1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
KOTS, RODE ROTKRANT!
LikeLike
LikeLike
Bekijk goed die vuiligheid op die motor het is dergelijke rotzooi wat tegen de hoofden trapt als iemand op de grond ligt, vraag het maar eens aan dat 15 jarig meisje. Straks heeft het kind het nog uitgelokt want alla troelala wil boerka’s.
LikeLike
Die naam Samina Bouchibi alleen al drijft me in de gordijnen. Die vrouw is van de pot gerukt. Waarom rot ze niet op? En het zullen wel haar mohammedaanse broeders in het kwaad zijn die haar aanspreken. Nederlandse mannen houden het allang voor gezien bij die islamitische vrouwen. Onaantrekkelijk en onsympathiek.
LikeLike
Zojuist lees ik op de site van de Telegraaf het volgende idiote bericht.
DEN HAAG –
Het godsdienstonderwijs op de openbare basisschool moet een zekerder basis krijgen, vindt PvdA-Kamerlid Loes Ypma. Het is er al wel als kinderen en of hun ouders het willen, maar de subsidie moet telkens opnieuw worden aangevraagd.
Een woordvoerder van de PvdA bevestigde dinsdag een bericht in Trouw dat Ypma een voorstel gaat indienen dat niet telkens opnieuw om subsidie hoeft te worden verzocht. Ze vindt het van belang dat kinderen ook op openbare scholen kennis maken met verschillende godsdiensten en vormen van levensbeschouwing. Ook moet een structurele subsidie meer zekerheid bieden aan de onderwijskrachten die zich speciaal in godsdienst en levensbeschouwing bekwamen.
Dus kinderen op openbare basisscholen krijgen straks onderricht in islam krijgskunde, want de islam is de enige (godsdienst) ideologie die voor de lieden van de PVDA telt. Dus dan worden er weer imams aangesteld om de kinderzieltjes te besmetten met het verderfelijke islam-virus. Het wordt alsmaar hopelozer. Beste Loes Ypma, kan je niet gewoon opsodemieteren met je godsdienst en levensbeschouwingen, voor zover je er een levensbeschouwing op na houdt? Je bent werkelijk de domheid overstegen.
LikeLike
Driek,
Kinderen weghalen van dergelijke verderfelijke scholen of minstens verbieden die rotzooi te volgen.
LikeLike
Niet alleen onaantrekkelijk en onsympathiek. Het is voor islamitische vrouwen verboden om omgang te hebben met niet moslims. Op straffe van dood.
Andersom natuurlijk niet, die geitennökers mogen omgang hebben, huwen etc. met alle niet islamitische vrouwen.
Dus discriminatie van de bovenste plank, en geen politieke partij of gesubsidieerd anti discriminatie bureau in NL die zich hier druk over maakt.
LikeLike
En hier mijn Advies aan het rood/groene Parool !
We nemen jullie krant als WC papier voor het riool !
Want alles wat jullie ons willen laten weten,
Word door ons erop gescheten !
LikeLike
Dat advies mag ze steken waar de zon niet schijnt en is bovendien bullshit. Wijde broek en hoog gesloten jas…? Ben je nu helemaal besodemieterd; ik draag wat ik dragen wil en als de mussen hier ’s zomers dood van het dak vallen, wil ik in korte broek en t-shirt over straat kunnen, zoals ik mijn hele leven al gedaan heb.
Als de heren zich eraan ‘storen’ lazeren zij maar op! Dit is Nederland en hier hebben we nog altijd vrije kledingkeuze. Verder ga ik er geen woord aan dat vuilnis vuil maken en spreken wij hier Nederlands op straat; dus dat ‘brabbeltaaltje’ mag je ook voor je houden!
LikeLike
Tuurlijk. “Sorry dat ik besta. Sorry dat ik ademhaal, maar ik ben op weg om jouw uitkering bij elkaar te werken.” En dat is een krant? Inderdaad, KOTS.
LikeLike
Nooit van m’n leven!!!
LikeLike
Is dit nu werkelijk waar?//?
ADVIES 3:: “Praat je ook zo tegen je zus?”. MOET WORDEN:”Nique ta mère, batârd”.
Hierna een flinke stoot pepperpray tegen die brutale, rotkoppen.!
LikeLike
Eerder op Joop.nl een stuk gelezen van een kotslima, die ook allemaal tips gaf.
Megaboodschap: het licht allemaal aan de vrouw, doe een boerka aan.
Ik vind het irritant en idioot dat we voorgeschreven krijgen wat ze moeten doen en hoe we ons kleden. Oprotten.
LikeLike
LikeLike
Muhammad zelve……………
LikeLike
De Oude Relnicht !!
gr. bob
LikeLike
LOL.
LikeLike
Hey een wandelende moslim nicht. Hahaaha lol.
LikeLike
Gevaarlijke moslim terrorist.
Slaat je zomaar met zijn handtasje.
LikeLike
Besten,
ik heb van die schoonfamilie in Haarlem. Allemaal aardige mensen, allemaal GsL-stemmers en nog geen 65 maar al jaren met pensioen. Ook zij vinden dat wanneer de moslim ergens aanstoot aan neemt, dat je je best wat kunt aanpassen. Dus kleed je zedig, fiets niet meer langs die moskeet en neem de andere ingang van het winkelcentrum. Op weg naar het einde.
En als ik ze dan vraag “Jullie waren toch zo goed bezig in de jaren zestig met je baard en minirok?Waar zijn jullie idealen gebleven, jullie verworvenheden?”. Dan krijg je nog wat gemurmel over “mensen niet uitsluiten”. En s avonds hangen ze voor de buis en zien dat alles goed is.
Triest maar waar en reddeloos. Mensen die alles bezitten zijn blijkbaar bereid om altijd de andere kant op te kijken. Ik vraag me af als ze in de bijstand zouden zitten in een schotelflat of ze dan nog zo tolerant zouden zijn. Ik denk het niet. Intussen mogen zij wel stemmen en is de werkende Nederlander en H&I overgeleverd aan de oude politiek. Die wel graait, maar niet regeert.
LikeLike
goeie en gave reactie,
bravo 3 x
gr. bob
LikeLike
Thanx, ik wou dat het anders was…….
LikeLike
het was meer omdat ik Uw reactie zo goed kon begrijpen ,
ik kom het ook regelmatig in mijn kennissenkring tegen !!
b.v. de sepratisten deden het , met een russische
LikeLike
daar ging duidelijk iets verkeerd :
ik begreep uw reactie dus uitstekend omdat ik het regelmatig
in mijn kennissenkring tegen kom :
b.v. nu 68 dagen na de crash , 68 dagen hangende in hun VVD ?? stoel of D’66 stemmende , HET WAS OVERDUIDELIJK EEN BUK RAKET AFGEVUURD DOOR DE SEPERASTISTEN VANUIT SEPERATISTEN GEBIED NATUURLIJK !!
Dus dan was ik hun oren, vertel waar ze even moeten kijken , en dan 2 weken later, <
EEN BUK RAKET !!! WHAHAHAHAAHHA
en dan niet slaan hee, niet slaan !! gna, gna, gna, gna, ongelofelijk
gr. bob
LikeLike
Ach, het ergste is wanneer je je zelf meent toch nog wat opstandig te moeten gedragen is dat je neer gehoekt kan worden tegen de straat, eventueel met nog wat schoppen na.
Maar een kniesoor die daar over valt verder.
Heb je het dan nog niet goed begrepen dat moet je verder ook niet zeuren als je meerdere keren p/d verkracht zou kunnen worden. Je vroeg er zelf om.
Dus dames, wen er maar aan, het hoort er nu eenmaal bij. Ze hebben het je verteld.
En dit staat gewoon in een Nederlandse krant.
LikeLike
Vanuit Noorwegen en/of Zweden hoorde je deze verhalen een aantal jaren geleden al. De linkse landen waren er blijkbaar vroeger bij:
Imams predikten openlijk in de moskee dat Europese vrouwen hoeren waren en dat je hen daarom mocht verkrachten; dan moesten ze zich maar netter, c.q. volgens de islam, kleden.
De linkse schoften adviseerden de vrouwen om, als ze door een moslimwijk liepen of fietsten, zich te kleden volgens de islamvoorschriften. Zoniet, dan kon je er maar beter wegblijven.
Ik veronderstel dat je dan maar moest omlopen als je ergens anders moest zijn,
LikeLike
Lelijk gezegd van mij maar : LEER UW STOMME LUL IN BEDWANG TE HOUDEN , ANDERS LAAT JE M MAAR CHIRURGISCH ( KROMZWAARD) VERWIJDEREN KAFFERS !!!!!!
LikeLike
Enkele busjes pepperspray op zak, en je gewoon kleden zoals je dat wenst. Duidelijker kunnen we niet zijn als vrouwen. Maar vooral NIET omlopen of -fietsen!
LikeLike
fuck them!! dat zou het credo moeten zijn. Van den gekke gewoon.
LikeLike
Héél zieke humor van dat ‘ooit een krant’ geval.
Je kunt de redactie niet meer normaal noemen.
LikeLike
Lol. Bij de CDA-bode, Trouw, geven ze per ongeluk toe dat er een probleem is met massa-immigratie.
http://www.trouw.nl/tr/nl/4500/Politiek/article/detail/3752350/2014/09/22/De-migrantenstroom-kwam-niet-van-links.dhtml
Ze proberen de schuld bij rechts neer te leggen, zodat je dit de PVV kunt verwijten, maar het gaat hier natuurlijk om “Immigratie voor Olie” en het verraad van al onze regeringen aan het Nederlandse volk. Links of rechts; één pot nat.
LikeLike
Het parool had beter adviesregels kunnen afdrukken hoe dit moslimtuig zich hier in Nederland dient te gedragen naar onze regels en wetten en naar onze vrouwen. Zo niet dan flikker je maar op naar je eigen land en blijf daar voorgoed. Wij leven in een westerse en christelijke cultuur en datvis geen islamitische ,cultuur,.
LikeLike
ENKELE REISADVIEZEN DER nl -OVERHEID VOOR REIZEN (VROUWEN ) naar abu-dabi…………………………………………………….
Strandkleding mag men uitsluitend dragen bij hotels of op stranden. Vrouwen kunnen beter een badpak dragen dan een bikini. Op publieke stranden worden vrouwen geacht gebruik te maken van de ladies beaches.
– Pas op met de kledingkeuze. Korte broeken (mannen), blote schouders, nauwe kleding (vrouwen) en teveel bloot wordt als aanstootgevend gezien.
///////
Tijdens de ramadan (islamitische vastenmaand) zijn vrijwel alle restaurants en andere horecagelegenheden gesloten overdag. Ook voor toeristen is het vrijwel onmogelijk om eten of drinken te krijgen zolang het licht is. Beste opties zijn dan de minibar in je hotelkamer of supermarkten. Probeer gedurende de ramadan eten of drinken overdag niet in het openbaar te nuttigen.
– Fotografeer geen mensen zonder hun toestemming. Islamitische VROUWEN MOGEN HELEMAAL NIET GEFOTOGRAFEERD WORDEN………………
LikeLike
Nog een tip, vooral niet aankijken of aanspreken.
LikeLike
@delamontagne :
Eigenlijk willen ze dus genegeerd worden, snap ik dat goed?
En waarom zijn deze reisadviezen er niet andersom?
Voorbeeldje:
Pyama’s mag men uitsluitend dragen bij hotels of in de slaapkamer. Vrouwen kunnen beter een broek dragen dan een burka. Op publieke stranden worden mannen en vrouwen geacht gebruik te maken van gemengde stranden.
Pas op met de kledingkeuze. Jurken (mannen), bedekking van het hoofd (hoofddoek) en het gehele lichaam (burka) voor vrouwen wordt als aanstootgevend gezien.
Tijdens de zomer zijn vrijwel alle westerlingen luchtig gekleed. Ook voor toeristen is het beter om zich niet te onderworpen (islamitisch) op te stellen. Beste optie is dan om op je hotelkamer te blijven.
In het westen wordt vrijelijk gefotografeerd. Probeer geen opschudding te veroorzaken als je eens op de foto wordt gezet.
LikeLike
Het is echt niets nieuws: Alweer jaren geleden werd hetzelfde verschijnsel gesignaleerd door Gerry van der List, die in Elsevier Magazine een heel artikel wijdde aan ‘de nieuwe verpreutsing van Nederland en de tendens die hij waarnam om de nog niet zo lang tevoren verworven vrijheden weer af te remmen. Ook onder invloed van de immigranten-toestroom, waarschuwde hij. -Toen al. Hij noemde in dit verband trouwens de namen van ‘behoudende’ collega-publicisten zoals Andreas Kinneging en Joshua Livestro(!) en citeerde met name Han Entzinger, die letterlijk had betoogd, dat vrouwen ‘zich maar beter decent konden kleden als ze door een allochtone wijk liepen of fietsten.’ Van der List keurde deze tendens niet goed omdat ze volgens hem afbreuk deed aan onze zo moeizaam bevochten individuele vrijheid en sprak het vermoeden uit, dat westerlingen die in deze met de immigranten mee leken te gaan, zichzelf waarschijnlijk voor die vrijheid schaamden. Ik was het zó eens met dit artikel, dat ik dit uitdrukte in een tamelijk uitgebreide -handgeschreven- brief, die de redactie kennelijk dermate goed beviel, dat ze hem twee weken later in zijn geheel hebben gepubliceerd.
Je krijgt trouwens wel sterk de indruk, dat degenen die die dit soort dingen ‘twitteren’ zelf vrouw zijn en nog van allochtone komaf op de koop toe. Dat bewijst tevens, dat dat hardnekkige ‘kopvod blijven dragen’ helemaal niet zo vrijblijvend is als ze zelf vaak voorgeven: Niks “Jij hoeft het toch niet te doen;” uiteindelijk willen ze, dat westerse vrouwen hen navolgen en gaandeweg hun preutsheid overnemen.
Maar wat mij betreft kunnen ze daar lang op wachten: Dàn maar af en toe ‘vervelend’ worden aangesproken.
Trouwens, laten we héél eerlijk zijn: Als dat helemaal nóóit gebeurde, was het ook weer niet goed…..
LikeLike
Trouwens, wat dat Arabisch spreken betreft: Als die Arabische uitdrukkingen inderdaad worden weergegeven als ‘hulpmiddel’ voor AUTOCHTONE vrouwen is het natuurlijk een regelrechte gotspe!
Niks Arabisch spreken: Dit is Nederland! Laat ze maar Nederlands leren of in elk geval leren verstaan, Godverdomme!
LikeLike
Ook is het de toon. Ze begrijpen me heus wel als ik ze vertel, Fuck OFF vuile kutmoslim en raak me niet aan want ik schop je verrot!
LikeLike
Was dat ooit geen verzetskrant?
Ze geven zich nu al over voor we echt bezet zijn.
#dhimmitude
LikeLike
Ik ben blij als ik dat helse taal niet moet spreken.
LikeLike
In Holland spreken wij Nederlands en niet arabisch.
LikeLike
Dit vod is ooit een verzetskrant geweest !!!!
LikeLike
Ook hier wordt de linkse oplossing gepropageerd.
NIET de daders aanpakken maar de slachtoffers.
Nog even en Nederland is niet meer.
LikeLike
Enkel nog een HEMA advertentie ernaast voor kopvodden en voor de linkse Gutmensch
is de wereld weer in orde.
LikeLike
nou hier in Ukraine , zouden de vrouwen dan dag en nacht beledigd worden !!
zo heerlijk super vrouwelijk zijn ze gekleed !
Alleen 1 probleem !!!
Ik ben hier , de afgelopen 6 jaar nog nooit 1 zo’n zandbak rat
zo’n stuk vuil tegen gekomen !
gr. bob
LikeLike
Waarom probleem ? da,s toch prachtig dat je die niet tegenkomt.. Hier zie ik hooguit 2 a 3 keer per jaar zo,n gesluierde vrouw, burqas en die andere troep die ze in Saoudie Arabia dragen, is hier verboden.
Wat zou ik me ergeren als ik dat dagelijks zou moeten zien in NL.
LikeLike
whahaha, ik bedoelde met 1 probleem !!
dat ik er geen 1 zie, om een rotschop te verkopen
doeeiii
bob
LikeLike
Klopt Bob, het voordeel van Oekraïne. In de 22 jaar dat ik daar kom, heb ik zegge en schrijve 1x een hoofddoek pinguin gezien.
Begrijpelijk, de bijstand in Oekraïne is nog geen 10 Euro per maand, als je het al krijgt.
En wat de vrouwen betreft? Ze zijn daar 100 % vrouw en dat is goed te zien.
Mijn vrouw en dochter zullen bv. never nooit niet zonder make up naar buiten gaan.
LikeLike
Een andere tip; ga op zelfverdediging, geef ze een lel op hun oog, dan lopen ze met een blauw oog. Hebben ze het dan nog niet geleerd, beroof ze dan van hun leven. Van mij krijgt u geen last! Ik ken vrouwen die gaan daar zo mee om!
LikeLike
En nu ook nog de Bloedgeldbrenger uit Katar in München !
LikeLike
LikeLike
Europa WORD WAKKER !!!
LikeLike
http://pickeringpost.com/story/why-oppose-the-building-of-a-mosque-/3836
LikeLike
Heb ik jaren in die landen voor ze gedaan, hier kunnen het je weet wel krijgen!!!
LikeLike
Tom Hendrix. zegt:
23 september 2014 om 07:32
Inderdaad Tom Hendrix, wat een rotkrant, want waarom moeten wij Arabisch leren?
Laat ze maar Nederlands leren, want dan begrijpen ze, als je scheer je weg tegen ze zegt, dat ze uit jouw buurt moeten blijven.
En hoezo moeten wij wijde broeken gaan dragen en een hooggesloten jas?
Laat ze maar een klem op hun junior dragen, dan is het probleem opgelost.
LikeLike
@Daiyu-Ninja: 10.41. uur, op 23/9. Ze moeten ALLEMAAL UIT NEDERLAND EN EUROPA geschopt worden, ALLEMAAL. Het is om ONS OVERLEVEN, het gaat TUSSEN WIJ en de BOOSAARDIGE MOSLIMGEMEENSCHAP!
LikeLike
LikeLike
Allemaal aan de voddekop??? No way !!
LikeLike
BEKIJK de videoreportage van een jonge vlaamse vrouwelijke filmmaker ivm Sexual Harrasement van de vrouwen in Brussel. Titel is : femmes de la rue… u gaat uw eigen ogen en oren niet geloven !
LikeLike
Oh, jawel, Kapitein: Femme de la rue van Sofie Peeters.
Alom bekend, intussen!
LikeLike
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2014/09/heee_psssst_noiken.html#comments
Shariapolitie 020 bedreigt wijndrinkende vrouw
Net van een zooi tuig gehoord dat ik gewurgd en kapot geslagen moet worden omdat ik een wijntje dronk op een terras. Als vrouw. Echt waar.
— Sarah Sluimer (@SarahSluimer) September 22, 2014
“Zooi tuig”, staat er. Onze borrelende onderbuik weet dan: het waren vrome moslims, die opkomen voor hun Profeet, die op zijn beurt weer een grafgloeiende teringhekel heeft aan onverpakte vrouwtjes die wijn drinken op het terras. Tenzij iemand een ander antwoord heeft, want het kan natuurlijk ook gewoon een terras-BOA van de PvdA zijn geweest. Of een jammerende NIMBY die per se met het raam open wil kunnen slapen. Of deelnemers aan de Predikantendag. Of gewoon Victor Reinier. In 020 is de wijndrinkende terrasbezoekster tenslotte al jaren vogelvrij.
Van Rossem | 23-09-14 | 09:49 | Link |
LET OP, DIT IS EEN ZIONISTISCH COMPLOT!
Gedicht genaamd ‘Politiek realisme’
Nederland heeft een wijnprobleem
Nederland heeft een vrouwenprobleem
Nederland heeft een terassenprobleem
Nederland heeft een drinkprobleem.
Allemaal de schuld van Geenstijl/Wilders/Blanke man/Institutioneel racisme
Nederland heeft geen Islamprobleem
Nederland heeft geen Moslimprobleem
Meer meer meer.
LikeLike
Onze god is groter
LikeLike
Welk advies gaf het Parool tijdens de oorlogsjaren aan de bezette Nederlanders?
LikeLike
Ik geef een ander advies voor de dames: ga op kick boksen. Als zo’n zogenaamde cultuurverrijker jullie probeert iets aan te doen, schakel je hem met gemak uit. Ik doe al jaren aan verdedigingssport en zal niet twijfelen het te gebruiken tegen zo’n baardaap als ik het nodig vind.
LikeLike
Wederom een opstapje naar de Islamisering van ons land………………
LikeLike
Ik heb een tip voor het Parool. Als het balletje de andere kant op gaat rollen wat hopelijk binnenkort gaat gebeuren schrijven jullie dan ook de andere kant op???
Tip: Ik zou het nu maar alvast gaan doen want als het balletje binnenkort de andere kant oprolt worden jullie met dat moslimtuig over 1 kam geschoren, laat dat duidelijk zijn. Dit is puur heulen met de vijand en dat voor een Nederlandse krant. Bah……shame on you assholes!!!
Laat die verdomde moslims eens eindelijk de beleefdheid hebben als ze in de buurt van Nederlanders lopen om Nederlands met elkaar te praten zodat WIJ ze ook kunnen verstaan, ze zijn verdomme GAST in ons land. En laat ze zich verdomme ook als zodanig gedragen en anders moven hier, eruit en voor goed.
Is that clear, I hope crystalclear!!!
W.g.
Rotsus
LikeLike
Kort na de dag dat het balletje de andere kant op gaat rollen vindt ook de afrekening plaats met alle landverraders en collaborateurs !! Hun wacht dan een tribunaal van echte rechters.
LikeLike
@Koddebeier
Ik ben bang dat deze landverraders en collaborateurs denken dat ze overal mee weg komen. Wat mij betreft mogen ze allen bungelen op het Binnenhof.
LikeLike
@ koddebeier 23/9 16:04, áls die smeerlappen er intussen niet stiekem tussenuit geknepen zijn dan hè…….?!
LikeLike
Dit is op Voice in the Desert herblogden reageerde:
Ik heb toch meer op met de reaktie zoals afgebeeld in de Cartoon elders op EJBron vandaag. Ik moet het nog meemaken dat een moslim me hoer noemt, maar die het doet krijgt klappen.
LikeLike
LikeLike
Alternatief kledingadvies voor de dames: ruime lange jas, waaronder gemakkelijk een automatisch wapen zoals een scorpion of een tec9 gedragen kan worden tevens kan ik van harte een zwaard aanbevelen met een zwaard zit je nooit zonder munitie. Laatst keek ik naar de TV-serie the walking dead welke handelt over de zombie-apocalypse en toen zei ik tegen m’n vrouw die zombies hebben we nu ook al alleen noemen we ze nu moslims.
LikeLike
Mensen smijt dergelijke klotenkrant dadelijk de straat op zodat die moet stoppen met waanzin te publiceren,,”geen klanten geen kranten” is mijn leuze.
LikeLike
Het Parool nooit gelezen , en zo te zien ook niets aan gemist. Ik zal me nooit aanpassen en al helemaal niet aan mossels.
LikeLike
Hoe geef ik me over?Dat lees je in die krant,dus!Bah!
LikeLike
Politiekcorrect brein aan:
Wat een racisten bij het Parool 😉
Alsof elke aanrander een arabierse moslim is.
Hele brein weer aan:
Geven ze toch zelf toe dat de gemiddelde hoer-roeper een mohammetje is 😉
Want tegen Jan-Karel-Piet helpt het niet als je sliertjestaal gaat spreken 😉
LikeLike
Ze waren zogenaamd een verzetstskrant
Maar was dat wel zo
LikeLike
T o e n nog wel, ja…..
Behalve de Grootmoefti van Jeruzalem, op bezoek bij Hitler, werden er namelijk zowat geen moslims gesignaleerd in Europa. Vandaar.
LikeLike
Was een lafhartige oproep tot dhimmitude.
LikeLike
In NL dragen vrouwen nog altijd wat ze ZELF willen , spreken we NLs , gaan we NIET via een andere ingang een winkel centrum binnen , en lopen of fietsen we NIET om , omdat deze mensen zich misschien geprovoceerd voelen , vanwege de kleding van een vrouw of wat dan ook.
We hebben de vrijheid om ons te kleden zoals we willen….al gaan we naakt over straat …is onze keuze (met bijbehorende gevolgen uiteraard…maar dan nog…!) , dat die etterbakken maar NLs leren…krijgen ze missjien ook een choede ba(a)n…weetje … zijn er tegenwoordig al aparte ingangen voor autochtonen en allochtonen …??? Krijgen we straks weer gelazer met kleurlingen die zich gediscrimineerd voelen ….
En als ik bijv. een paal in m’n broek zou krijgen van een vrouw vanwege haar manier van kleden ….geeft mij (noch hun ) het recht om die vrouwen op welke wijze dan ook lastig te vallen.
Stelletje randdebielen (politici), die deze lui hebben binnengehaald ….en blijkbaar zitten ze goed op 1 lijn met elkaar wat IQ betreft….beide soorten weten niet beter… !!!
LikeLike