(Door: Frank Berkemeier)
Een sprankje hoop verlicht het ochtendgloren. Het vrije Westen dreigde en dreigt ten onder te gaan aan islamisten en hun linkse en policor handlangers, maar wat we afgelopen weken zagen is reden tot hoop. Zaak is echter wel het momentum vast de houden en de “islamisten” keer op keer in de verdediging te drukken.
Het is duidelijk dat bij die aanval op islamisten Nederland het niet van hun politici hoeven te hebben, bij de strijd tegen “islamisten”. Het feit dat 73% van de Nederlandse moslims ISIS direct of indirect steunde zal van invloed zijn op het Nederlandse kabinetsbeleid geen gedachtepolitie te willen spelen.
Toevoeging E.J. Bron: het woord “islamisten” stuit me tegen de borst. Zij zijn het namelijk die de ware islam ten uitvoer brengen. Er bestaat slechts één islam. Het woord “islamisme” is een uitvinding van het Westen om onderscheid te maken tussen een “goede islam” en een “slechte islam”, die de koran “verkeerd interpreteert”. Vandaar dat ik de woorden “islamist” en “islamisme” altijd tussen aanhalingstekens plaats.
Zie hiervoor: https://ejbron.wordpress.com
Ik heb helemaal geen hoop, allemaal helemaal niks
LikeLike
Inderdaad van onze regering, en de meeste politieke partijen, hoeven WIJ NIETS te verwachten. Ze zullen wat bladiblabla uitkramen, zoals Teeven, Opstelten en Asscher, maar in de praktijk gebeurt er niets tegen de fanatici van IS!
LikeLike