(Door: “Balkanske priče”)
Is de islam een “religie” van vrede? De moslims beantwoorden dit bevestigend, maar dat moet ons westerse mensen geruststellen, totdat wij weten wat zij hiermee bedoelen… Het Westen ziet vrede als het naast elkaar leven met moslims. Maar, moslims zien vrede als het einde van het Westen. Wanneer moslims van vrede spreken, bedoelen ze deze vrede: de praktische onderwerping van alle mensen aan de sharia en de islam.
De islamitische vrede komt niet voort uit het aanvaarden van het bestaan van andere naties, religies en volkeren, maar uit eenheid door de ISLAM en het elimineren van zoveel mogelijk verschillen. Het islamitische idee van vrede is feitelijk een bevel om oorlog te voeren. Vrede zal er zijn wanneer iedereen wordt gedwongen om binnen de beperkingen van de islam te leven. Dus, de islam krijgt geen vrede door vrede (vredesakkoorden), maar door oorlog/terreur…
Die perverse zwijnerij moet totaal verboden én verbannen worden, Europa moet die rotzooi uitdrijven naar die grote zandbak Afrika.
LikeGeliked door 2 people
dat zal denk ik niet gebeuren, onze regeringen schijten in hun broek om ze uit te zetten, maar ze slepen de bevolkingen mee , wij hebben niet om deze invasie gevraagd
LikeGeliked door 1 persoon
Golden Girl, ik denk dat er wel iets gaat gebeuren want het komt steeds meer mensen de strot uit, velen durven nog niet spreken uit angst hun job te verliezen maar via het stembiljet kan veel gezegd worden.
Hopelijk wordt die EU misdaadstal heel snel gesloopt en gaat men enkel met ONZE normen & waarden nog rekening houden en wordt die achterlijke perverse gewelddadige barbaarse zwijnerij komende uit die zandbak in Afrika TOTAAL verboden én verbannen in onze westerse ‘samenleving’ want die smeerlapperij is een zware bedreiging voor onze veiligheid en leefbaarheid.
U hebt gelijk, ‘de regeringen schijten in hun broek’ want de postjes en de poen zijn veeeeeel belangrijker dan de veiligheid & leefbaarheid van eigen volk. Door niemand verkozen EU dictators denken dat ze boven de wil van het eigen volk kunnen dicteren en dat zal ze zwaar aangerekend worden want van lafaards & volksverraders moeten wij walgen.
LikeGeliked door 1 persoon
Jean idd het komt steeds meer mensen de strot uit maar als we op de bank blijven zitten en via deze site en andere sites klagen gaat de stroom binnen dringers gewoon door
Ik hoop dat Europa weer leefbaar wordt, ik heb het al vaker geschreven ik wil weg uit Europa maar ik weet niet hoe ik dat moet aanpakken
LikeLike
Wie heeft de oorlog bedacht? Altijd door mannen, die altijd willen vechten!!
Islamieten hebben totaal geen verstand van liefde met vrouwen!!
Imams predikten haat meestal verkeerd uitleg…….
Als imams geweldig goed kunnen prediken voor vrede en liefde, zal er geen oorlog zijn……..
LikeLike
Imams prediken de koran. Leg eens uit waar die vrede en liefde staan in de koran?
j.c.th.kohler@ziggo.nl
LikeLike
Geweld geweld en nog eens geweld. Vrede en liefde is hun onbekend.
LikeLike
Oorlogen zijn altijd al het gevolg van POLITIEK handelen. ( geweest)
( Op aandringen ( achter de schermen ) van BANKIERS en multinationals natuurlijk )
In oorlogen gaat veel POEN om !
POEN is het gereedschap van de duivel.
Politici zijn OVERAL omkoopbare en corrupte duivels.
Oh, Oh, Den Haag…………
LikeLike
Duidelijk verhaal. Bedankt!
LikeGeliked door 1 persoon
De Kaholieke “Monniken-Gemeenschap” van Taizé, Frankrijk organiseert Koran-lessen voor migranten.
Het blijven “uitoefenen” van de islam door “vluchtelingen, wordt aangeoedigd door de broeders van Taizé.
“Ik vind het heel normaal dat de migranten een kleine aanmoediging krijgen om hun religieuze identiteit te behouden”, aldus broeder Maxime.
Maar ook is hij echter van mening dat het nodig is dat zij zich aanpassen aan de zeden van het land dat hen opneemt.
De imam uit Chalon [ daar in de buurt ], heeft als zodanig goed werk verricht door hier te komen en te verklaren dat de wetten van de Republiek niet onverenigbaar zijn met die van
de islam.”
Elke woensdag worden Koran cursussen georganiseerd in Taizé.
**********
Christian Hofer, de auteur, maakt nog de volgende opmerking:” Men moet constateren dat we in de omgekeerde situatie zitten:
Wij moeten a.h.w. bewijzen dat de wetten van westerse landen niet onverenigbaar zijn met de islam, terwijl het de moslims zijn die hun wetten aan ons op-willen-dringen.
En zij vragen zich in het geheel niet af of we die willen.
http://www.fdesouche.com/878955-communaute-de-taize-moines-catholiques-organisent-cours-coraniques-migrants
LikeGeliked door 1 persoon
En onze jongens zitten overzee om vrede te bewerkstelligen.
In Mali bv, en zitten we nog bij de papaverboeren, die werden toch omgeschoold tot kippenboeren en
akkerbouwers?
Eens zal de Veluwe in bloei weer staan.
Tijd om verkeersovers uit te zenden, dat verkeer wordt steeds drukker daar.
Vroeger hadden we daar zo’n pannenkoek voor, een groene en een rooie, gaf veel aanzien, iedereen stopte bij rood, en de achterkant was groen, maar dat zag je niet.
Bij groen mocht je verder, en de achterkant was rood, maar dat zag je niet.
LikeGeliked door 1 persoon
Aanvulling,toeval bestaat niet.
http://www.ad.nl/politiek/meerderheid-kamer-wil-nieuwe-evaluatie-uruzgan~aebcb998/
Niet gaan zei ik jaren geleden tegen een voorstander, een ambtenaar in burger bij Defensie.
Dan komen ze hierheen was het antwoord.
Nee hoor, als je de grenzen sluit, zoalsdat vroeger gebeurde, dan hou je de rotzooi buiten.
Dikke lul 3 bier.
LikeLike
Maak ik toch een ernstige geografische fout en pardonnez.
LikeLike
Mensen vluchten voor hun eigen geloof en als ze dan hier zijn gaan ze gewoon verder waar ze gebleven zijn, hun geloof.
En de arremoe van de he-ele wereld kunnen wij niet dra-a-agen, we zijn Atlas niet.
Moe wordt een mens[ben ik dat] van dat gebedel om te doneren.
Kinderen in de Syrische stad Raqqa hebben jarenlang blootgestaan aan de wreedheden van terreurorganisatie IS. Het kan jaren of zelfs tientallen jaren duren voordat de mentale littekens zijn geheeld, zegt hulporganisatie Save the Children.
Dat zegt de NOS.
Dus kom binnen, gezelli.
Ik zeg vliegje op me’n neus, want errug zielug,maar waar zijn toch al die vaders?
Als echte racist zeg ik dat een gered kindje via Save the Children de ondergang betekent voor een veelvoud van ons eigen nageslacht, want cumulatief.
Maar kost slechts 3 euri pm, meer is toegestaan.
Erg he, dat dit zo allemaal geschreven kan worden en hr. Bron gaat het eerst modereren en beoordelen, kan dat wel kan dat niet.
Truste.
LikeLike
Republikein zegt genoeg ik onderschrijf zijn reacties AMEN
De wereld zit vol racisten,dat zijn mensen die realist zijn ergo de waarheden op tafel gooien!!!!
Beter racist dan landverrader,in dit zieke land zitten er velen die hun ziel verraden ter eigen furore! lees de regeringen die meer dan een miljoen kiezers wegzet als racist enz(PVV)
Nogmaals
AMEN
LikeLike
Moslimterreur in Afrika: olifantenjihad
Islamic terror group Al-Shabaab finances as much as 40% of its operations this way. The supply of ivory for al-Shabaab and other militant groups is, obviously, dead elephants. As demand for ivory continues to surge in China and other Asian countries, the slaughter is growing industrial in scale and efficiency, fueling a trade worth $7 billion to $10 billion a year.
Meer op:
http://barenakedislam.com/2015/08/02/islamic-terrorism-being-funded-by-elephant-jihad-muslim-poachers-slaughering-elephants-in-africa-for-their-valuable-ivory-tusks/
LikeLike