Christenen in Engeland zijn een handtekeningenactie gestart voor de Pakistaan Aqueel Masih. Moslims hakten op 24 juni de armen van Masih af toen hij weigerde zich te bekeren tot de islam.
De christen Aqueel Masih werkt bij een tankstation in de Pakistaanse stad Lahore. Hij helpt klanten niet alleen bij het tanken, maar verricht ook kleine reparaties aan auto’s. Op 24 juni vragen twee mannen of hij met hen mee wil gaan naar hun dorp, om daar een auto te repareren. In het dorp aangekomen roepen de mannen Masih op om zich te bekeren tot de islam. Volgens hen is daar alle reden toe; ook de vader van Masih is moslim geworden.
Als Masih blijft weigeren om het christendom af te zweren, worden zijn beide armen er met een bijl afgehakt. De christen belandt bewusteloos in het ziekenhuis.
Lees verder>>>
(h/t Wim van Schaik)
Wachttijden met dit soort chirurgen, worden drastisch ingekort.
http://www.britishpakistanichristians.org/blog/christian-man-alleges-arms-chopped-off-for-not-converting-to-Islam
LikeLike
Een Pakistaanse martelaar dient zich aan.
Maar voordat beide handen zijn afgehakt is het te hopen dat hij via bemiddeling vrij komt en naar Europa mag afreizen. Deze Aqueel Masih is een ware held !
In herinnering Yevgeny Rodionov.
LikeLike
Een uiterst sadistisch wrede en laffe daad op een weerloos slachtoffer dat graag mensen hielp.
LikeLike
Helemaal mee eens !
LikeLike
Verschrikkelijke beesten…! We zullen ze hier totaal vernietigen…!!!
LikeLike
Wat is de islam toch vredig religie, maar niet heus. Het is een vrijbrief om mensen te vermoorden of te verminken, in een woord walchelijk.
LikeLike
Ze zijn een handtekeningenactie gestart. Nou geweldig toch. Stelletje ….., de beuk moet erin! Het moet afgelopen zijn met dat barbaarse geloof! En wel NU!
LikeLike
Een evenredig omgekeerde actie kan na een dergelijke zinloze wreedheid op zich laten wachten.
LikeLike
In Pakistan (het land van de reinen) heerst de sharia. De sharia geldt in een islamitisch land ook voor niet moslims. De sharia zegt dat een niet moslim voor een sharia rechtbank niet tegen een moslim kan getuigen. We kunnen ons wel druk maken in ons nog seculiere westen maar het zal niets opleveren. Zei nog iemand iets over mensenrechten en zo. Die gelden in een islamitisch land niet. Het OIC heeft bepaald dat overal waar de islam heerst het mensenrecht aangepast moet zijn aan de wetten van Allah, de sharia.
LikeLike
Het zijn maar 2 armen , zo doe je een hoofd van een 12 jarig jongetje .
LikeLike
Dat zouden de moslims hier ook moeten doen bij de christelijke heren Buma, van der Staaij en Segers. Heeeel misschien gaan ze dan eindelijk eens nadenken over de gevolgen van je land laten bezetten door moslims.
In ieder geval zijn we dan ook van hun priemende vingertjes af.
LikeGeliked door 1 persoon
Buma met zijn CDA-club leden leven waarschijnlijk nog in een wereld van knuffels en pluche binnen de kerk m.a.w. een ideale werkelijkheid.die er van uit gaat dat een bezetting met gods wil wel over zal waaien ! Niets is minder waar!
Als hij politiek geen actie onderneemt, dit land zijn grenzen te laten sluiten, is hij straks idem het volgende slachtoffer van deze ziekelijk taferelen… Immers hij is christen !
LikeLike