“Mama, papa, waarom moeten we 4000 kilometer naar Europa reizen terwijl we rijke buurlanden hebben zoals Koeweit, Saoedi-Arabië en Dubai, die dezelfde cultuur, religie en taal hebben en die ons zouden kunnen opvangen?
“Stil jongen! We koloniseren Europa in naam van de islam. Bederf niet iets wat zo lang werd voorbereid! En bovendien zullen we er uitkeringen krijgen!”
“Ja, doe niet zo stom en loop door!”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(h/t “Tempelier”)
Eigenlijk zijn het smeerlappen…..!
LikeLike
Hans Janmaat zei het al: Opvang in de eigen regio. Video.
Door Joost Niemöller
Van uiterst links tot uiterst rechts praat nu iedereen erover als het ei van Columbus. Maar toen Hans Janmaat het in 1994 in de Kamer zei, werd hij voor gek versleten: Opvang in de eigen regio.
Kijk nog maar eens naar dit korte fragment. Andere Kamerleden wilden Janmaat nog geen hand geven. Hij was alleen maar negatief, heette het. Een nazi. Terwijl hij toch heel realistisch en precies kon neerzetten wat het probleem was; de internationale verdragen, en wat de oplossing; opzeggen.
LikeLike
Leuk hoor! Maar moet dat dochtertje nog niet even gauw een kópvod om?
Dat komt namelijk in werkelijkheid óók voor, absurd of niet!
http://depatriotten.weebly.com/
LikeLike
Bij Somaliërs lopen meisjes van 4 jaar al met een kopvod. Compleet gestoord volk.
LikeLike
janchik. Dat is daar wel degelijk nodig Alles wat net geboren is en zonder kopdoek wordt aangetroffen wordt namelijk verkracht
LikeLike
Tja, ruim betaald door je slachtoffers de boel islamiseren, zijn ze hier echt helemaal verstandeloos?
LikeLike
Een briljant artikel van Xander.
http://xandernieuws.punt.nl/content/2015/09/Het-migratiewapen-De-briljantste-oorlog-aller-tijden-tegen-het-Westen
LikeLike
Met dank aan onze [wan]regering,de Brusselse maffia en…dat grote deel van onze bevolking die liever zoete broodjes bakt dan de waarheid in ogenschouw te nemen!Maar dan straks ook niet komen janken,he!
LikeLike