De nieuwe Canadese minister van Buitenlandse Zaken mag niet naar Rusland

screenshot_31

(Door: Marco Maier – Vertaling: E.J. Bron)

De Canadese minister-president Trudeau heeft een nieuwe minister van Buitenlandse Zaken benoemd. Maar deze zorgt voor een probleem: ze staat op de sanctielijst van Rusland.

Sinds het jaar 2014 staat Chrystia Freeland op een Russische sanctielijst, die opgesteld werd als tegenmaatregel tegen de door Canada uitgevaardigde sancties met betrekking tot Russische personen. De Canadezen hadden zich destijds bij de VS en de EU aangesloten bij de sancties, toen de terugkeer van de Krim naar Rusland besloten zaak was.

Freeland kwam op de Russische sanctielijst terecht, omdat de Canadees-Hongaarse politica, die vroeger ook als journaliste in Kiev en Moskou werkte, zich als afgevaardigde van de Liberalen in Canada in 2014 voor de Oekraïne inzette en anti-Russische standpunten innam.

Voor de regering-Trudeau betekent dit echter: zolang men er niet toe bereid is de Russen tegemoet te komen wat betreft sancties tegen personen, zullen de diplomatieke betrekkingen tussen de beide landen ingevroren blijven. Waarbij men er echter sowieso van uit kan gaan dat de nieuwe Canadese minister van Buitenlandse Zaken de tot nu toe vijandige koers van het land tegenover Rusland zal voortzetten en wellicht zelfs nog zal intensiveren.

Bron:
www.contra-magazin.com
Door: Marco Maier

Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)

Over E.J. Bron

www.ejbron.wordpress.com
Dit bericht werd geplaatst in Canada, Rusland. Bookmark de permalink .

14 reacties op De nieuwe Canadese minister van Buitenlandse Zaken mag niet naar Rusland

  1. VarAway zegt:

    Pretty Boy & Baby face Justin Trudeau gaat het nog moeilijk genoeg krijgen zonder zijn
    vriendje Hussein Obama.

    Like

  2. Is dat even dikke pech voor die lul de behanger Trudeau. Ha ha, net goed.

    Geliked door 1 persoon

  3. Sjoe! zegt:

    Technisch moeten de Russen nu Freeland van de lijst afslaan.

    Like

  4. Pietersen zegt:

    Gaat lekker zo. Weg met al die hypocrisie zullen de Russen denken.

    Like

  5. kruisridder zegt:

    En maar denken dat het haar nu wel lukt, maar ook van een minister is Poetin niet onder de indruk. Het wordt tijd dat de Russen de touwtjes wat strakker aantrekken. Het dichtdraaien van de gaskraan naar de EU bijvoorbeeld.

    Geliked door 3 people

  6. cefas zegt:

    Canada, zit met Trudeau, op een falikant verkeerde koers, net als zijn taalgenoot, Hollande in Frankrijk. Wat een ongelofelijke onbenullen, die hun landen in rampspoed leiden.

    Geliked door 1 persoon

    • paulzwueste zegt:

      Alles wat met socialisme te maken heeft is de grootste pest van de mensheid!
      Dit tezamen met die vervloekte islam.
      Het socialisme zal altijd verrotten tot communisme (Zie NL.!),
      en daarna verder verworden tot puur stalinisme!
      Daarna zal geheid de boel klappen en mag rechts weer orde op zaken stellen en het geld verdienen wat het socialisme (wat toch altijd weer daarna de kop zal opsteken) weer zal verspillen.

      Like

  7. Erik zegt:

    De vraag is hoe lang trudeau nog zit, hij is gekozen door de inmenging van Obama ,en deze beschermheer is vanaf vrijdag eeuwig golfen, maar de Canadezen zijn zijn immigratie en islamiserings politiek meer dan zat.

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s