1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
De commentaren op "E. J. Bron" worden gemodereerd. Maar E. J. Bron heeft ook nog een full time baan naast het beheer van zijn weblog. Als er dus eens een commentaar doorheen glipt dat op enige manier niet door de beugel kan, dan betekent dat niet dat het commentaar de goedkeuring van de webmaster heeft
Voeg je bij 1.280 andere abonnees
Sympathisanten van de website "E.J. Bron" kunnen doneren via een bankoverschrijving. Mail naar bron.contact@gmail.com voor het rekeningnummer.
Bij voorbaat dank!
Webmaster E.J.
En nog steeds heeft Markje het voor het zeggen…
LikeGeliked door 1 persoon
Ongelofelijk Tistochwat, hoe bestaat het dat er nog steeds velen zijn die op de VVD gestemd hebben. Wat zijn er toch ontzettend veel onnozele mensen. En die lulhannes Rutte schijnt overal mee weg te komen.
LikeGeliked door 2 people
@ Japio (30 september 2017 om 19:46)
Goede morgen Dames en Heren.
Waarom hebben er nog zovelen op de VVD gestemd? De onnozelaar wisten het niet. Ze geloofden het niet. Ze dachten dat de verhalen complotten waren,.Ze hoopten dat de elite zich zou beteren. Ze waren zelf niet beter.
LikeLike
Nu kennelijk ook nog de partij met het grootste aantal criminelen
LikeGeliked door 2 people
Mij lijkt niet dat er enkele VVDers met een luchtje eraan excisteren maar als je bij de VVD binnenkomt er eerder een lucht hangt van een geopende beerput.
LikeGeliked door 2 people
Goede avond Dames en Heren.
Na zo’n filmpje moet ik echt even de frisse lucht in. Gut, wat stinkt het vreselijk. in de zwijnenstal van de VVD. Daar wordt je gewoon beroerd van. Die satanische partij hangt met list, leugen, bedrog en alles wat God verboden heeft aan elkaar. Alle leden oppakken, in het gevang opsluiten en de sleutel weggooien.
LikeGeliked door 1 persoon
Het is de top 10, maar er zijn er nog veel meer. Die dikke Billy Turf Henry Keizer. Had zeker erge honger en daarom nog een paar miljoenen extra nodig had. Die top 10 is het topje. En nu schakelen we over naar de Pvd A daarna komt GL aan de beurt en daarna CDA en als klap op de vuurpijl D66 met Pol Pot aan het hoofd. Maar er komt een dag Rutte dat je voor de bijl gaat. Dit ga jij niet levenslang volhouden gladde aal die je bent.
LikeGeliked door 2 people
Er zijn zijn van die landen waar de bevolking met manchette’s de straat op gaat om een einde te maken aan uitzuiging , corruptie, vriendjespolitiek etc etc .
Nou is dat wat onbeschaafd maar vaak wel nodig om oa te laten weten dat ze het zat zijn en de corrupte politiek moeten straffen .
Dat is wel wat anders dan die zg toetsenbord tijgers , mij zelf incluis, hier in Nederland.
WE HEBBEN HET NOG TE GOED. , anders zouden we dit niet meer pikken .
LikeGeliked door 1 persoon
Deze vind je niet in het Boek der Foutlinxen, maar eigenlijk is de VVD ook links en horen ze er wel in thuis. Henny Keizer haalde niet de top 10 van meneer Roos. Evenmin tientallen raadsleden van de VVD, die zwaar naast de pot hebben gepiest. Waaronder weer veel moslims.
Het zelfreinigend en controlerend vermogen van ons bestuur is niet opgewassen tegen hebzucht en corruptie. Jammer, we hadden een geweldig land.
LikeLike
De VVD mag wat mij betreft door de plee!!!
LikeLike
Ik denk niet dat ’t veel werk is om elk jaar opnieuw een Top 2000 van Vaute VVD-ers te maken. Lukt voor elke partij die ooit in de regering zat nog wel. [Oh wacht, behalve de PVV, waren slechts gedogers]
LikeLike
Dit is op Kattukse Vrienden voor Israël herblogd.
LikeLike
Jan Roos: Top 10 VVD´ers met een luchtje . . . Nou men kan gerust stellen dat het VVD syndicaat een uur tegen de wind instinkt.
LikeLike
Wat zal Rutte naar wakker worden als hem duidelijk wordt hoe hij z’n eigen leven heeft opgeofferd om een groep narcisten in het zadel te houden door de vrijheid van anderen willens en wetens te beperken. Zou hij nu denken dat iets of iemand hem zal belonen als hij niet meer van waarde is, een moment dat komen gaat? Wel zielig hoe mensen waanbeelden niet kunnen loslaten. Erger is het nog voor de mensen die al wel waanbeelden losgelaten hebben. De onnozelheid van Rutte maakt het voor die laatste groep niet liefdevoller hier op aarde.
Het volgende moet gebeuren om een begin te maken met de modernisering van Nederland:
– De eerste kamer der staten generaal moet worden afgeschaft.
– De tweede kamer der staten generaal moet worden ontdaan van fracties en zal bekend zijn als “de kamer”.
– De TK moet flexibel zijn in de grootte doordat zetels verschillende gewichten moeten hebben, als vier miljoen mensen op Wilders stemmen moet zijn wil wet zijn.
– Wetten die door de TK worden aangenomen moeten na publicatie direct van kracht kunnen zijn.
– Publicatie van wetten gaat via het internet.
– Iedereen mag solliciteren naar de functie van staatshoofd.
– De huidige koning zal de laatste zijn via erfopvolging.
– De burgemeester wordt niet langer benoemd door de regering, maar gekozen door inwoners van de gemeente.
– Rechters worden niet langer benoemd door de regering, maar gekozen door de inwoners van hun ressort.
– Burgers mogen een aantal keer per jaar hun stem laten horen in referenda die besluiten van de kamer kunnen corrigeren en burgerinitiatieven kunnen bekrachtigen.
LikeLike
‘Opgestapte VVD-burgemeester Stefan Huisman betastte jarenlang vrouwen’ #MeToo
Slachtoffers spreken zich uit
…
De burgemeester zei eerder over zijn vertrek dat hij tijdens een personeelsfeest te veel alcohol had gedronken terwijl hij piketdienst had. Er zijn later ‘verklaringen’ afgelegd door mensen die zich ‘beschadigd kunnen voelen voor zijn grensoverschrijdende gedrag’.
…
http://politiek.tpo.nl/2018/01/28/opgestapte-vvd-burgemeester-stefan-huisman-betastte-jarenlang-vrouwen-metoo/
LikeLike