De Tsjechische president Miloš Zeman.
Bekijk HIER de video (Engelse ondertiteling)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Jan”
Bekijk HIER de video (Engelse ondertiteling)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Jan”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Heer M op DUIDELIJK (114) . . . | |
D.G.M.Holland op VIDEO Jensen: “Het tij i… | |
E.J. Bron op LONGREAD: Hoogmoed komt voor d… | |
Bas op Definitie van dictatuur . .… | |
WC op CITAAT Margaret Thatcher | |
Bas op De Belgische regering heeft ha… | |
Yvonne op STEM PATRIOTTISCH! | |
VarAway op Reactie op de linkfascistische… | |
Bas op Aan Clowntje Clusterfuck | |
Klaas op Geert Mak . . . | |
Peter op Marine Le Pen voor de poorten:… | |
Bas op Geert Mak . . . | |
Knalkopje1 op FOTOSHOPPER | |
Giny op Binaire verkiezingen | |
bobzelf op Onverkoopbaar “AstraZeneca”-va… |
Pingback: VIDEO: De Tsjechische president over de onverenigbaarheid van de islam met het Westen – Rechtsaf doorzee
Volkomen eens.. De islam hoort en past niet in het westen, al denken stompzinnige politici van wel, maar ja wat wil je met maar één hersencel !
LikeLike
Kritiek op Angela Merkel neemt toe: ‘De enige bondgenoot die ze nog heeft, is Juncker’
‘De positie van de Duitse bondskanselier wankelt’, zo omschrijft het Duitse Der Spiegel de politieke storm waarin de Duitse bondskanselier Angela Merkel terecht is gekomen. Na gemor vanuit Europa, neemt de kritiek op haar vluchtelingenbeleid ook in eigen land toe. Maar ‘Europa heeft Merkel nodig’, benadrukt politicoloog Maurits Meijers.
Half december kreeg de Duitse bondskanselier Angela Merkel tijdens het partijcongres haar partij CDU nog op één lijn. Haar toespraak leverde de bondskanselier een applaus op van maar liefst 9 minuten en 40 seconden. En toen was er Keulen. Lees verder >>>> http://www.knack.be/nieuws/wereld/kritiek-op-angela-merkel-neemt-toe-de-enige-bondgenoot-die-ze-nog-heeft-is-juncker/article-normal-649329.html
LikeLike
Het schijnt dat men in de Oostblok-landen VOOR de val van de muur absoluut niet aan drugs kon komen. Vanaf de jaren 60 tot aan “de Wende”, zijn de mensen daar dus veel gezonder opgegroeid dan hier. Ik zou me kunnen voorstellen dat de Oost-Europese machthebbers van nu, (die dus in die tijd zijn opgegroeid), ook veel gezonder DENKEN dan onze “leiders”.
De islamisering van het westen is het gevolg van drugsgebruik.
LikeLike
“de Oost-Europese machthebbers van nu, (die dus in die tijd zijn opgegroeid), ook veel gezonder DENKEN dan onze “leiders”.
Dat weet ik wel zeker.
LikeLike
Al die drugs komen uit islamitische landen. Die worden meegenomen en verhandeld.
LikeLike
Hier gaat het uiteindelijk om±
http://xandernieuws.punt.nl/content/2016/01/IMF-Miljoenen-migranten-gebruiken-om-Europese-lonen-te-verlagen
http://depatriotten.weebly.com/
LikeLike
@Drs>P: 16.44. uur, op 23/01. Dat heeft U goed gezien. De schofterige ONDERNEMERS/WERKGEVERS, – ik noem met name Wientjes- spelen onder een hoedje met de politieke gangsters, “van links tot rechts”, de RODEN der EUSSR, Bilderberg en de NWO! Ze WILLEN ONS weer degraderen tot SLAVEN!
LikeLike
Dit is op Kattukse Vrienden voor Israël herblogd.
LikeLike
Het zou goed zijn als hij andere landen oproept tot boycot van Brussel.
LikeLike
Pingback: De EU “pleegt rituele zelfmoord” | E.J. Bron