(Vertaling: E.J. Bron)
Ongeveer 2,3 miljoen burgers mogen vandaag stemmen voor de deelstaatverkiezingen in de Duitse bondsstaat Schleswig-Holstein. Volgens de laatste peilingen, waarvan men zich, zoals we inmiddels weten, niet teveel moet aantrekken, staat de AfD op 5% (INSA) tot 9% (Forsa) van de stemmen en is het tussen de CDU en de SPD een nek-aan-nek-race met elk om en nabij de 30%.
Van de topkandidaat van de AfD voor Schleswig-Holstein, Jörg Nobis, hebben we tot nu toe helaas niet veel gehoord. Hier kun je hem zien tijdens een kandidatenduel op de NDR, waar hij, in tegenstelling tot zijn concurrenten, een zeer competente indruk maakte. Vanaf 18.00 uur volgen de eerste prognoses op basis van de eerste uitslagen.
Bron:
www.pi-news.net
Vertaald uit het Duits door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Ik heb de indruk dat S-H een zeer linkse zooi is.
De meest linkse spd-er zit er.
LikeLike
Wat zal die Anne-Fleur Dekker toch dagelijks haar ouders vervloeken omdat ze haar dezelfde initialen gegeven hebben.
LikeLiked by 2 people
Misschien met de hakken over de sloot.
LikeLike
Lyon : Des tracts anti-FN distribués à la messe ce dimanche.
Tijdens de Mis worden ANTI-FN pampletten uit gedeeld in de R.K Kerk te Lyon.
LikeLiked by 1 persoon
De Vatisatanisten zijn niet voor niets de bedenkers van de protestanten met dezelfde god maar dan in een ander pak en de socialisten maar dan met zonder god zodat ze ook de goddelozen bij de lul hadden. Of ze ook de islam hebben bedacht weet ik nog niet zeker.
LikeLike
God heeft een hekel aan religie, echt waar.
LikeLike