(Vertaling: delamontagne)
“Islam & Info”, waarvan Facebook 115608 “likes” op één dag heeft verzameld, legt door de “pen”van de heer Dr. Zouhair uit dat de islam van de islamitische staat geen afwijking, maar een letterlijke toepassing is van de principes van de islam.
“Daash”, ofwel de “Islamitische Staat van Irak en de Levant”, is als laatste voortgekomen uit een serie “monsters” die de laatste jaren zijn “verwekt” en die heel goed op de islam van toepassing zijn.
De middelen waren voor hen beschikbaar om als bij toverslag en onder gunstige condities in een “echte” islamitische staat te leven. De letterlijke toepassing van de voorschriften van de koran. De handen van dieven afhakken en de lijfstraffen geven hen een slecht “imago”. De onthoofdingen, die in beeld worden gebracht ten eerste, en de standrechtelijke executies op de tweede plaats hebben ervoor gezorgd hen een onmenselijk aanzien te geven in de ogen van de rest van de wereld en zich van hen te ontdoen.
Bron:
www.islamisation.fr
Vertaald uit het Frans door:
delamontagne
(voor www.ejbron.wordpress.com)
I rest my case!! Dat er nog meer uiterlijk lispelen dat Islam, Islam is dan worden er nog meer wakker!!
LikeLike
Lees de Koraan, dan weet je dat wat de IS doen de islam is zo als dat de profeet Mohammed ook al heeft uitgevoerd in zijn Ghashwa.
LikeLike
Kan die dat effe mailen naar Obimbo en Cameron en niet te vergeten onze eigen Trutte.
LikeLike
Inderdaad: Het spijtige is, dat dit soort berichten altijd weer de mensen bereikt, die dit allang weten, i.c. óns, en niet diegenen die broodnodig op andere gedachten gebracht zouden moeten worden.
Je zou ze dergelijke berichten wel met geweld door de strot willen duwen!
LikeLike
net rutte gezien op npo1 om van te kotsen de leugenaar
LikeLike
Ik ook.
En alle marokkanen en overige niet Nederlanders hebben we volgens Rutte hard nodig.
Ze dragen hun steentje bij in de maatschappij en we kunnen niet meer zonder hullie.
Zonder met z’n ogen te knipperen.
LikeLike
De wereld doet er beter aan zichzelf compleet te ontdoen van islam,
plus degenen die de islam naar Europa/Amerika gehaald hebben.
Alleen I.S. bestrijden is een pleister op een slagaderrijke bloeding.
LikeLike
moet zijn: slagaderlijke
LikeLike
@delamontagne
Heel interessante visie, vooral het origineel artikel is nog beter. De auteur van het oorspronkelijk artikel legt de schuld in beide kampen, zijnde de Arabische (moslim) wereld en de Westerse wereld. Volgens mij heeft hij daar gelijk in. Vooral zijn afsluiting van het oorspronkelijk artikel is frappant
Avec ce tour de passe-passe, le combat est perdu pour des combattants candides et instrumentalisés de Daech, et doublement gagné pour les architectes du chaos organisé.
Hetgeen vertaald betekend;
Met deze goocheltruc is de strijd voor de strijders van ISIL verloren, en dubbel gewonnen voor de architecten van de georganiseerde chaos.
Vooral de uitdrukking …de architecten van de georganiseerde chaos.. is meer dan juist uitgedrukt.
Eerst iets (ISIL) laten ontstaan en veel te laat ingrijpen, ISIL wordt dan vernietigd en een grotere puinhoop zal onstaan.
Zie Afghanistan, Irak en al de landen waar de US zich de laatste 40 jaar mee “wenste” te bemoeien.
LikeLike
@delamontagne
De link naar de site, vermeld in het artikel is zeer interessant, nogal wat anders dan de site van Al Jazeerha. Daar zijn de commentaren letterlijk pro-ISIL
LikeLike
De Arabische (moslim) wereld zal nooit veranderen, die moet bestreden worden. En dan niet alleen de ISIS. De hele islam. Wat die goeie “Sites” betreft. Er zijn er zovelen, als je die allemaal moet gaan volgen. Bekijk veel engelstalige ( ligt mij beter ), maar woon nu eenmaal in Fr. en wil ook weten hoe ze er hier over denken.
LikeLike
http://nypost.com/2014/10/10/pregnant-teen-girls-who-joined-isis-weve-made-a-huge-mistake/?utm_campaign=SocialFlow&utm_source=NYPTwitter&utm_medium=SocialFlow
LikeLike
Samenwerking tussen Turkije en ISIS
LikeLike
Als dat het “KURDISTAN ARMY ” voorstelt zullen de vrouwelijke en mannelijke soldaten van het Koerdisch leger dit wel eenvoudig oplossen. Ze dienen alleen nog even munitie te gaan kopen bij de lokale wapenhandelaars.
Dat met het vingertje wist ik nog niet,die grapjassen zijn waarschijnlijk nooit verder geraakt dan het 2de jaar van het lager onderwijs. Iets in de trend van “ik moet gaan plassen”.
Ik zal eens op de “onze” Marokkaanse medeburgers letten, waarschijnlijk ook nooit verder geraakt dan het 2de leerjaar lager onderwijs. Maar dan wel in het bijzonder onderwijs, dat voor de geestelijke achterlijken; Of mag dat ook al niet meer gebruikt worden, zal nu wel een mooiere benaming hebben.
LikeLike
+
http://vernirwin.com/ISIS/ISIS%20vs%20ISIL.htm
+
LikeLike
+
http://www.pensioenactivist.nl/europese-landen-kopen-olie-van-isis/
+
LikeLike
Jan zegt:
10 oktober 2014 om 21:16
Samenwerking tussen Turkije en ISIS
////////////////
Op een van de Franse sites kwam ik er een artikel over tegen. Het is zelfs zo dat die IS-lammers in Turkse ziekenhuizen worden opgenomen en verzorgd.
LikeLike
Zoals deze:
LikeLike
Harvard-studenten: Amerika is een grotere bedreiging dan ISIS voor de wereldvrede
Je zou bijna vermoeden dat Harvard een links nest is
LikeLike