed. Wacht maar tot er andere tijden aanbreken.
Dan wil ik wel eens van deze mevrouw weten of ze nog steeds niet ‘rechts’ is!
LikeLike
“De Publieke Omroep is te links en grijpt teveel terug op bekende gezichten. Ook is sprake van een gebrek aan pluriformiteit en talentontwikkeling waardoor de Publieke Omroep een eenheidsworst dreigt te worden.”
In mijn opinie is de Publieke Omroep allang een linkse, socialistische eenheidsworst die niet te pruimen is voor een vrijdenker of een criticaster der multiculturele (parallel) maatschappij. Radio 1 wordt eveneens gedomineerd door sluwe, links georiënteerde programmamakers die hun socialistische ethiek dag en nacht de ether in slingeren gelijkend op een DDR-achtig manier.
De NOS is toch wel de meest verwerpelijke variant op een aan alle kanten plat gebeukte thema van socialistische desinformatie, waar hoor en wederhoor bijna geen rol van betekenis speelt. Ook het dagelijkse gebash op Israël en het misselijke in woord en beeld gebracht NON nieuws Journaal, over de Palestijnse slachtoffers die zooooo zielig zijn, om van te kotsen. Het frustrerende uitvloeisel van dit sociale drama is toch het belastinggeld wat aan deze socialistische VARA-drammers wordt uitgegeven.
LikeLike
@Peterselie1: 15.20. uur. Zo is het Peter, en het ergste is dat deze smerige RODE PROPAGANDA ook nog gefinancierd wordt met ONS GELD! Schande!
LikeLike
Ja Tom jammer genoeg is dat zo, de burgers houden de financiering op deze manier in stand.
Grt.
LikeLike
Wat hebben we aan een raad van KULtuur, wanneer het zoveel jaar moet duren eer er een lampje gaat branden bij ze?
En nu? Wat gaat de raad doen, een boterzacht advies neerleggen?
Hoeveel linkse politici en ambtenaren zitten er in de raad van KULtuur?
Nou er bestaan geen rechtse omroepen, dus van enig evenwicht kan onmogelijk sprake zijn en ik vind het bizar dat het journaal van de NOS en van de RTL’s dagelijks PvdA-propaganda spuien en menen objectief te zijn.
Wij kijken dus nooit meer TV.
LikeLike
Zolang de voorzitter van deze raad de Schiedamse socialist Joop Daalmeijer is, zal er beslist niets gebeuren noch veranderen.
Deze raad moet af en toe even een klein rechts geluid laten horen, om hun onafdhankelijkheid zogenaamd te tonen.
Verder zijn ze gewoon door links aangestelde socialistische beroepsleugenaars, die op een bepaalde periode hun ei moeten leggen i.v.m. de subsidie die zij rijkelijk bedeeld krijgen.
En dan volgt daar verder geen follow up op. Dag in, dag uit, jaar in , jaar uit.
LikeLike
Gossie…Water is nat!
Kijk al jaren geen Nederlandse zenders. Publiek noch Commercieel.
Allemaal dezelfde policor knuffelarij en massa indoctrinatie.
LikeLike
Ik heb er nooit naar gekeken hoef ik me niet op te winden ook
LikeLike
Het is bar en boos, we zijn alleen maar goed om mee te betalen, dit moet afgelopen zijn, ik vind als je rechts bent hoef je geen luister en kijkgeld te betalen, want het hele zooitje is links, en rechts komt niet aan bod. Hoor je ze al protesteren als het andersom zou zijn? Wij rechtse mensen zijn veel te beschaafd, we moeten veel vaker van ons laten horen.
Voor mij ook geen gezellige avondjes tv kijken, avondjes ergeren is het eerder.
Lang leve de computer, kan ik zelf uitmaken wat ik wil zien of lezen.
LikeLike
Hier maar even neerzetten want dit verzin je niet
Dom links denkt dat Steven Spielberg een dinosaurus afschoot, wordt uitgemaakt voor moordenaar
Steven Spielberg, I’m disappointed in you. I’m not watching any of your movies again ANIMAL KILLER.
http://www.buzzfeed.com/lukelewis/no-internet-steven-spielberg-does-not-hunt-dinosaurs#
LikeLike