Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t Peter Rissing
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t Peter Rissing
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Wolf op Migrantenhelpers deinzen voor… | |
Cathja op CARTOON . . . | |
Wolf op Ik sta vierkant achter Donald… | |
Wolf op Rusland en China: Alliantie te… | |
Ad bos op Ik sta vierkant achter Donald… | |
htskday op Ontslagen kardinaal: “Islamiti… | |
htskday op Ontslagen kardinaal: “Islamiti… | |
Wolf op Raffie Chohan vrijgesproken va… | |
Wolf op Politiekcorrecte partijen hebb… | |
Wolf op Big Pharma heeft al $ 150 milj… | |
vangie1206j op Migrantenhelpers deinzen voor… | |
Willem op Raffie Chohan vrijgesproken va… | |
vangie1206j op Ik sta vierkant achter Donald… | |
Republikein op Ik sta vierkant achter Donald… | |
Mariette VandenMunck… op Ik sta vierkant achter Donald… |
Zou hij niet weten dat z’n mohammedaanse beschermelingen homo’s haten?
Of zou hij tóch hetero zijn en geen vrouw kunnen krijgen omdat z’n leuter net zo slap is als z’n ruggengraat?
LikeLike
Een interessant maar volstrekt onzinnig idee
door Hannibal
De Tsjechische president Milos Zeman kwam gistermiddag met het idee om Griekenland een deel van haar schuldenberg te laten afbetalen door een aantal van haar duizenden eilanden te gebruiken als locatie voor AZC’s waarheen het grootste deel van de ingestroomde asielmigranten van afgelopen jaar heen zouden moeten worden verplaatst.
Het is een aantrekkelijk idee vanuit oogpunt van twee vliegen in één klap, maar de terugslag van die klap zou het Europa van de eenentwintigste eeuw vreselijk kunnen ontwrichten. Zeker net zo ongewenst als het vooruitzicht van een nieuwe Europese onderklasse met miljoenen ex-vluchtelingen die de Europese steden gaan bevolken.
http://verenoflood.nu/een-interessant-maar-volstrekt-onzinnig-idee/
LikeLike
Die Turkse portemonnee is zo te zien goed gevuld, door de EU wellicht?
LikeLike
Turkije moet je anders aanpakken; voor iedere nepvluchteling, die ze doorlaten, sturen wij 2 Turken terug. Te beginnen met iedere kansenturk met een strafblad.
LikeLike