Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t B.G.
Geplaatst door:
E.J. Bron
(www.ejbron.wordpress.com)
h/t B.G.
1. De vertalingen/artikelen op deze site geven niet per se de mening van de vertaler/webmaster weer.
2. De eigenaar van deze site is niet verantwoordelijk voor de inhoud van reacties op artikelen.
3. Antisemitische, anti-Joodse, anti-Israëlische, antizionistische en racistische comments worden op deze site niet getolereerd!
4. Op deze site wordt met open vizier gediscussieerd en er wordt NIET op de man/vrouw gespeeld! Dat recht heeft alleen de webmaster.
5. Appeasement van en propaganda voor de islam is ongewenst, evenals het PVV- en Wilders-bashen!
6. De webmaster behoudt zich het recht voor om zonder opgave van redenen comments te verwijderen en/of reageerders een ban te geven.
Indien u “E.J. Bron”, dat bij WordPress is ondergebracht, leest en reageert op de “E.J. Bron”- artikelen, doet u dat vrijwillig en is uw IP-adres en emailadres – indien u dat vermeldt – bekend en wordt opgeslagen. Ook de (nick) naam waaronder uw post wordt opgeslagen. “E.J. Bron” zal uw gegevens nooit aan derden doorgeven, tenzij op uw eigen nadrukkelijke verzoek. Indien u zich opgeeft voor het ontvangen van de nieuwe artikelen per email, zal “E.J. Bron” ook die gegevens nooit aan derden geven. We houden uw gegevens privé, tenzij de wet of rechterlijke macht ons dwingt uw gegevens aan hen te verstrekken. Datalekken in het systeem vallen onder de verantwoordelijkheid van WordPress.
Andre op VS maken zich chanteerbaar: 90… | |
karton op STOP D66! | |
mooinique op VS maken zich chanteerbaar: 90… | |
Henk der Niederlände… op VS maken zich chanteerbaar: 90… | |
Peter Rissing op Meloni bij de Europese Raad: E… | |
Blaffertje op Vleesconsumptie: Lidl op groen… | |
stradivotsi op Zweedse imams verwikkeld in pr… | |
LUCIA op Voedingsmiddelen als vaccinati… | |
LUCIA op Voedingsmiddelen als vaccinati… | |
stradivotsi op Zweedse imams verwikkeld in pr… | |
delamontagne op CITAAT van Guy de Maupass… | |
R Thomasson op Voedingsmiddelen als vaccinati… | |
R Thomasson op Voedingsmiddelen als vaccinati… | |
LUCIA op Voedingsmiddelen als vaccinati… | |
stradivotsi op Meloni bij de Europese Raad: E… |
Niet onaardig geformuleerd, maar pakt me op de één of andere manier minder dan de bezonkenheid van ‘BeWiseMan’.
LikeGeliked door 1 persoon
Eens!
LikeGeliked door 1 persoon
Die is grappig Theresa. Volgens Hendrick vertoon je met de formulering “niet onaardig” toch een opvallend links trekje:)
LikeLike
Zal me een rotzorg zijn: Als dát zijn stelling is, denkt-ie behoorlijk in clichés…wat mijn mening over hem alleen maar bevestigt.
LikeLike
Wat is het toch altijd een verademing om redelijke mensen te horen spreken.
LikeLike
Vergeleken met Oost-blok-landen en China hebben mensen het hier in Nederland stukken beter. Wat bezielt ze dan toch om eeuwig op die linkse politieke partijen te blijven stemmen, dat is toch eigenlijk on-Nederlands, ja on-West Europees. Een van de redenen om dat te doen zijn hun beperkte intelligente vermogens. De andere reden is hieraan evedent namelijk; de linkse politiek belooft hun koeien met gouden horens, en zij trappen er in. Ze zien in hun wildste fantasie, aangepraat door links, hun inkomen en de uitkeringen flink stijgen, alsmede vele subsidies. Dat dit alles onmogelijk gefinancierd kan worden, komt in hun botte hersens niet aan de orde. En we weten immers dat hebzucht een kwaal van velen is, Dit alles is dan meteen de reden van het bestaan van links in West Europa. Wil men links doen verdwijnen, dan zal men zijn kiezers op andere gedachten moeten brengen. En dat gaat helaas niet omdat dat soort kiezers zoals gezegd kierewiet zijn.
LikeGeliked door 1 persoon
Mij te langdradig.
LikeLike
Rechts heeft voorkeur in alles Wie zou het in zijn hoofd halen om een polleke te geven met de linkse hand , dat is zelfs beledigend . Rechtse mensen maken zich niet schuldig aan vandalisme en strooptochten zoals Links. Gelovigen maken een kruisteken met de rechterhand .Wij schrijven met de rechterhand , ge moet eens proberen met de linkerhand , dat gaat gewoon niet ! Linkshandigen onder ons zijn zeldzaam , Spijtig dat het niet geld in de politiek
LikeLike