(Vertaling: E.J. Bron)
De Duitse binnenlandse veiligheidsdienst heeft de patriottische Identitaire Beweging op zijn observatielijst gezet. In een videoboodschap (onderaan dit artikel) bevestigt de voorzitter van de Identitaire Beweging Oostenrijk, Martin Sellner, dat de beweging zich niet zal laten intimideren door deze maatregel.
Sellner: “We doen niets wat verboden is”
In zijn boodschap laat Sellner de chef van de Duitse binnenlandse veiligheidsdienst, Hans-Georg Maassen, weten dat de Identitairen zich niets zouden aantrekken van deze. Men zou zich niet laten intimideren of zelfs wegduiken. Men zou niets doen wat verboden is, maar zich inzetten voor zijn geboortegrond en land.
Binnenlandse veiligheidsdienst “ideologisch aangestuurd”
Terwijl de binnenlandse veiligheidsdienst de bevolking niet tegen radicaalislamitisch terrorisme zou kunnen beschermen en aan het linkeroog blind zou zijn, zou men de Identitairen ervan beschuldigen het liberaal-democratische staatsbestel te bedreigen, vat Sellner de ideologische basisrichting van de binnenlandse veiligheidsdienst samen.
Passief tegen terreur van radicale islamieten
Men zou hebben toegestaan dat Europa door radicaalislamitische terreur wordt geteisterd, en zou nu de brutaliteit bezitten om de Identitairen voor te stellen als grondwet-vijandig, omdat zij zich vreedzaam tegen de massa-immigratie uit het Midden-Oosten verzetten, bekritiseert Sellner de handelwijze van de binnenlandse veiligheidsdienst. Hij bevestigt echter dat de Identitairen niet mee zullen doen aan het spelletje van repressie en onderdrukking, maar offensief zullen blijven ageren.
Hier de videoboodschap van Martin Sellner:
Bron:
www.unzensuriert.at
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
LikeLike
He, he, er gaat iets gebeuren. Eindelijk mensen worden wakker. Laten ze nu eindelijk eens die grenzen sluiten en alles wat er binnen komt er retrograad eruit flikkeren.
LikeLike
Ja, we richten ons liever tot/tegen die mensen waar we het minst van te vrezen hebben.
LikeLike