(Vertaling: E.J. Bron)
De autoriteiten in Zürich hebben geweigerd toestemming te geven aan een islamitische kleuterschool, uit angst dat deze “te religieus” zou kunnen worden. De beslissing is opnieuw een tegenvaller voor de vereniging Al Huda, die gehoopt had een private kleuterschool voor 15-20 kinderen in een woning in het stadsdeel Volketswil in Zürich op te richten.
De autoriteiten van het kanton Zürich hadden daarvoor ook al de plannen van Al Huda afgekeurd om twee personeelsleden aan te stellen, een leraar Arabisch in deeltijd en een koran-leraar in deeltijd. De beslissing, die juridisch niet bindend is, zegt dat de “duidelijke grenzen” tussen de seculiere en de religieuze leer op de kleuterschool zouden ontbreken.
Het niet onaanzienlijke gevaar zou bestaan dat de islamitische oriëntering van de school niet zou voldoen aan de seculiere doelstellingen van de Zwitserse scholen, aldus de beslissing. Het tribunaal was eveneens bezorgd over mogelijke verbindingen tussen Al Huda en de Islamitische Centrale Raad van Zwitserland (ICCS).
Bron:
http://de.europenews.dk
Bron oorspronkelijk artikel:
www.thelocal.ch
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
En maar “bezorgd blijven zijn”
En maar “onderzoek blijven doen”
Dat volk is gewoon niet te vertrouwen, klaar.
Als ze hier islamitische eilanden willen stichten hadden ze in islamilië moeten blijven, waar ze vandaan komen.
LikeLike
Fase drie is het rapport maken…
Fas vier is de la openen het rapport opbergen en de lade sluiten…
LikeLike
“De beslissing, die juridisch niet bindend is,…” Ik weet niet wat ik me daarbij moet voorstellen.
Het maakt die uitspraak niet minder waardevol, maar daar zou het dan bij blijven.
Als men op eigen (olielandsubsidie)kosten toch door zou zetten, is er dan ook een onderwijsinspectie die wél juridisch bindende uitspraken kan doen?
LikeLike
Heel verstandig daar krijgen de Kleuters de eerst haat lessen tegen over de Kafirs geinjecteerd.
LikeLike
En zwitser zijn in het algemeen Kafirs.
LikeLike
Het is een druppel op de gloeiende plaat, maar toch een klein beetje goed nieuws…
LikeLike
De Zwitserse autoriteiten hebben tenminste ballen, dat kan je van de hielenlikkers hier niet zeggen !!
LikeLike
Heel goed. Ieder gelovig onderwijs moet verboden worden voor kinderen tot 18 jaar, verbeter de wereld, begin bij de jeugd.
LikeLike
Eens!
LikeLike
” De autoriteiten in Zürich hebben geweigerd toestemming te geven aan een islamitische kleuterschool, uit angst dat deze “te religieus” zou kunnen worden. ” Waarom ” UIT ANGST ” ..? Zeg toch gewoon , dat men wil VOORKOMEN , dat men te EXTREEM wordt !!!
LikeLike
“Wordt”????????????
LikeLike
Excuseer Hans ….het moet natuurlijk zijn : IS ….ipv wordt .
LikeLike