STEENWIJK – Een 12-jarig meisje is dit weekend aangerand in een zwembad in Steenwijk. De politie heeft een 16-jarige jongen aangehouden als verdachte. Het gaat om een “vluchteling” met een verblijfstatus, schrijft de Steenwijker Courant.
Het jonge slachtoffer was zondag aan het zwemmen in zwembad De Waterwyck toen een jongen zich aan haar vergreep. Het meisje heeft direct met haar ouders aangifte gedaan van het incident. Mede dankzij hulp van het zwembad kon de verdachte snel worden aangehouden.
Bron:
www.telegraaf.nl
(h/t “Driek”)
Dit is nog maar het begin en er komt voorlopig geen einde aan door die schooiers want meer zijn ze niet, en zo een krijgt een verblijstatus, wat zal er later van die kwal terecht komen.UITZETTEN EN WEG ERMEE
LikeLike
Nog een aanrander:
’Camiel Eurlings aangeklaagd voor mishandeling ex-fotomodel’
HAARLEM –
Oud-minister Camiel Eurlings zou zijn aangeklaagd door een ex-fotomodel wegens mishandeling en het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel. Dat meldt een ingewijde aan zakenblad Quote.
Het ex-fotomodel zou afgelopen oktober zijn aangevallen door Eurlings bij een feestje in Bloemendaal, meldt Quote. De vrouw liep daarbij onder meer oogletsel, gescheurde oorlellen en een gebroken elleboog op.
…
http://www.telegraaf.nl/binnenland/25249216/___Eurlings_aangeklaagd___.html
LikeLike
dan kan ik je nu al vertellen dat die aanklacht de prullenbak in gaat, let maar op !
Camiel Eurlings……..hoooogere status als jullie denken……
LikeLike
Deze zingende zaag heeft hiermee wederom opnieuw bewezen over nog meer capaciteiten te beschikken dan men dacht dat hij niet zou bezitten.
Eurlings logenstraft met deze gewelddadige verkrachting een ieder die hem in aanvang als een gewoon doorsnee incompetent figuur neer zette.
Deed hij dit in het verleden al door bijvoorbeeld onze nationale trots de KLM zodanig zonder enige leiding te laten functioneren, dat hij daarmee iedereen bewees nog beter iets anders niet te kunnen doen…
Met de aanranding van een ordinair fotomodel maakt hij echter op spectaculaire wijze alle beloftes uit het verleden omtrent zijn persoon en karakter waar.
Camiel Eurlings geeft hiermee als opvolger van Rutte en lijsttrekker van de VVD, het startschot voor zijn campagne als onze nieuwe Minister President…
LikeLike
de volgende M.P. wordt Pechtold ( heb ik gelezen, staat al vast, zoals vrijwel alles al vast staat, jaren vantevoren : a. men heeft een PLAN…..b. men werkt naar DAT plan toe ( Pechtold is al LANG voorgesteld op de Bilderbergconferenties, waar dat gebeurd )
LikeLike
O maar dan zal LINKS wel gauw zorgen, dat deze “zieligerd”, vrij komt.
LikeLike
En nu maar afwachten in welke doofpot dit verdwijnt…
LikeLike
Helemaal de tering slaan en dan het land uit pleuren, oprotten met die smerige asielratten!!
http://depatriotten.weebly.com/
LikeLike
Omdat hij op 1Maart 2005 in Ochtrup, Duitsland een meisje van 15 jaar had verkracht, heeft de rechtbank van Rhénanie-du-Nord-Westphalie, een Syrische “vluchteling” van 42 jaar oud, veroordeeld tot een gevangenisstraf van 3 jaar en 10 maanden.
De Rechtzitting was al voor 2006 geplanned, maar de aangeklaagde was ervan doorgegaan.
Terug naar Syrië.
In de herfst van 2015 kwam hij met de “grote-stroom” vluchtelingen terug en werd bij een controle geïdentificeerd.
Hij liet documenten zien met een andere naam, maar de politie was al op de hoogte van alle andere identiteiten, die hij had gebruikt.
42-jähriger Flüchtling aus Syrien muss für knapp vier Jahre in Haft
http://www.wn.de/Muensterland/Kreis-Steinfurt/Ochtrup/2254255-Jugendschoeffengericht-verurteilt-Vergewaltiger-42-jaehriger-Fluechtling-aus-Syrien-muss-fuer-knapp-vier-Jahre-in-Haft
LikeLike
“Het gaat om een “vluchteling” met een verblijfstatus…”
Normaal gesproken zou je verwachten dat zijn verblijfsstatus wordt ingetrokken. Het tegendeel zal wel het geval zijn. Zijn taakstraf zal wel bestaan uit het volgen van een cursus “Blijf met je klauwen van onze meisjes af”. Maar als hij zich beroept op de koran, zal hij daar ook wel onderuit komen.
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeLike
Hoogste tijd om hem weer in gebruik te nehmen !
http://ep.yimg.com/ca/I/hamiltonholtinc_2254_34213261
LikeLike
Ik mag toch hopen dat hij zwaar gestraft gaat worden? Als zelfs 16-jarigen zich al op deze smerige manier misdragen voorspelt dit een hoop ellende voor de toekomst. Onze vrouwen en meisjes lopen groot gevaar met die overal aanwezige oversekste misbaksels!
Beter is het als ze hun recht op asiel kwijt raken en uitgezet worden. Ik word zo langzamerhand kotsmisselijk van al die verhalen van geweld waarbij seksuele handelingen een rol spelen. Werkelijk, ik KOTS ervan!!
IK WIL ONS/MIJN NEDERLAND TERUG, ZÓNDER MOSLIMS!!!
LikeLike
Islamitische “Opvoeding”!!!!!
Baby wordt “gecorrigeerd”…………………
http://www.dreuz.info/wp-content/uploads/Les_migrants_ont_tout_a_nous_apprendre.mp4?_=1
LikeLike
Wat zou ik dat gore klerewijf graag keihard in d’r gezicht slaan! DIT DOE JE TOCH NIET ALS MOEDER???
LikeLike
De walgelijke domheid en afstotelijke onmenselijkheid van deze vrouw bevestigt de woorden van de profeet. Zo iemand hoort inderdaad in de hel.
LikeLike
Dit is het niveau van de SS-Nazi-kampbewakers in WOII!!!!!!!!
LikeLike
Die knaap met z’n hele rotzooi oppakken, status afnemen, op het vliegtuig zetten en terug bonjouren naar de woestijn dan wel land van herkomst, oprotten uit Nederland.
Dat is de oplossing tegen misdadige barbaren.
LikeLike
Zo is het. Een andere optie is er niet.
LikeLike
Geen aangifte.
Die had ik ter plekke verzopen.
Dat zweer ik op ’t graf van mijn moeder.
LikeLike
Is er nu echt niemand om dat pleuris jong van 16 jaar 5 minuten onder water te houden?
Ook het filmpje van die baby die klappen krijgt…die vrouw is een sadistische imbeciel.
Arme, arme baby.
Het lijkt mij een Gen defect bij zulk sadistisch volk.
LikeLike
Het sadisme wordt aangeleerd in de moskee en de madrassa.
Ongelovigen moet je zo wreed mogelijk om zeep helpen; anders bekeren ze zich nooit.
LikeLike