BRUSSEL – Twee van de drie mannen die in juni in Brussel werden opgepakt omdat ze een aanslag zouden beramen op onder meer een plek waar voetbalfans naar het EK keken, worden onder voorwaarden vrijgelaten. Dat heeft de Brusselse rechtbank woensdag bepaald, melden hun advocaten.
Het gaat om Moustapha Benhattal (40) en Jawad Benhattal (29), familieleden van de twee broers El Bakraoui, die zich opbliezen bij de aanslagen van 22 maart. Ze kennen ook andere terrorismeverdachten.
Nadat volgens de politie uit afgeluisterde telefoongesprekken was gebleken dat ze aanslagen wilden plegen, doorzochten agenten veertig woningen en 152 garageboxen. Daarbij werden geen wapens of explosieven aangetroffen.
Volgens de advocaten is er nooit een plan voor een aanslag geweest en was sprake van foute interpretaties en misverstanden.
Bron:
www.telegraaf.nl
(h/t “Tistochwat”)
Natuurlijk, laat maar vrij. Kunnen de verantwoordelijken weer krokodillentranen plengen, als bij een komende aanslag deze twee betrokken zijn.
LikeLike
Kunnen zij het nog eens proberen en misschien slagen zij nu beter.
LikeLike
De advocaten van de duivel doen er alles aan om dit soort gasten vrij te pleiten.
Das toch ook niet te filmen?
Hebben die advocaten ook geen vrouw,kinderen en kleinkinderen?
Of zoiets als een GEWETEN?
Ik kan er soms geen touw meer aan vastknopen (gezegde)
LikeLike
Hahaha, die Belgische overheid toch, wat een stelletje zieligerds.
LikeLike