1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.277 andere volgers
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
Hoe kun je in hemelsnaam ‘fans’ van dit gore tuig zijn? Dit is toch verschrikkelijk? Je zult er maar wonen en die barbaren sluipen om je huis heen en dagen je steeds uit!
Ik kan me best voorstellen dat de zoon met een geweer naar buiten kwam. Op welke manier moet je dat tuig anders schrik aanjagen?
Het zou goed zijn als de rest van de buurt zich solidair met deze mensen zou verklaren, en als één blok tegenover dat Afrikaanse tuig zou gaan staan. Je kunt deze mensen toch niet aan hun lot overlaten?
LikeLike
Het zijn gewoon treiteraars van de ergste soort. Ze vermaken zich met een glimlach op hun gezicht, maar wachten op een kans dat arme gezin de puinpoeiers in te slaan.
LikeLike
Een voorbode wat straks in heel Europa gaat gebeuren? Ben bang van wel.
LikeLike
Dit is op Kattukse Vrienden voor Israël herblogd.
LikeLike
De krant ” Het Laatste Nieuws ” heeft al gemeld: ” Vluchtelingen vallen neonazi’s aan “
LikeLike
Auw, dat kan ik ze toch van harte afraden …
Ik bedoel natuurlijk: foei, stoute neonazi’s. (Jaja, Feind hört mit)
LikeLike
Pingback: De spanning loopt hoog op tussen de bewoners en parasieten te samen met hun fans in Calais (+ video!) – Rechtsaf doorzee
Dit soort opstootjes zijn voorbodes van iets veel groters, er komt een moment dat de laatste druppel in de overvolle emmer valt.
LikeLike
Het is net een zwerm strontvliegen die je probeert van je af te slaan.
Vreselijk, wát een zwaar bestaan hebben die mensen…
LikeLike
Typisch, meneer wordt meteen omschreven als een neo-nazi.
Volgens mij is hij echter volkomen normaal….
Dat gespuis die al die rotzakken hier heen haalt, dat zijn de neo-nazi`s…
Brussel dus, Juncker Zuipschuit, Fransje Timmerlul, , Muttie Merckel,
en verder hun opdrachtgevers in de schaduw…
LikeLike