1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.276 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
En waar laten ze al die eisende immigranten rukkers??
Dat zijn dus 20 x 600 = 20 fucking booslim kazernes van 600 ratten per maand.
DICHT MET DIE KLOTE GRENZEN EN WEL METEEN, WE GAAN HIERAAN KAPOT!!!
Werkloze autochtonen opleiden als grenswacht en alles wat erdoor komt afknallen, dit is een regelrechte oorlogsverklaring aan de hardwerkende en zo goed als gewurgde veel te hoge belasting betalende burgers van dit land!!
Dan vandaag weer gore de linkse rotclub van amnesty eikels die willen dat we iedere rat in een hotel gaan opvangen, vanwege een of ander asielverdrag.
Maakte men zich daar nu maar eens druk om de echte vluchtelingen die vluchten voor booslim geweld, maar neeeeeeeee we moeten op straat schijtende ratten meer geven dan BBB en we mogen ze niet terug sturen.
http://depatriotten.weebly.com
LikeLike
En volgend jaar 2x zoveel.
Het moment nadert met rasse schreden dat ze ze in onze huizen gaan stoppen. Eerst tegen betaling, dan onder dwang. Te beginnen bij ouwetjes die alleen in een huis wonen.
Maar nooit in de “betere wijken”.
LikeLike
In zijn toespraak heeft de president de la Rèpublique François Hollande dat Frankrijk zal genadeloos toeslaan Hij vergeet echter dat de front is niet in Raqqa, maar is al decennialang in het hart van Frankrijk. Er zijn nu ver over de honderd doden te betreuren, maar de oude politiek gaat gewoon door. Er is geen strobreed gelegd in de weg van de zwermen moslims die Europa nu overspoelen. De “Islamitisch Wehrmacht van Allah” blijft ongehinderd doormarcheren; logistiek verzorgd door de toekomstige slachtoffers. Het idee dat een van de moordenaars was een Syrische “vluchteling” die in Griekenland was geregistreerd, doet niet terzake. Wat kan de oude politiek het schelen dat de meeste slachtoffers zijn tieners en jonge mensen in de ’20 en begin ’30”? Velen studenten aan de Sorbonne? NEE! ..De “Morchen Knochen” van de Flower Power Generation zouden niets veranderen. Dat moeten de studenten van de Sorbonne doen, zodra zij langzaam uit de nachtmerrie wakker zouden worden. Ze zouden begrijpen dat de politiek-correcte Culturele-Marxisme is een bedrog. Dat de exotische troetelbeestjes gevaarlijk zijn voor het bestaan van Frankrijk, het bestaan van Europa en zelfs voor hun eigen fysieke bestaan.
LikeLike
Och, genadeloos toeslaan. Over 2 weken zijn er regionale verkiezingen in Frankrijk en Hollande is als de dood dat ze op le Pen gaan stemmen. Vandaar al dat verbale spierballen-gerol.
LikeLike
Natuurlijk, de RODEN- PvdA-SP) de GROENEN (GL) en de huichelaars van het CDA( Christenen Dienen Allah) , met inbegrip van de NEP LIBERAAL RUTTE (VVD) cum suis, vinden het GEWELDIG! Nederland+LUILEKKERLAND: en iedereen is volgens de voornoemde gekken en criminelen van harte welkom. Vaarwel Nederland….we gaan naar de kloten! En de RODEN der EUSSR zagen dat het goed was….
LikeLike
Tom , je vergat de landverraders van D66 met weerhaantje Pechkneus !
LikeLike
@Koddebeier: 18.54. uur. Ma culpa, waarde koddebeier. Bedankt voor de aanvulling!
LikeLike
Ik lees net op http://www.elsevier.nl dat de Polen, NIET EEN HAATBAARD of UITVRETER meer binnen laten! Daar luistert de regering tenminste naar het volk. En wat doet RUTTE: HELEMAAL NIETS dan lachen, en slap ouwehoeren.
LikeLike
Zij kunnen terug.
UN: Über 1 Million Syrer konnten nach Hause dank Russlands Einsatz
Russland verzeichnet ständig neue Erfolge im Kampf gegen die Terrormiliz Islamischen Staat in Syrien. Nun meldet der russische Vize-Außenminister, dass, nach Schätzungen von UN-Organisationen, bereits über eine Million Menschen in Syrien wieder in ihre Häuser zurückkehren konnten.
…
http://www.epochtimes.de/politik/welt/un-ueber-1-million-syrer-konnten-nach-hause-dank-russlands-einsatz-a1283602.html
LikeLike
Heel goed nieuws:voor hen en voor ons!Geef het even door aan Coa en Rutte!En de verdere slinkse kliek!
LikeLike
Het eerste wat geschrapt moet worden is gezinshereniging!Nergens voor nodig:ze kunnen en gaan,ook bijna allemaal ieder jaar op vakantie naar hun thuisland,dus kunnen ze daar ook blijven!Maar dat willen de asielprofiteurs niet zien!
LikeLike
En niet vergeten dat die trut van een manneke P. verklaard heeft dat er helemaal niet bijstandstoeristen asiel aanvragen. Het was allemaal bangmakerij. Toch?
LikeLike