“Ik hou van New York. Zelfs nog meer zonder het World Trade Center.”
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Sabeltant op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
Michael W. op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
LUCIA op Parkeerplaats voor vrouwelijke… | |
LUCIA op Bedreigend voorbeeld: Zo meedo… | |
LUCIA op Donderslag in Weimar: Rechtban… | |
LUCIA op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
LUCIA op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
Tijl Uylenspiegel op Geef mij maar een spray, beste… | |
LUCIA op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
M. op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
delamontagne op Lavrov wordt duidelijk: We kun… | |
Monalisa op Geef mij maar een spray, beste… | |
Henk der Niederlánde… op “Laboratoria in VS kunnen in n… | |
Sobieski op LONGREAD – Erdoğanistan: De ni… | |
Fran op Lavrov wordt duidelijk: We kun… |
Ze zijn overal gevaarlijk krankzinnig geworden.
Vluchten kan niet meer, schuilen ook niet.
De enigen die nog kunnen ‘vluchten’ zijn de ‘vluchtelingen’.
Daarna kunnen ze zich hier in een warm bad laten zakken.
LikeGeliked door 1 persoon
San Francisco is letterlijk èn figuurlijk, geografisch èn politiek de linker zijde van VS; daar is de laatste, pak weg, 60 jaar niets meer aan veranderd.
De Zwarte Amerikanen kregen daar de beste kansen, dat is ontegenzeggelijk waar. De keerzijde is, dat zich in díe omgeving -Hollywood- de gekken bevinden, die het Witte Huis willen opblazen omdat Trump er thans in zit….
Vergelijk het met de grachtengordel bij ons.
LikeLike
nativiteit en ondeskundigheid gaan altijd samen; hoeveel asielzoekers namen A. Merkel en Katy Perry op bij hen thuis?
LikeLike
Is dit de Amerikaanse Hanina Ajarai? Kennelijk heeft ze geen enkele compassie voor die duizenden mensen die overleden zijn en al hun nabestaanden.
LikeLike
Zou het zo niet weten: Dan moet ze eerst achter dat bord vandaan komen. Draagt ze een ‘kopvod?
Vergelijk haar anders maar liever met één van de organisatrices van de Háágse “Women’s March,” dat dekt de lading zéker.
LikeLike
Jammer dat geen Allah aanbidder met bomgordel in hun midden staat.
LikeLike
Wereldwijd een nieuwe slagzin in de maak bij de links-gestoorden !
Hoe meer terreurdaden met veel slachtoffers , hoe meer wij houden van de Islam
LikeLike