Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “danny”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “danny”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Henk der Niederlände… op VIDEO: Russische drone schakel… | |
scherpschutter1943 op Deal voor de bühne | |
BosscheBol op VIDEO: Martin Bosma (PVV) over… | |
BigLJohn op FOTOSHOPPER | |
scherpschutter1943 op Deal voor de bühne | |
Geert op Moskou: Nog vier Leopard tanks… | |
Jules Vismale op Moskou: Nog vier Leopard tanks… | |
BosscheBol op Wantrouwen UFO´s en nog meer… | |
scherpschutter1943 op Deal voor de bühne | |
BigLJohn op Saoedische kroonprins dreigt m… | |
ronjaspers op FOTOSHOPPER | |
BigLJohn op Kabinet plunderde ongevraagd d… | |
scherpschutter1943 op Moslims . . . | |
BigLJohn op Lidstaten EU verliezen steeds… | |
LUCIA op Krankzinnige VN-plannen: Bill… |
Dat is de drijfveer van de moslims om andere volkeren te vermorzelen. Bij hun kom je iedere keer weer op hetzelfde uit. Westers en Oosters gaat niet samen en dat kan je nu eenmaal niet afdwingen.
LikeLike
Noord Amerika en Zuid Amerika gaan goed samen!
Rusland en China zijn communistisch landen.
Waarom Noord Europa en Zuid Afrika gaan niet goed samen?!
Islam blijkt de grootste probleem, sommigen hebben geen tederheid!
Gehard door de opvoeding, denk ik…..of slechte onderwijs…..
LikeLike