1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Wanneer krijgen wij deze verrijking in Nederland ???
LikeLike
Multrie cultie beweging is uit Amsterdam naar heel Nederland versprijdt, en dat zinds 1945. Wie tollerantt Nederland heeft uitgevonden moeten wij kiel halen liefs op de Rotterdam of zo iets , en reuzen containerschip.Met een God van Abraham die geen andere Goden duld voor zijn aan gezicht is dat niet mogelijk.
LikeLike
total bescheuert ?
LikeLike
Als DIT vluchtelingen zijn, dan weet ik het niet meer. Wat een ergernis als je naar dit filmpje kijkt! Vooral die negers met opgestoken middelvinger; we weten allemaal wat ze daarmee bedoelen.
Wat een tuig is het! En bijna allemaal gitzwarten, die absoluut niets te zoeken hebben in Europa. Het is het meest primitieve ‘mensenras’ wat ooit is ontstaan. Kijk naar hun onbeheersbare gedrag op straat. Vernielingen, zonder dat zij daar redenen voor hebben. Het is toch wel duidelijk dat zij hier niet zijn omdat hun leven in gevaar was in hun thuisland? Nee, ze komen om hier rotzooi te trappen, hele samenlevingen te ontwrichten en mensen angst aan te jagen.
Ik kán maar niet begrijpen waarom Brussel NIETS onderneemt om hier een eind aan te maken. Ik zou zeggen: laten de landen het heft maar in eigen hand nemen en overgaan tot uitzetting van die misselijke figuren. Charter een stuk of 20 Jumbo’s en vlieg dat hele zooitje over naar hun thuisland.
Daar is het leven veel beter, gezien de onvrede met alles wat hen hier wordt geschonken. Wij willen van die criminelen af, die ons bestelen en onze vrouwen en meisjes misbruiken! Als Brussel geen maatregelen afkondigt, dan zullen we het zelf op moeten knappen.
Lak aan Brussel, de VN, UNHCR, Vluchtelingenwerk Nederland, en al degenen die menen op te moeten komen voor ‘vluchtelingen’, en dan bedoel ik vooral ‘links’ Nederland.
Het wordt tijd dat de rust terugkeert.
LikeLike
En dat is nu hetgeen die EU misdadigers willen zien in elke Europese stad en gemeente, is het niet verafstoot? zodat zij decadent kunnen blijven parasiteren terwijl de Europese burgers liggen te creperen.
De kogel is nog te goed voor dergelijke lafaards.
LikeLike
@ Jean 10:42
En dát is nou voor mij het onbegrijpelijke, beste Jean, dat die EU-misdadigers alles wat goed, vredig en mooi is wilden en willen inruilen voor onrust, ellende, armoede en noem alles maar op wat tegengesteld is aan alles wat goed is.
Waar stond de EU ook alweer voor? Nooit meer oorlog. Allemaal een goed leven, dankzij de gemeenschappelijke munt, de euro. Destijds heeft men verzwegen wat men nog meer voor ons in petto had.
Daar zijn we inmiddels wel achter.
Het zijn gewoon misdadige eisen die er momenteel aan ons worden gesteld.
Ik had dit nooit kunnen denken!
LikeLike
Cathja, die EU misdadigers zijn enkel bezig voor zichzelf, verwacht vooral niets van dat gespuis, het is een verzameling uitgerangeerd tuig dat via dat kanaal decadent kan parasiteren en om dat parasitisme te kunnen blijven knuffelen zullen ze nog verder gaan met de vernietiging van Europa. Hun droom is dictatuur met 500.000.000 slaven die werken, kruipen en betalen om barbaren te plezieren want die barbaren zijn de EU misdadigers hun soldaten.
Ik heb nooit haat gekend maar momenteel maakt het een groot percentage van mijn leven uit en die EU misdadigers alsook die EU misdaadorganisatie haat ik uit het diepst van mijn hart omdat ik steeds bezig ben met de toekomst van ons eigen volk, met de toekomst van onze kinderen en kleinkinderen, samengevat: met Europa.
Vanaf het ontstaan van die EU misdaadorganisatie is het steeds bergaf verlopen met Europa en de Europeanen en dat proces neemt dagelijks in snelheid toe, er zijn nog nooit zoveel mensen in armoede gekomen als heden a.g.v. van het misdadig beleid van die EU, ECB en IMF misdaadorganisaties en als we dat niet gaan uitschakelen zullen het er minimaal 495.950.000 worden wat zal eindigen in een oorlog.
Zij halen die gewelddadige barbaren naar hier, dat zijn helemaal geen vluchtelingen dat zijn soldaten om hun vuile werk op te knappen. 😉
LikeLike
Dadelijk gaan de verantwoordelijken voor deze wantoestanden nog beweren dat zij indertijd ook niet konden inschatten dat asielzoekers zulk tuig van de richel zouden zijn…..
Een soort “Wir haben es nicht gewusst” dus! Ha ha!
LikeLike
Nu in Griekenland !
Morgen ook voor jullie huisdeur !
MEER-MEER-MEER !!!!!
LikeLike
Je zou die vinger van dat stuk tuig eraf moeten afschieten! ( op 1:28)
LikeLike
Als mijn man niet was overleden hadden we daar nu gewoond;daar moet je toch even niet aan denken:wat een goor volk!Niettemin ben ik er van overtuigd dat dat hier ook binnenkort gaat gebeuren;ik zie hier al hele stammen lopen;heb gisteren nog mijn honden achter 3 van die patjakkers aangestuurd omdat ze mijn kat met een hoop gekrijs mijn tuin uit jaagden;hard lopen kunnen ze wel!Ze eisten rrrrrespect:nou,dat hebben ze gekregen,en hoe!
LikeLike
Ze wachten hun kans af, en slaan alsnog toe.

De koning van Afrika maakt de dienst uit, we moeten de signalen wel herkennen.
NWO Illuminati symbolism in Children’s TV Shows:
LikeLike
Zien er allemaal zo ondervoed uit he, en zo beleefd allemaal, snap echt niet waar ze de gore moed en lef vandaan halen om zo ondankbaar te zijn. Bij mij gingen er zo en zo behoorlijk wat traangas granaten die kant op. Maar het liefst……
LikeLike