“De ontwapening van de bevolking is in de kern de ontwapening van de slachtoffers.”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Sjaak”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Sjaak”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Piet friet op Tweet van Geert | |
David op Orbán beschuldigt EU van … | |
Niek op Orbán beschuldigt EU van … | |
stradivotsi op Hongaarse minister van Justiti… | |
boorzalf op FOTO | |
stradivotsi op Verkiezingsfraude in de VS… | |
stradivotsi op Verkiezingsfraude in de VS… | |
stradivotsi op Na het Eurovisie Songfestival… | |
Ravian op Na het Eurovisie Songfestival… | |
Julia op Orbán beschuldigt EU van … | |
Ton Ruygrok op Na het Eurovisie Songfestival… | |
Ravian op Senior Engineer van Twitter ge… | |
Harry op Tweet van Geert | |
Harry op Na het Eurovisie Songfestival… | |
Voorman op Tweet van Geert |
Wat inhoud dat wij overgeleverd zijn, maar willen wij dat ? NATUURLIJK NIET. WE MOETEN ONS OOK BEWAPENEN !!!
LikeLike
Het recht op zelfbescherming is een menselijk recht. Iedereen die een ander dit recht ontzegd of ontneemd door de middelen te verbieden om zichzelf te beschermen pleegt een misdaad tegen het mens zijn.
In de geschiedenis is het ontnemen van wapens steeds het begin geweest van slachtpartijen. Julius Ceasar begon ermee door het volk dat we nu Zwitsers noemen te ontwapenen en af te slachten tot een tiende van de oorspronkelijke grootte. Adolf Hitler verbood het de Joodse burgers om wapens te bezitten in de jaren 30, een paar jaar later waren de Joden machteloos.
Toen het ijzeren gordijn viel was in Bulgarije een van de eerste wetten het recht op wapenbezit en het dragen ervan. Andere landen in de Balkan hebben ook wetten die wapenbezit als recht toekennen aan de bevolking. De reden is simpel, men is niet vergeten hoeveel famillieleden er zijn afgemaakt in en na de oorlog zonder dat ze ook maar een schijn van kans hadden.
Wapenbezit is iets waar geen discussie over moet zijn, tenzij het recht op leven ook ter discussie staat.
Het verbod op het bezit van wapens is een voorteken dat genocide op komst is. Wapen u!
LikeGeliked door 1 persoon
Zeer sterk opgemerkt…
Ik hoop dat het Nederlandse volk wel goed, maar niet gek is.
Bewapen u, verzin alternatieven.
LikeLike
Hadden wij maar een 2nd Amendment zoals in Amerika, die ons het recht op zelfverdediging en dus ook op wapens gaf. Want we staan nu tegenover vijanden die levensgevaarlijk zijn. En de overheid doet niets om ons te beschermen.
LikeLike
* En de overheid doet niets om ons te beschermen.
– De overheid in West-Europa is alleen nog maar bezig om de vijand tegen de eigen inwoners te beschermen.
Daarom verdienen WIJ de hoogstmogelijke straf en worden worden ZIJ bij iedere misdaad gewoon weer vrij gelaten en doen het morgen gewoon weer.
Duitsland is inmiddels al bezig een leger van haatbaarden per vliegtuig te importeren met zo’n 10.000 per week, om deze straks de eigen bevolking te laten afmaken.
(maar dit importeren van 10.000 p.w. wordt buiten de media gehouden en moet geheim blijven)
Als je 40+ er bent..ga je het echt niet meer tot je pensioen uitzingen in Europa.
Ons volk zal straks zelf moeten vluchten richting oostblok landen of Rusland….
LikeLike
De overheid verbiedt wapenbezit omdat ze de bescherming van haar burgers heeft overgenomen.
Als de overheid tekort schiet in die bescherming is wapenbezit.een noodzaak voor zelfbehoud.
LikeLike