Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Jan”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Jan”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Klaas op Tweet van Geert | |
duinsnip op VIDEO: Legendarische toespraak… | |
Klaas op Tweet van Geert | |
Marc op VIDEO: Legendarische toespraak… | |
Alphons Mantel op Tweet van Geert | |
Peter op VIDEO: Legendarische toespraak… | |
Monalisa op Tweet van Geert | |
Monalisa op Tweet van Geert | |
wauso op Tweet van Geert | |
wauso op Tweet van Geert | |
Julia op VIDEO: Inbreng Geert Wilders (… | |
Julia op FOTO: Nederland, 17 januari 20… | |
Klaas op Tweet van Geert | |
Julia op VIDEO: Legendarische toespraak… | |
karton op VIDEO: Legendarische toespraak… |
Het zou een mooie manier zijn om van de gutmenschen af te komen !
LikeLike
Domme mensen bestaan helaas maar al te echt, het erge is dat ze ons nog meenemen in hun gevaarlijke avontuur.
LikeLike
Gutmenschen en socialisten, de grootste pleitbezorgers, van de islamisering van Duitsland, maar ook van de andere Europese landen.
LikeLike
🙂
LikeLike
NWO-trollen zijn LEEG-HOOF-DEN. Daar zit weinig goeds in. Hersencellen ‘verschrompeld’ door de hyper-actieve leugen-breïerij
LikeLike
Knuffelnichten, verwijfde watjes, ‘wees welkom’-trutten en tolerantie-goeroe’s helemaal in euforie, terwijl die primitieve mohammedaan op het punt staat om de hele zaak op te blazen.
Met zulke linkse schertsfiguren komen we er wel…
LikeLike
Schitterend jan!
LikeLike
Vind hem goed gevonden.

LikeLike
Zij zullen de eersten zijn die hangen.
Maar ze willen het niet weten.
”Denk nou eindelijk eens POSITIEF en ga uit van het GOEDE in je medemens.”
Zo blaten zij.
Zelfs na Auschwitz durven ze dat nog te blaten.
Die ellendige cultureel marxistische leeghoofden…….
De Bijbel zegt iets heel anders over de mens..
Rom.3:10-18;
Er is niemand rechtvaardig is, ook niet een.
Er is niemand, die verstandig is, er is niemand, die God zoekt.
Allen zijn zij afgeweken, te zamen zijn zij onnut geworden; er is niemand, die goed doet, er is er ook niet tot een toe.
Hun keel is een geopend graf; met hun tongen plegen zij bedrog, slangenvenijn is onder hun lippen.
Welker mond vol is van vervloeking en bitterheid.
Hun voeten zijn snel om bloed te vergieten.
Vernieling en ellendigheid is in hun wegen.
En de weg des vredes hebben zij niet gekend.
Er is geen vreze Gods voor hun ogen.
DAT tekent de mens ten voeten uit!
En in het bijzonder de linkse, socialistische ”Gut”-mensch.
LikeLike
@Taljaard: 23.03. uur, op 25/03. Het is precies zoals je het zegt, Taljaard. Maar dat wil de “goedmens”, en de socialist nooit inzien! Helaas.
LikeLike