Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t “Sjaak”
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
http://xandernieuws.punt.nl/content/2017/07/Superrijken-kopen-massaal-bunkers-voor-mogelijke-wereldramp
LikeLike
‘GENIE.. Und ..IRSINN’ …liggen vlak naast elkaar!( Lopen in elkaar ..over)
LikeLike
Hoe heet die speelfilm ook alweer, waarin we de Engelse queen zien lopen met die kortpotige hondjes van d’r.
Ze betreedt een soort ‘ark’ waarin een plaatsje om te overleven een miljard dollar kost. Uiteraard samen met de andere schaamteloos rijken der aarde.
LikeLike
volgens mij 2012?
LikeLiked by 1 persoon
Dit is op Jasterke's kwijt-zonder-spijtsite herblogden reageerde:
.
Hoop doet leven… 😛
.
LikeLike
Maar een érg grote hoop werkt verstikkend…! 🙂
LikeLike
Sjaak, ik zie het die EU huichelaars niet doen, jammer, maar wij zullen het sowieso doen incl. die rode vod met die halve maan op.
Die EU huichelaars leven van volksbedrog en decadent profitariaat en dat moeten wij uitschakelen willen wij nog enige toekomst veilig stellen voor onze kinderen en kleinkinderen, de grenzen moeten dicht zodat geen enkele maar dan ook effectief geen enkele islamiet nog binnengeraakt en de aanwezige islamitische troep moeten wij asap verwijderen want van die smeerlapperij valt toch niets positiefs te verwachten, kijk al maar weer naar Israël, altijd ellende en geweld van die allarotzooi.
LikeLike
HEERLIJK…!! Waar die drek al niet goed voor is!
LikeLike
Turkije zal vanzelf wel langzaam wegzakken in de stront, de toeristen blijven iig al massaal weg.
LikeLike