1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.286 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
“Europa denkt endlich um – und das ist gut so”
Außenminister Sebastian Kurz (ÖVP) hat seine Forderung nach einer Schließung der Mittelmeerroute am Montag in Brüssel bekräftigt.
Hier de link van het hele artikel:
http://www.krone.at/welt/europa-denkt-endlich-um-und-das-ist-gut-so-kurz-vor-eu-rat-story-578983
LikeLike
Persoonlijk denk ik dat Sebastian Kurz niet te vertrouwen is . . .
LikeLike
Waarom is dat zo, EJ?
LikeLike
Laat ik het “onderlinge wederzijdse wrijving” noemen . . .
LikeLike
(Zucht) l’Histoire se repète, Mirjam? Laatst kwam je namelijk óók al zo triomferend aan met een link naar een ‘prachtig’ interview met Aboutaleb.
Maar over de crowdfunding van Raf heb je dan opeens weer je twijfels. Het ware beter, als je dat zou omdraaien.
LikeLike
Wat ben jij toch een verwerpelijk persoon, Theresa. Je haat jegens mij kent geen grenzen, hé? Gewoonweg bah, dat is alles wat ik van jouw commentaar kan zeggen. Je moet mensen niet zo bedreigen, het staat je niet. Je wilt niet op deze site overheersen, maar in je commentaar gedraag je je exact het tegenovergestelde. Je doet alsof je de baas bent. Misschien voor jou de enige plaats waar je denkt dit waar te kunnen maken.
LikeLike
Over de crowdfunding van Raf heb ik geen twijfels, ik gun haar de donaties. Ze zal het geld goed kunnen gebruiken.
Ik draai niets om, Theresa. Ik hoef me nergens schuldig over te voelen en vooral niet over het feit dat jij iets niet begrijpt.
LikeLike
Ik denk bovendien dat je echt hulp nodig hebt, Theresa. Hier gaf je me ook al zo’n ‘indrukwekkende openbaring’ van je prachtige karakter.
https://ejbron.wordpress.com/2017/07/14/berlijn-39-jarige-wegens-houten-kruisje-aan-ketting-beledigd-en-geslagen/#comment-641584
LikeLike
Het ware beter, als jij eens stop met zeiken
h
LikeLike
Mirjam, dat gaat je niet lukken om Theresa ver te werpen als persoon.
Dan zal je toch wel een mannetje of 2, 3, mee moeten nemen.
LikeLike
Zo zo.
Wel, deze twee- of drievoudige redeloze uitbarsting bevestigt al mijn vermoedens. Verder hoef ik hier niet op in te gaan.
@Tineke van Schagen: En Paladijnen voegen in ieder geval niets wezenlijks toe, Tineke; dat je het maar beseft. Je kunt beter voor jezèlf opkomen, dan doorlopend voor haar.
LikeLike
Oh, toch nog iets, Mirjam: Lees even dit comment van me om 07.58u.:
Maakt meteen veel duidelijk.
LikeLike
Sorry: De Link: https://ejbron.wordpress.com/2017/07/14/berlijn-39-jarige-wegens-houten-kruisje-aan-ketting-beledigd-en-geslagen/#comment-641694
LikeLike
Tineke heeft gelijk, net als zovelen op deze site die je al tig keren de waarheid hebben gezegd, Theresa. Het wordt onderhand een hetze hoe jij mensen ‘achtervolgen’ blijft. Een ziekelijk ‘stalking’ iets. Heb je niets beters te doen de hele dag, dan alleen maar te bedenken, hoe je wraak kunt nemen op een blogsite?
@BertG.
Ik sta mijn ‘mannetje’ alleen, BertG. Als ik al een ‘mannetje’ ooit zou ‘nodig’ hebben om hier een battle uit te vechten, dan zou ik zeker niet iemand kiezen, zoals jij, die zich achter de ‘vrouwenrok’ van Theresa Geissler verschuilt en haar ‘likes’ nodig heeft om zich hier te profileren.
LikeLike
Oh, @Bert: De aap komt uit de mouw: Deze uitbarsting, dit ‘zeer’, zit ‘m goeddeels in de ‘likes’ die ik je gegeven heb!
Tja, @Mirjam, dat kan ik me indenken: Er wás een tijd, dat ik me aan dat soort dingen óók ergerde.
Maar dan kun je hier wel aan de gang blijven.
En dan nog iets, Dame: Niemand heeft mij of wie dan ook hier zonder meer “de waarheid” te zeggen.
Je kúnt het dóen, natuurlijk, maar dan kun je er op rekenen, respons terug te verwachten, zoals je hier nu, tot je agitatie, hebt kunnen merken.
Maar kakel vooral rustig dóór: Met elk woord wordt duidelijker, dat alles, wat je mij hier voor de voeten gooit, mínstens dubbel op jezelf terugslaat (Dat noemt men het boomerang-effect.): Kennelijk heb je zelf bv. evenmin veel anders te doen.
Zo, dat wás het weer, wat mij betreft. Wat jij ermee doet, moet je zelf weten, maar ik volg de beproefde strategie: Ik werp geen blík meer op dit topic. (is me de vorige keer óók aardig gelukt, nadat ik het zelf had aangekondigd, dús……)
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb er maar even een like aan gegeven, dat doen partners in crime nou eenmaal.
LikeLike
Marian geeft hier op dit artikel een heel goede comment, Theresa. Marian ik leen hem even van jou en quote hem even hier, in een andere context, als je het goed vindt?
Ik verwissel alleen even het onderwerp. Dit zeg ik dus, en niet Marian:
Quote: ‘De comments van Theresa Geissler op iemands commentaar zijn nog veel erger dan Zevenblad in je tuin, niet uit te roeien. Ze duiken iedere keer weer op, omdat het ondergronds woekert. Einde quote.
Ondanks haar eeuwig terugkerende beloftes:
Quote: ‘Zo, dat wás het weer, wat mij betreft. Wat jij ermee doet, moet je zelf weten, maar ik volg de beproefde strategie: Ik werp geen blík meer op dit topic. (is me de vorige keer óók aardig gelukt, nadat ik het zelf had aangekondigd, dús……)’ Einde quote.
Nou, Theresa ik ben benieuwd hoelang je het nu weer uithoudt? Zullen we zeggen tot over een minuut?
Ondertussen zal BertG wel ‘i will follow you, follow you wherever you will go…’ voor je zingen. Dus dan duurt die niet zolang voor je.
LikeLike
In elk land waar de islam dominant aanwezig is ligt vrijheid, persoonlijk geluk je eigen levenskeuzen te maken en economische voorspoed aan de ketting. Belangrijk voor Nederland! Dam de islam in waar je kunt, doe het voor de toekomst van onze kinderen. Bedenk, niet alleen de niet moslim wordt door de islam onderdrukt ook de moslim. Er bestaan geen vrije moslims. De moslim heeft met zijn onderdrukt zijn een way of live gevormd. Het Inshallah is hier de voornaamste uitting van en de rot voor elke islamitische samenleving. Voorkom dat ook alle niet moslims in Nederland een way of life moeten ontwikkelen onder invloed van de islam. We zijn al gevaarlijk op weg maar het wordt nu of nooit om op de rem te trappen en af te buigen. Onze kinderen zullen ons dankbaar zijn.
LikeGeliked door 5 people
De politieke elite in Europa gedraagt zich als Chamberlain, en behaagt de mensen die in werkelijkheid niet behaagd willen worden, die niet willen assimileren, die alles willen doodmaken waar we voor staan.
Geert Wilders
LikeGeliked door 1 persoon
Zonder helers geen stelers. Zonder de E.U. geen Moslims. Want zij haalden dit sluipende gif Europa binnen !
LikeGeliked door 2 people
Het bagger werd allang binnengehaald voor de EU bestond. Het was nog EEG en die hadden er nog niks mee van doen.
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeGeliked door 1 persoon
Geef mij maar Heineken.
LikeLike
De mens werd door de eeuwen heen , steeds geplaagd met ziektes , die in vele gevallen dodelijk waren , zoals cholera , de pest Vele werden ook veroorzaakt door “parasieten” en dat moet niet alleen een insect zijn , als ge begrijpt wat ik bedoel
LikeLike
De islam is nog veel erger dan Zevenblad in je tuin, niet uit te roeien. Het duikt iedere keer weer op, omdat het ondergronds woekert.
LikeGeliked door 1 persoon
Tuurlijk wel Marian.
Gewoon alle grond 60 centimeter diep uitgraven en vervangen door goede zuivere grond.
Als je begrijpt wat ik bedoel…
LikeLike